forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 gru 2018, 2:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28696 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2825, 2826, 2827, 2828, 2829, 2830, 2831 ... 2870  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wielki Wezyr pisze:
Wojna syryjska pokazuje za razem, że armia rosyjska po dziesięcioleciach degrengolady, stagnacji
i upadku wróciła na poziom zbliżony do wojsk NATO i USA a w wielu aspektach znacząco je wyprzedziła."

Od lat czytam, że armia rosyjska góruje nad NATOwskimi szmaciarzami w łapciach z łyka i w zardzewiałym złomie, a tu nagle
się dowiaduje, że wróciła na poziom zbliżony do NATO. Czyli upadek armii FR na dno, tak? Jednak jeżeli wyprzedziła wojska
NATO "w wielu aspektach", to rad bym przeczytać w których? Konkretnie, o wyższości Kuzniecowa nad NATOwskimi dłubankami
i takie w podobie. Pisanie, że "w wielu aspektach" jest równie precyzyjne co twierdzenie, że Kaczyński jest od Tuska bardziej.
Bardziej co?

Awatar użytkownika

Co ty czytujesz, że ktoś ci wmawia, że armia rosyjska góruje nad Natowską?
I to jeszcze od lat?
Matko jedyna.

Awatar użytkownika

Wielki Wezyr pisze:
Co ty czytujesz, że ktoś ci wmawia, że armia rosyjska góruje nad Natowską?
I to jeszcze od lat?
Matko jedyna.

Wątek wschodni. :lol:

Awatar użytkownika

Chyba na jakimś innym forum.

PS. Armia Rosji to nie tylko Kuzniecow.

Awatar użytkownika

Ależ mnie to wisi, chodzi mi jedynie o to, czy armia rosyjska była dotychczas w tyle za armią USA
i dopiero zaczyna ją doganiać, czy też - jak pisał Bronto i huśtacze jego wora - przewyższała "bankruta"
nie tylko moralnie, ale przede wszystkim technicznie. Na razie widzę, że tzw. fahofcy zaprzeczają sami
sobie. Krótko: armia FR jest mniej zaawansowana technicznie od armii "bankruta" i dopiero ją z trudem
dogania, czy też jak prezentują ją apologeci ze "wschodniego", była i jest najdoskonalszą armią w galaktyce?

Awatar użytkownika

Krótko, to nigdy tu nie przeczytałem, że rosyjska armia jest najlepsza na świecie.

Awatar użytkownika

Ale to, że Rosjanie i ich przywódca Putin są najślachetniejsi na świecie, a ich misje zawsze pokojowe to między wierszami można przeczytać. Która armia jest lepsza zapewne rozstrzygnęłoby się w bezpośrednim starciu. I wcale nie jest powiedziane, że zachodnie zaawansowanie techniczne wzięłoby górę. Wiele wojen, w tym starcie III Rzeszy i ZSRR udowodniło, że tak nie jest. A zaawansowanie technologiczne często bywa gwoździem do trumny. Módlmy się jednak żeby nigdy nie doszło do próby obu mocarstw. Nie jestem fachowcem i chyba nikogo tu na forum takiego nie ma, nawet sam Stary Kizior, który posiada dość rozległą wiedzę nie jest wolny od ideologii w tej dziedzinie i dlatego wątek ten jest tak spaprany.

"Trybunę" zapamiętam i będę zaglądał. Nie wiem tylko czy wykazywać podziw Rosjanom za wzorcowe prowadzenie działań ofensywnych w Syrii. Cofam się wtedy pamięcią na Krym i Donbas. Czy tu też mam być pełen podziwu? Bo zależy jaką rolę odgrywa się w konflikcie.

Awatar użytkownika

Powinieneś być.
Ale, niestety, jesteś ideologicznie urobiony.
Więc nie spodziewam się tego po Tobie.

Awatar użytkownika

A w jakąż to ideologię jestem urobiony, bo nie wiem? Przykro mi bardzo, że nie widzicie w wątku brak realizmu większości wpisów. Można by zaryzykować stwierdzenie, że większość zamieszczanych tu wpisów jest rusofilna. A jeżeli coś jest zarażone filią nie jest zdrowe, nie jest prawdziwe. W tej kwestii chyba nigdy się nie dogadamy.

Być może jest to pozostałość po kilku użytkownikach, np Bronto, którzy zaszczepili tę chorobę i sobie poszli.

Awatar użytkownika

I to jest właśnie ta ideologia.
Jeśli ktoś nie jest fobem, to jest filem.
Bzdura kolego.
I jeszcze jedno.
Co jest złego w filii? ( z wyłączeniem pedofilii i tym podobnych :lol: )
Lepiej napierdalać na innych?
Bez sensu i celu?
Co to, kurwa,za zarzut - "rusofilia".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28696 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2825, 2826, 2827, 2828, 2829, 2830, 2831 ... 2870  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.