forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 sie 2018, 8:05

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2637, 2638, 2639, 2640, 2641, 2642, 2643 ... 2811  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Pan Kaczyński mówił 10 czerwca 2017 roku podczas uroczystości religijnej na Krakowskim Przedmieściu, że w Polsce działa agentura obcych państw. Nie wierzyłem, ale jak widać z powyższego wpisu kolegi Bronto ma rację. Kto tu ma informacje tajne z pierwszej renki? Może nawet od pana w przydługim krawacie i peruką w kolorze spłowiałej wiewiórki.

To nie są tajne informacje.
O tych samolotach wali po oczach na pasku w TVN24.
Konkretnie chodzi o złom F-15.

http://www.tvn24.pl/usa-sprzedadza-kata ... 118,s.html

Awatar użytkownika

Skąd Pan Boruch ma to widzieć, jak Mu karaluchy włażą pod poduchy i na ekran?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Chory na raka 22 – letni ochotnik ochotnik z Łucka ciężko chory na raka opowiedział o tym co od dawna wiadome już w tzw. mediach niezależnych w sprawie konfliktu na Donbasie. Z powodu braków sprzętowych armia ukraińska zmuszona była używać sprzętu wojskowego, który wcześniej uczestniczył w gaszeniu pożaru reaktora oraz likwidowaniu skutków katastrofy w elektrowni jądrowej w Czarnobylu

https://www.obozrevatel.com/society/176 ... ovorit.htm

Awatar użytkownika

Wielki Wezyr pisze:
To nie są tajne informacje.
O tych samolotach wali po oczach na pasku w TVN24.
Konkretnie chodzi o złom F-15.

http://www.tvn24.pl/usa-sprzedadza-kata ... 118,s.html

Ech... jednak Mig-25 to była udana konstrukcja... Jankesi dotąd sprzedają jego podróbki. :)

Awatar użytkownika

agronom pisze:

Bo Pan Boruch TVNu nie ogląda a widać Pan Bronto tak. I muszę powiedzieć jeszcze jedno. Działalność agenturalna polega między innymi na prowokowaniu.

Kto tu prowokuje :?:
Sorry, że wtrącam się w kolejną szykującą się Tu sprzeczkę. Tyż :P nie mam tivi, ba nie czytam gazet i nie jestem agentem. Jest bowiem jako-tako jeszcze wolny internet. A w nim przed złośliwym pomówieniem kogoś można spróbować choć sprawdzić co wie wszechwiedzący google czy yandex. I okazuje się, że wiedzą o tym "kontrakcie" ... i to już od 20 :!: godzin.

Awatar użytkownika

kowalew pisze:
Sorry, że wtrącam się w kolejną szykującą się Tu sprzeczkę. Tyż :P nie mam tivi, ba nie czytam gazet i nie jestem agentem. Jest bowiem jako-tako jeszcze wolny internet. A w nim przed złośliwym pomówieniem kogoś można spróbować choć sprawdzić co wie wszechwiedzący google czy yandex. I okazuje się, że wiedzą o tym "kontrakcie" ... i to już od 20 :!: godzin.

Zapewniam Pana, że tym razem sprzeczki nie będzie. Przynajmniej Boruch czyli ja nie będę w tym brał udziału gdyby taka zaistniała.

Co do pańskiej ewentualnej agenturalności w co ja absolutnie nie wierzę - to pragnę Pana zawiadomić, że w tym kraju decyduje o tym kto nim jest pewien gość z drabinki. Są nawet przypadki, że sami wskazani paluchem przez onego kurdupla strasznie się dziwią. Ja na ten przykład, co do siebie też miałem wątpliwości i zacząłem wierzyć, że jestem. Ale ostatecznie wybił mi to z głowy kolega Barycki.

W jaki sposób tego nie powiem, bo to moja osobista sprawa.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
kowalew pisze:

Zapewniam Pana, że tym razem sprzeczki nie będzie. Przynajmniej Boruch czyli ja nie będę w tym brał udziału gdyby taka zaistniała.

Co do pańskiej ewentualnej agenturalności w co ja absolutnie nie wierzę - to pragnę Pana zawiadomić, że w tym kraju decyduje o tym kto nim jest pewien gość z drabinki. Są nawet przypadki, że sami wskazani paluchem przez onego kurdupla strasznie się dziwią. Ja na ten przykład, co do siebie też miałem wątpliwości i zacząłem wierzyć, że jestem. Ale ostatecznie wybił mi to z głowy kolega Barycki.

No, a co w sprawie możliwości zasięgnięcia info z "google czy yandex"? Czego Pan nie odpowiedział? Zatkao kakao i sraczki nie będzie?

Przy okazji pierdolenia kocopołów pańskich:
Boruch pisze:
agronom pisze:

Bo Pan Boruch TVNu nie ogląda a widać Pan Bronto tak. I muszę powiedzieć jeszcze jedno. Działalność agenturalna polega między innymi na prowokowaniu.

viewtopic.php?f=4&t=577&start=4770#p200780

Boruch pisze:
Przede chwiłą stacja TyVyNy podała, że w Krakowie dwóch facetów zamordowało trzeciego(23l) zadając mu kilka ciosów nożem po udach. Chłopak zmarł w szpitalu.

Policja twierdzi, że najprawdopodobniej były to porachunki kibiców. Sprawców się ściga.

Tak więc widać wyraźnie, że mamy dosyć własnych kłopotów z tutejszym radykalizmem „religijnym”. I nie potrzeba nam tu jeszcze uchodźców arabskich.

Panie Błaszczak - paralizatory w dłoń i kibola goń, goń, goń!

ps.

Panie administrator - ten wpis tez może Pan wyjebać jak uwłacza czyjejś wrażliwości.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

agronom pisze:
Boruch pisze:
kowalew pisze:

No, a co w sprawie możliwości zasięgnięcia info z "google czy yandex"? Czego Pan nie odpowiedział? Zatkao kakao i sraczki nie będzie?

Przy okazji pierdolenia kocopołów pańskich:
Boruch pisze:
agronom pisze:

viewtopic.php?f=4&t=577&start=4770#p200780

Boruch pisze:
Przede chwiłą stacja TyVyNy podała, że w Krakowie dwóch facetów zamordowało trzeciego(23l) zadając mu kilka ciosów nożem po udach. Chłopak zmarł w szpitalu.

Policja twierdzi, że najprawdopodobniej były to porachunki kibiców. Sprawców się ściga.

Tak więc widać wyraźnie, że mamy dosyć własnych kłopotów z tutejszym radykalizmem „religijnym”. I nie potrzeba nam tu jeszcze uchodźców arabskich.

Panie Błaszczak - paralizatory w dłoń i kibola goń, goń, goń!

ps.

Panie administrator - ten wpis tez może Pan wyjebać jak uwłacza czyjejś wrażliwości.

Panie agronom - czy Pan chce spełnić "życzenie" Pana kowalewa i wywołać tu "sprzeczkę"? To się panu nie uda, bynajmniej nie ze mną.

Ale na pytania i zarzuty tym razem odpowiem - nie miałbym czasu na studiowanie Tory i modlitwę gdybym siedział cały czas z nosem w necie. Nie ma takich ludzi. A co z uprawą czosnku, która wymaga dużo czasu i cierpliwości? Poza tym nie moją domena są prowokacje internetowe. To domena Pana szarego, Bronto i jak mi sie widzi pańska. I radzę na przyszłość zająć się czym innym jak "śledzenie" moich wpisów skoro uważa Pan to za "kocopoły" Ja bym tak zrobił.

A co do TyVyNy, to uważa Pan to za dowód, że oglądam, lub w tamten czas oglądałem? Pomyśl Pan czy to jest dowód na to? Dla mnie nie. Mógł mi to przecież Bóg przynieść na kamiennej tablicy jako Mojżeszowi Dekalog.

No a teraz szalom alechem Panie agronom.

Awatar użytkownika

Psy szczekają, karawana idzie dalej...
Kod:
Europejskie przedsiębiorstwa przelały środki na finansowanie „Gazociągu Północnego-2”, powiedział dziennikarzom wiceprezes zarządu Gazpromu Aleksander Miedwiediew.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2637, 2638, 2639, 2640, 2641, 2642, 2643 ... 2811  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.