forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 3:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2972, 2973, 2974, 2975, 2976, 2977, 2978 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2020, 18:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Już byście Baćkę zostawili w spokoju. Było, - minęło....Łukaszenka nadal przewodzi a tym czasem zły Putin Nawalnego truje jak smog krakusów...i w mediach cicho....?! :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2020, 19:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No co Ty? Putin to dobre panisko. Porządek ma u siebie. LGBT ideologi nie szerzy a jak szerzy to w więzieniu gnije. I ludzi na Krymie spod jarzma banderowców wyzwolił i do serca matuszki Rosyji przytulił.
Ludzie szczęśliwi, bogaci, uśmiechnięci, z ulotkami po ulicach chodzą, słoiki z dżemem mają większe jak Francuzi. Żaden Budka ani inny Czarzasty mu nie miesza i nie fika.
Nowaki za zegarki jak tylko podpadną to w celi szybciutko prycze dostają. Bo tam sądy naprawdę niezawisłe wiedzą co z takimi wrogami ludu robić.
A ten Nawalny sam się otruł. Specjalnie by na Putina było. taki spisek żydowski i tych kapitalistów z Zachodu (szczególnie z USA) co chce fabryki narodowi odebrać.
PS. Wyjaśnienie specjalne dla Pana Borucha. To znowu ironia z naszych "Putinolubów" forumowych. Proszę mnie więc nie pytać o sedno i czy naprawdę tak uważam. O dowody na ten spisek też nie. (a to już sarkazm)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2020, 20:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Umiłowani Siostry i Bracia!
Zacytowałem madame:
Izabela Brodacka
Facebook

- celowo nie sugerując celu i własnego przy tym zdania. Jak mnie znacie - mam nadzieję - nie zgadzam się w żadnej kwestii ze zdaniem (opinią) tej damulki a nawet zachodzę w swoją heretycko-lewacką łepetę skąd się takie umysłowe nieszczęścia biorą na tym łez padole. Może to jakaś polsko języczna - agentka Aleksandra Ł.?
Nie mniej dyskusja się rozwinęła - i to chodziło!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2020, 20:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Mialem taką nadzieję Panie Magni. Jednak obserwując nasze forum, pewności mieć nie mogłem. Dlatego pytałem.

Pyta się Pan, skąd się takie damulki biorą i dziwi. A nie powinien. Bo przecież na tym forum takich fanów Putina i Łukaszenki w bród. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że większość.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 0:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Malina swoimi ręcami odeebrana w dzikiej niecywilizowanej tajdze u niedźwiedzia ( Green Peace, auuu! ty gdzie) , słój wyprodukowany bez użycia wysokich technologii w totalitarnym ZSSR, cukier z krasnodarskiej cukrowni która pewnie pracuje bez udziału niemieckiego kapitału (dlatego i sprzedają za grosze) i ugotowana na totalitarnym, bez elektronów wolności prądzie.
Po prostu pizdziec, no smaczny. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 8:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
No! - to teraz wszystko jasne....skąd taka różnica w rozmiarze słoja.


p.s
Język rosyjska - trudna język. Połapałem się dopiero po trzecim przeczytaniu o co z tym niedźwiedziem w tajdze chodzi......!
A obśmiałem się jak norka...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 10:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
Już byście Baćkę zostawili w spokoju. Było, - minęło....Łukaszenka nadal przewodzi a tym czasem zły Putin Nawalnego truje jak smog krakusów...i w mediach cicho....?! :roll:

Czy masz Putina za idiotę który na terenie RF "truje" faceta wrogo do siebie nastawionego ? Tym bardziej po "angelskym" nowiczoku który też mu przypisano, bez dowodów. Czy uważasz, że chopcy z CiA nie majom w RF swoich którzy za kasiorę zrobią wsio, nawet matkę sprzedadzą. Zreszta jak wszędzie na świecie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Nie dajcie się zwariować i podpuszczać narodowej propagandzie - CIA ma jeszcze lepsze środki wysyłania na tamten świat. Robią to może bardziej subtelnie i czyimiś ręcyma.
PS. MOSAD też bez kompleksów.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 20:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Putin idiotą nie jest. Ale przecież nie zakładał, że N. wyżyję i będzie problem. Nie po to go truli by afera z leczeniem była. No i przetrzymali gościa aż trucizna będzie (według ich wiedzy) niewykrywalna.
Ale czasem co niewykrywalne dla medycyny i diagnostyki rosyjskiej bywa wykrywalne gdzie indziej. I można się przejechać.

I teraz oficer FSB ma przesrane bo źle (nieskutecznie) otruł i ordynator ze szpitala, że źle zbadał i wypuścił.

PS. Jak Niemcy (słowami Merkel), którzy są już tradycyjnie miękcy wobec Rosji ze względu na interesy z nimi robione oficjalne apele o wyjaśnienie sprawy i ukaranie winnych wystosowuję to coś musi być na rzeczy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2020, 20:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
piotrek pisze:
Malina swoimi ręcami odeebrana w dzikiej niecywilizowanej tajdze u niedźwiedzia ( Green Peace, auuu! ty gdzie) , słój wyprodukowany bez użycia wysokich technologii w totalitarnym ZSSR, cukier z krasnodarskiej cukrowni która pewnie pracuje bez udziału niemieckiego kapitału (dlatego i sprzedają za grosze) i ugotowana na totalitarnym, bez elektronów wolności prądzie.
Po prostu pizdziec, no smaczny. :lol:


Piotruś? A ile ten tani cukier bez niemieckiego kapitału u Was kosztuje? I ile to na złotówki będzie? Bo i nas ten drogi z niemieckim kapitałem to ok 2.50 stoi. w promocji czasem taniej nawet.

Aha i ile u Was teraz średnia płaca jest i jak się ta cena do niej ma?
Bo u nas to 5331,47 zł, co na ruble by było 108009,55. według aktualnego kursu.

Wiem, że bardziej odpowiadająca rzeczywistości jest mediana a jeszcze lepiej dominanta ale nie wiem, czy takie dane znajdziesz więc na średniej się oprzyjmy.

A jeszcze - minimalna płaca to u nas 2600 PLN czyli ok. 1 878 zł na rękę - 38032 rubli na rękę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2972, 2973, 2974, 2975, 2976, 2977, 2978 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group