forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2733, 2734, 2735, 2736, 2737, 2738, 2739 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2017, 0:04 
Pantryglodytes pisze:
WLR pisze:
......


Wszelkie dowodzenie jest nie na miejscu o historii maszyn liczących wiadomo prawie wszystko.
Krótko, analogowe, służące do obliczeń maszyny napędzane korbą budowali starożytni grecy.



Pisząc "nowoczesny komputer", miałem na myśli pierwowzór PeCeta a nie ENIAC.( Nie przypuszczałem,
że będę zmuszony to podkreślać. Cóż, wcześniej zawsze lepiej spojrzeć na nick. :( )Taki komputer
skonstruował Karpiński i wyprzedził innych o dekadę. Gdy Rosjanie zabronili nad nim prac, wzieli
się za jego rozwój Anglicy. Nawet Amerykanie siedzieli jeszcze na drzewach IT, natomiast Rosjanie
opracowywali w tym czasie nowa korbę do kalkulatora Curta. Za dowód wystarczy to, że mimo upływu
50 lat, to hipergalaktyczne megamocarstwo, nie ma własnej technologii IT.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2017, 6:56 
Nie masz pojęcia nad czym pracują naukowcy na świecie. Nie masz pojęcia jakie materiały i technologi zostaną wynalezione w przyszłości. Wyobraź sobie, że nie tylko Intel nad tym pracuje. Patrząc co przez ostatnie lata prezentuje to albo nie jest innowacyjny, ale jego nowe wynalazki jeszcze nie są gotowe do wprowadzenia na rynek.
I przy okazji. Słyszałeś może o procesorach / komputerach kwantowych?


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2017, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Chór Aleksandrowa wystąpi dziś w Warszawie.

Wrócili ???????? W w polskojenzycznych przekaziorach "tiszyna".
https://pl.sputniknews.com/swiat/201711 ... -w-Polsce/

Obrazek

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2017, 22:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ciekawe, - czy dorównają poprzednikom..........?!
Ale będę za nich kciuki trzymał.

p.s
A wpisz sobie jeden z drugim w szukajkę Iwan Rebroff.....!
Jak ktoś lubi posłuchać bas...... ;) Np. Wieczernyj zwon.

No to do jutra.
Idę sobie Rebroffa posłuchać........może znajdę "dwtcat raskolnikow....." :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2017, 7:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
WLR pisze:
ladaco pisze:
ty WLR wczoraj z tej piwnicy dopiero wyszedłeś? czytasz czasem niusy, nawet te wiarygodne?,
a umiesz trochę dodawać?
masz przykład Syrii, wyobrażasz, co te "zacofane technologicznie ruskie" tam wyrabiają?
jeżeli potrafisz patrzeć na Rosjan tylko przez pryzmat swojej rusofobii to w tym wątku
lepiej nie pisz. Tylko obnażasz własną ignorancję shaunie.


Mylisz się Pimpek! Szanuję Rosjan i mam ich w rodzinie. Rosjan, ale nie szaleńców przy korycie.
To co robią w Syrii jest inna sprawą niż wałkowany od lat, żałosny Elbrus. Ten komu na sercu
leży dobry wizerunek Rosji, o procesorze Elbrus powinien milczeć, bo to pełna popelina i wstyd.
Odzywam się dlatego właśnie, że Rosjanom niepotrzebni są adwokaci ze szkoły dla opóźnionych.
Wywlekając takie kwiatki jak Elbrus - unaoczniający przepaść technologiczną dzielącą Rosję od
rozwiniętych państw, robicie jej krzywdę - z głupoty jak sądzę, a nie na zamówienie. Dlaczego
nie napiszecie o tym w czym Rosja jest naprawdę potęgą, czyli o rosyjskiej kulturze? Napiszcie
o literaturze, teatrze, balecie, malarstwie. Nie macie pojęcia, prawda? Dla was aby czołgi, bomby
i trupy z flakami na wierzchu. To wasza Rosja.


Ty nie masz Rosjan w Rodzinie, ty masz banderowskie chachła w rodzinie ledwo dukające po rusku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2017, 12:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Golem pisze:
WLR pisze:
ladaco pisze:
ty WLR wczoraj z tej piwnicy dopiero wyszedłeś? czytasz czasem niusy, nawet te wiarygodne?,
a umiesz trochę dodawać?
masz przykład Syrii, wyobrażasz, co te "zacofane technologicznie ruskie" tam wyrabiają?
jeżeli potrafisz patrzeć na Rosjan tylko przez pryzmat swojej rusofobii to w tym wątku
lepiej nie pisz. Tylko obnażasz własną ignorancję shaunie.


Mylisz się Pimpek! Szanuję Rosjan i mam ich w rodzinie. Rosjan, ale nie szaleńców przy korycie.
To co robią w Syrii jest inna sprawą niż wałkowany od lat, żałosny Elbrus. Ten komu na sercu
leży dobry wizerunek Rosji, o procesorze Elbrus powinien milczeć, bo to pełna popelina i wstyd.
Odzywam się dlatego właśnie, że Rosjanom niepotrzebni są adwokaci ze szkoły dla opóźnionych.
Wywlekając takie kwiatki jak Elbrus - unaoczniający przepaść technologiczną dzielącą Rosję od
rozwiniętych państw, robicie jej krzywdę - z głupoty jak sądzę, a nie na zamówienie. Dlaczego
nie napiszecie o tym w czym Rosja jest naprawdę potęgą, czyli o rosyjskiej kulturze? Napiszcie
o literaturze, teatrze, balecie, malarstwie. Nie macie pojęcia, prawda? Dla was aby czołgi, bomby
i trupy z flakami na wierzchu. To wasza Rosja.


Ty nie masz Rosjan w Rodzinie, ty masz banderowskie chachła w rodzinie ledwo dukające po rusku.



Z Rus-fobią nie ma co dyskutować Golemie, to tak jak z PiS-lamcem próbowałbyś dyskutować o kurduplu z Żoliborza zwanym pre*****sem.

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 19:13 przez wa ma, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2017, 12:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Koło chuja mi lata @WLR i jego rodzina, ale zastanawiam się skąd bierzecie pewność,
że do wigilijnego stołu siada z ukraińcami? "Fakty" ze sputnik-news też mi latają koło
chuja, więc się na nie nie powołujcie!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2017, 14:29 
Nie celebruję wigilii. Parkingowy cieć też zapewne nie, bo nie wymyślił jej Wigiliew.
Chyba że o czymś nie wiem i jednak Wigiliew wymyślił wigilię. :lol:
To raz.

Dwa.
Cytuj:
Z Rus-fobią nie ma co dyskutować Golemie,


Jeżeli rusofilia polega na radosnym przyklaskiwaniu idiocie dowodzącemu, że procesor
Pentium nazwę swoją nosi od nazwiska ruskiego geniusza, to bądźcież sobie wa-ma
rusofilem na zdrowie, ale niestety nie na psychiczne.
Uważasz wa-ma, że wytykanie ewidentnego skretynienia i negowanie oczywistej dla
was prawdy, że Wszechświat stworzył Boh - Rosjanin, jest rusofobią tak? Litości! :evil:

Ale może dla równowagi pobawimy się w te fobie. Całymi latami wam nie wadziło, że
jeden z was nazywał Amerykanów nie inaczej niż tumany, bankruci, itp. To nie była
fobia, prawda? To może ja teraz zacznę pisać o Rosjanach - durnie, żule, itp. Mogę?
Może założę wąteczek jaki, np. "Rosjanie chcą zbawić świat" i napiszę w nim o tym
małżeństwie Rosjan, które przez 20 lat zabijało, ćwiartowało, wekowało i jadło ludzi?
Może w "Jak gotować" zamieszczę rosyjski przepis na "ludzką głowę w pomarańczach"
i będę dowodził, że to jest menu wszystkich Rosjan? Teraz się fobii doszukujecie, tak?
A jebał was pies! Ruski.


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2017, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Nie celebruję wigilii. Parkingowy cieć też zapewne nie, bo nie wymyślił jej Wigiliew.
Chyba że o czymś nie wiem i jednak Wigiliew wymyślił wigilię. :lol:
To raz.

Dwa.
Cytuj:
Z Rus-fobią nie ma co dyskutować Golemie,


Jeżeli rusofilia polega na radosnym przyklaskiwaniu idiocie dowodzącemu, że procesor
Pentium nazwę swoją nosi od nazwiska ruskiego geniusza, to bądźcież sobie wa-ma
rusofilem na zdrowie, ale niestety nie na psychiczne.
Uważasz wa-ma, że wytykanie ewidentnego skretynienia i negowanie oczywistej dla
was prawdy, że Wszechświat stworzył Boh - Rosjanin, jest rusofobią tak? Litości! :evil:

Ale może dla równowagi pobawimy się w te fobie. Całymi latami wam nie wadziło, że
jeden z was nazywał Amerykanów nie inaczej niż tumany, bankruci, itp. To nie była
fobia, prawda? To może ja teraz zacznę pisać o Rosjanach - durnie, żule, itp. Mogę?
Może założę wąteczek jaki, np. "Rosjanie chcą zbawić świat" i napiszę w nim o tym
małżeństwie Rosjan, które przez 20 lat zabijało, ćwiartowało, wekowało i jadło ludzi?
Może w "Jak gotować" zamieszczę rosyjski przepis na "ludzką głowę w pomarańczach"
i będę dowodził, że to jest menu wszystkich Rosjan? Teraz się fobii doszukujecie, tak?
A jebał was pies! Ruski.


Na tym polega utożsamiane się z kulturą a ty teraz próbujesz tę tożsamość zburzyć.

Wojna kultur, wojna sprzecznych emocji, wojna memow w abstrakcji na wzór wojny genów w fizycznosci.

Ja także zdecydowanie bardziej utożsamiam się z kultura Zachodu, z kultura niemiecka niż z kulturą ruską.

Ostatnio poogladalem sobie parę filmików na Youtube z Rosji i cza przyznać, że Ruskie to w znacznej części pojeby. Tam aż kipi od agresji. Tam szacunek czlowieka dla człowieka wykluczając z tego nacjonalizm jest chyba nieznany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2017, 17:13 
To nie o to chodzi Panie Krystkon. Ja po prostu nie pochwalam takiego moralnego relatywizmu.
Na tym forum, dla równowagi zwyczajnie brakuje tematów w których można sobie na Rosjan
napluć. Dla równowagi jednak a nie dlatego, że nazywanie całego narodu tumanami, jest dowodem
wysoce analitycznego umysłu i inteligencji wybitnej. To niektórzy tutejsi userzy, okrzyknęli pewnego
paszkwilanta mianem "wybitnego analityka", co dowodzi iż również są zdania, że Ameryka stoi na
skraju upadku, a absolutnie wszyscy Amerykanie, to debile i tumany. Kuriozalne, że śmią innym
imputować narodowe fobie. Natomiast kretynizm nie ma obywatelstwa i w równym stopniu dotyka
rusofilów, co i innych. Tutaj jedynie ich jakby więcej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2733, 2734, 2735, 2736, 2737, 2738, 2739 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group