forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 6:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 wrz 2014, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
camoaz pisze:
Gdzieś czytałem,że najemnicy wychodzili z lotniska w kolumnie po porozumieniu poprzez Czerwony Krzyż,ale to jest w sprzeczności ze zdjęciami z Lutigina.Chciałbym wiedzieć czy Powstańcy przełamali obronę najemnych psów,czy też zawarto porozumienie.


Nie wiem, jak dokładnie zakończyła się sprawa na lotnisku. Jednak nie trafiłem na żadne informacje o jakimś porozumieniu z najemnikami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 22:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
Odnośnie najemników z lotniska w Ługańsku podaję dwa linki
http://www.anna-news.info/node/21124
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowor ... ka-2014-09
cholera wie ile w tym prawdy.

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 23:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Taka fotka znaleziona w sieci:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 2:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jestem, jestem. Od samego początku jak tylko to to uruchomili. Na wątku "Kto zjebał forum"napisałem co myślę o Redakcji i Administracji. Kury im szczać prowadzać, a nie administrować.
Na razie śledzę i obserwuję. Zalożyłem trzy tematy na mundurni. może się rozwiną.
W ogóle co z tymi Mistralami; Francja zerwała kontrakt? Uuuu, to będzie gorąco.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Kiziorze, na razie Francuzi wstrzymali dostawę pierwszego z planowanych Mistrali.Chyba Luwrem z zawartością zapłacą w charakterze odszkodowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 8:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
Killashandra Ree pisze:
Kiziorze, na razie Francuzi wstrzymali dostawę pierwszego z planowanych Mistrali.Chyba Luwrem z zawartością zapłacą w charakterze odszkodowania.

Najprawdopodobniej ma to związek z karą nałożoną na PariBank przez US .Kontrakt podobno nie był korzystny dla FR-przepłacili,część kadłubów-kadłuba budowana byla w FR ,Rosjanie maja całą dokumentację techniczną-podobno.Francuzi zapłacą odszkodowanie a FR wybuduje sobie za nie mistrale u siebie.
KiziorzeStary ja tam czekam na Twoje podsumowanie.

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przychodzi do klasy nowy nauczyciel.
- Nazywam się Arsienij Pietrowicz, jestem banderowcem. Dzieci, po kolei przedstawiajcie się tak samo jak ja.
- Nazywam się Oleg, jestem banderowcem.
- Nazywam się Irina, jestem banderówką.
- Nazywam się Witalik, jestem banderowcem.
- Nazywam się Wowoczka, jestem separatystą.
- Wowoczka, dlaczego jesteś separytystą?!!
- Moja mama jest separatystką, mój tata jest separatystą, moi przyjaciele są separatystami, więc ja także jestem separytystą.
- Wowoczka, a jeśliby twoja mama była prostytutką, twój tata - narkomanem, siostra - dziwką, a przyjaciele - gejami, to kim byś był wtedy ?
- Właśnie wtedy byłbym banderowcem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
starykizior pisze:
Jestem, jestem. Od samego początku jak tylko to to uruchomili. Na wątku "Kto zjebał forum"napisałem co myślę o Redakcji i Administracji. Kury im szczać prowadzać, a nie administrować.
Na razie śledzę i obserwuję. Zalożyłem trzy tematy na mundurni. może się rozwiną.
W ogóle co z tymi Mistralami; Francja zerwała kontrakt? Uuuu, to będzie gorąco.


To interesujące wstrzymanie, bo Francuzi zapierają się że nie zrywają kontraktu tylko wstrzymują wykonanie a co ciekawe to ten "wstrzymany" Mistral miał być oddany stronie rosyjskiej do końca października a został wstrzymany do listopada :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 10:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Francja prawdopodobnie obawia się reakcji USA.
Już dostali parę miliardów kary
Cytuj:
Według "Wall Street Journal", Amerykanie mają nałożyć na francuski bank karę w wysokości 10 miliardów dolarów za "złamanie amerykańskich sankcji przeciw Iranowi, Sudanowi i Kubie w latach 2002-2009"

http://finanse.wp.pl/kat,1033715,title, ... aid=11362b

To zamiast 10mld mogą im zaaplikować 20 a co nie wolno im?W końcu ktoś musi dbać o demokracje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
Francja przed szczytem NATO obwiescila gawiedzi radosna nowine. I tyle...
Ciekawa jestem, co gadajace glowy uradza jutro podczas szczytowania :roll:

IIIWS to takie propagandowe pieprzenie ze wszystkich stron. Tym bardziej, ze Ukrruina jest juz bankrutem. Ale niepokoi mnie ten tekst. Co te Ukry kombinuja?

"Nadzieje na pokojowe rozwiązanie konfliktu na Donbasie legły w gruzach. Można się domyślać, że rozmowy trójstronne są dla Kijowa i jego protektorów tylko zasłoną dymną dla kolejnej próby siłowego zdławienia powstania. Wczorajsze przecieki ze szczytu NATO i przemówienie Obamy w Tallinie, pokazały, że USA i ich sojusznicy nie mają zamiaru tonować sytuacji i rozwiązać ukraińskiego kryzysu na drodze wypracowania jakiegokolwiek kompromisu. To po raz kolejny potwierdza tezę, że Ukraina jest tylko bezwolnym narzędziem za pomocą którego USA uderzają w Rosję a rykoszetem również w Europę. Tym bardziej należy się dziwić zaślepieniu europejskich elit politycznych poddających się dyktatowi Waszyngtonu wbrew interesom swych państw i kontynentu oraz ryzykując kolejną wielką wojną.
Konflikt wchodzi w kolejną fazę. Dochodzą głosy o koncentracji dużych sił junty w rejonie Charkowa i przygotowaniach do nowej próby stłumienia powstania. W rejonie Debreczyna i Miszkolca na Węgrzech zbierają się nowe, duże siły zachodnich najemników gotowe do przerzucenia w rejon walk."
http://antifashist.com/item/v-vengrii-k ... rainu.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group