forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 08 mar 2021, 9:49

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2799, 2800, 2801, 2802, 2803, 2804, 2805 ... 2993  Następna
Autor Wiadomość
Piękna dziewczyna, sierotka, nie sierotka, duża już jest, śliczna i napewno sobie w zyciu poradzi. Młodość jest cudowna. I ten uśmiech... :)

Awatar użytkownika

Mnie ta gazeta wygląda od początku do końca na twór służb specjalnych, a co do żołnierzy to nie słyszałem by ktoś zaprzeczał że brali udział, i co a tego. Każdy ma jakąś rodzinę a że na dzisiejszej ukrainie mieszkają Rosjanie?
Mieszkają, normalnym byłoby gdyby gorbaczow przeprowadził referendum skoro dopuścił do rozpadu państwa.
Nie zrobił tego więc jest hochsztaplerem delikatnie mówiąc i ta gazeta której jest częściowo właścicielem jest tak samo wiarygodna jak on.

Pantryglodytes pisze:
Mnie ta gazeta wygląda od początku do końca na twór służb specjalnych,

Nie rozumiesz. Na cmentarzu postawiono nagrobki, a na nich - rosyjskim zwyczajem - fotorealistycznie
wygrawerowani w granicie polegli w mundurach ze stopniami i oznakami przynależności do konkretnych
oddziałów. Nie ma więc znaczenia kto opisał, bo dowody stoją na cmentarzu. A przecież miało ich tam nie być.

Obrazek

PS
Ja od was wiele nie wymagam, ale nie pierdolcie mi tutaj, że Gorbaczow poszedł nocą na cmentarz
i gwoździem te nagrobki wydrapywał.

Awatar użytkownika

A okładek od paszportów gdzieś tam nie ma?
Jak wykituję, to też mają mnie zrobić na obrazku z gnatem. :lol:

Ostatnio zmieniony 26 cze 2018, 15:45 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Jeszcze raz, co z tego?

Ano to, że Rosja miesza w ukraińskim kotle.
Na razie wyciągnęła kość - Krym, ale ma apetyt
na całą zupę.

Awatar użytkownika

Przestań powtarzać te bzdury, bo to już nudne.
Już chyba tylko ty powtarzasz te brednie.

Dlaczego miałbym nie pisać? News jest świeżuteńki - z wczoraj. Bardzo mnie zaciekawiła historia żony tego żołnierza z nagrobka.
której po jego śmierci rosyjska armia zabrała telefon komórkowy, numer którego dając dziennikarzom by dowieść, że informacja
o śmierci jest fejkiem, a jej mąż żyje i siedzi obok niej. Takimi manipulacjami posługiwaliście się na "wschodnim" przez trzy lata
a teraz gdy prawda wychodzi na światło dzienne, chcielibyście zamieść ją pod dywan. W dupie mam wasze ruskie oczekiwania i
będę pisał co zechcę i kiedy zechcę. Вы меня́ понима́ете?

Cytuj:
Леонид и Лёня
Самый высокий памятник, его видно издалека, — на могиле Леонида Кичаткина. И за этой же оградкой есть еще один, поменьше,
с белой статуей ангела. Рядом сидит большой плюшевый бегемот. На плите написано, что здесь тоже похоронен Леонид Кичаткин.
В августе 2014-го Оксана Кичаткина ждала ребенка. Она была на восьмом месяце. Мальчика успели назвать Леней — в честь
погибшего папы. А потом рядом с папой похоронили.
Семья Кичаткиных могла бы стать символом того безумия, что устроили четыре года назад власти вокруг гибели десантников.
И того кошмара, что пережили их близкие. О похоронах мужа, напомним, Оксана Кичаткина написала на своей странице в соцсети.
Она назвала дату и место и оставила свой номер телефона. Запись она сделала 23 августа 2014-го. А уже на следующий день по
номеру Оксаны мне отвечал, похохатывая, звонкий женский голос: «Леонид Юрич жив, рядом сидит со мной, пьет кофе. У нас
котлеты на обед и картошка-пюре. Празднуем крестины дочери. А страницу мою взломали». Не переставая радостно смеяться,
«Оксана» охотно передавала трубку «мужу». И нетрезвый мужской голос подтверждал, что да — он и есть Лёня Кичаткин, живой
и здоровенький…

Wueleru, to jest polityka, brudna sprawa, ponimajesz? :) Co się zacietrzewiasz, chcesz zyć dobrze, spokojnie, czy krótko. Na zawał zejdziesz z nerwów. na chuj ci to? :)
Od polityki nie da się uciec, chociazby patrząc na swój portfel, ale lepiej z daleka od niej. Ja tak robię. Przez całe zycie nie nalezałem nigdzie oprócz harcerstwa i dobrze mi tak. :)

Awatar użytkownika

Szanowny WLR, byli, ale nie jako formacja rosyjska, bo byli również i Polacy którzy rzekomo w wypadkach samochodowych zginęli. Retoryka zacytowanych przez szanownego rewelacji przypomina nasze prawicowe portale i ich "wybuchy" w Tupolewie. Prowokacje ukraińskie to tylko pretekst aby UE mogła przedłużyć sankcje, nic innego Ukraina wymyślić nie potrafi i cały czas gra tą smętną nutą.........przez trzy lata oszukiwano jedną "babe" w celu zatuszowania "międzynarodowego skandalu", a ona "wierna Penelopa" w nieświadomości na ślubnego czekała.......w dobie tak intensywnego obiegi informacji jaki jest w XXI w.
Co do paszportów....to wojska regularne żadnej armii nie noszą dokumentów tylko identyfikatory nazywane nieśmiertelnikami, dokumentami posługują się ochotnicy bądź najemnicy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2799, 2800, 2801, 2802, 2803, 2804, 2805 ... 2993  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.