forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2938, 2939, 2940, 2941, 2942, 2943, 2944 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sty 2020, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ten temat zaczyna mnie męczyć. Czytam te farmazony i chuj mi się marszczy.
Pierdole, to ostatni raz.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 15:03 
Zapchlony ruski futrzak bredzi o tym, że Katyń jest niemieckim fejkiem,
a pseudopolskie oficyjery w cuchnących naftaliną ruskich szynelach,
dyskutują z nim jak z równym, miast kopa w zapchlony zad zasadzić.
Zaś reszta menażerii łyka te kloaczne wydzieliny z gębo rozdziawiono.
Futrzak jest bydlę, oficyjery też bydlę, i ja jestem bydlę* pisząc pośród.

*(Jak mawiał Żorż Poniemirski - wnuk księżnej De Réon)


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2020, 16:10 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
dyskutują z nim jak z równym,


Nieladnie zapachnialo wyzsza rasa

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 16:45 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
A tym czasem Pentagon przyznal sie do 38 ciezko poszkodowanych amerykanow w wyniku ostrzalu rakietowego bazy Al-asad w Iraku przez Iran. Po zabojstwie Sulejmani. Plus 8 lotnikow USA ktorzy nagle zgineli w roznych czesciach swiata. A przeciez agent Donald zapewnial ze strat nie ma. Klamczuszek
Ameryka strong

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 17:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
a moze klamia dla dobra ludzkosci? :) gdyby przyznali sie do tego ze byly ofiary musieli by odpowiedziec militarnie a to by doprowadzilo do eskalacji konfliktu i nie wiadomo czym by sie to moglo skonczyc, chociarz skonczyc to jest niespojne okreslenie, powinienem zapytac jaka droge by obrala eskalacja.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 17:29 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Wlasnie tak to jest. Klamia, bo nie maja czym, a przede wszystkim Kim walczyc z Iranem. Musza sie wycofac. Ale czy was nie zastanawia, ze u waszego kluczowego sojusznika, hegemona poniekad, nikt nie potrafi myslec dwa kroki do przodu. Zeby pozniej nie biegac z piosenkami "nic sie stalo" I "wcale sie nie zesralem". A tak na marginesie, slyszalem ze Polska kupuje Patrioty. Naprawde gratuluje wyboru. Radzilbym poprostu oddac te pieniadze amerykanom. Zaoszczedzicie na dostawie I obsludze a z punktu widzenia przydatnosci bojowej I tak nic sie nie zmieni

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 17:46 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
https://youtu.be/Dv7znERq2ME
Wasze jastrzaby tak umieja?

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
moga kupic od Niemiec uzywane ale nie bite i bedzie Niemiec plakal jak bedzie oddawac jeszcze calkiem dobre Patrioty.

https://www.welt.de/wirtschaft/article1 ... bwehr.html

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 18:03 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Wlasnie dlatego na Bliskim wschodzie Imperator jest witany tak:
https://youtu.be/ShvSIvyroyQ
A amerykanow witaja pracownicy lotniska

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 18:21 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
MMM pisze:
Miszka, a dopuszczasz myśl, że w Polsce nie wszyscy są zwolennikami włażenia w zadek Amerykanom, że woleliby żyć w przyjaźni ze wszystkimi swoimi sąsiadami?
Że wkurwia ich niszczenie cmentarzy i pomników poświęconych żołnierzom Armii Radzieckiej i I Armii WP, która szła ze wschodu?
Że wkurwia ich również pchanie w tyłek Amerykanom kasy za gaz, za samoloty, za Patrioty, które są nam potrzebne, jak zającowi dzwonek, czyli dokładnie tak samo, jak F-35?
Że przez polityków - idiotów giną nasi piloci, bo części zamienne do samolotów kupujemy ze szrotów, zamiast od wytwórców? Bo nasi politykierzy się obrazili i zerwali umowy, a sprzęt nadal musi działać, bo innego nie ma?
Że "prawdziwy" Polak - katolik nienawidzi wszystkich? Żydów, Rosjan, Niemców, Francuzów (za widelce i króla, który zwiał z tronu) i za 39 rok, Brytyjczyków (za 39 rok i brak Polaków na defiladzie po wojnie). Za ten brak na defiladzie to i ja mam pretensje, ale nie nienawidzę.
I mogłabym jeszcze długo wymieniać, ale w każdym społeczeństwie najwięcej jest hołoty, u nas też. Łatwo im wmówić, że to nie my, to oni - przez nich zarabiamy mało, jesteśmy raczej w dupie Europy, a cwaniaki na tym żerują, bo umieją mówić to, co przeciętny tuman chce usłyszeć.

Malo ze dopuszczam. Wiem to. I mam Co najmniej kilku przyjaciol z Polski, ktorym bym pomogl w razie w. I naprawde zaluje, szczerze, ze Polacy znowu za sojusznika wybrali z gory przegranego. Byle nie Rosjan. Tragedia jest w czyms innym. My, jako panstwo Malo ze nie bedziemy ofiarowac naszych zolnierzy by uratowac np Krakow. Na dzien dzisiejszy mamy to terytorium w glebokum powazaniu. A reszta Francja, Anglia, USA niepotrzebne skreslic dosyc przedmiotowo wykorzystuje PL. Po uzyciu wyrzuca. A na to, ze was potraktuja tak, jak Stalin juz nie mozecie liczyc. Zadnego braterstwa. Sami, wszystko Sami. Putin dba Tylko o nas a wy, jak zwykle, wybraliscie zla strone

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2938, 2939, 2940, 2941, 2942, 2943, 2944 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group