forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2992, 2993, 2994, 2995, 2996, 2997, 2998 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 kwie 2022, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Lukrecja pisze:
MagnificencjaS pisze:
O jakie rynki może chodzić Putinowi? To przede wszystkim Chiny, które już mają zakontraktowaną większość gazu ziemnego i są czołowym eksporterem rosyjskiej ropy. Dodatkowym rynkiem zbytu dla surowców z Rosji mogą być także Mongolia, Indie, Kuba a w Europie Węgry i Bułgaria.


No i co w tym odkrywczego, że Chinole kupują? Korzystają z tego co się dzieje negocjując  duże zniżki.
Chiny to duzy i bogaty kraj i kupuje z Rosji wszystkie surowce na pniu. Tym bardziej że już dawno pokłócili się z Australią i zaprzestali zakupów w krainie kangurow.

O Polaków sie martw, bo zostaniemy jak ten goły na rogu stodoły. PIS macha szabelką na kase na wojnie robię USrajce, Polska kupuje od nich gaz dwa razy droższy. A skąd będzie węgiel? Z  Ameryki Południowej i z Australii, pewnie też dwa razy droższy niż z Rosji.  USrajce też się szykują ze swoim węglem, bo u nich wydobycie rosnie a popyt spada.
Pożyjemy, zobaczymy, czy Putin zdechnie z głodu czy my. Przyjdzie koniec roku i pogadamy wtedy, jak zobaczysz rachunki za ogrzewanie, gaz, prąd  i ceny w sklepach.


Mam mieszane uczucia na temat Chin. To taki pseudo-komunistyczny, totalitarny wrzod na dupie swiata. :D Nigdy jednak nie przypuszczalem, ze w obecnej chwili, mozna juz ten kraj nazwac bogatym. https://www.worldometers.info/gdp/gdp-per-capita/
https://chinapower.csis.org/is-china-a- ... d-country/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2022, 3:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Lukrecja pisze:
Za to co niżej na zdjęciu zaciągnieto Polakow do ukraińskiego sądu

Teraz Ukraińcy zrobili pułapkę na Polaków, zatrzymują każdego, kto dotknie choćby jednym palcem antypolską osłonę na Cmentarzu Orląt Lwowa


Obrazek

Kochajcie sobie banderowcow sami, ja mam zły charakter i nie lubię jak mi ktoś wybiera przyjaciół


Popieram i mam tak samo, szczególnie po bełkocie niejakiej Marczuk o nowych elytach PiS-landu. Zajrzyj na strone Maćka Maciaka CW24 _ Musisz to wiedzieć .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2022, 19:23 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
19 kwietnia: Premier Mateusz Morawiecki był z wizytą we Lwowie. Polska delegacja odwiedziła polski cmentarz wojenny z czasów wojny polsko-ukraińskiej.

Zdjęcia opublikowane zostały zrobione tylko z jednej strony Pomnika Chwały, po drugiej stoją wciąż zasłonięte przez Ukraińców rzeźby lwów, które pierwotnie trzymały tarcze z napisami „Tobie Polsko. Zawsze Wierny”.

Bardzo się starano, by nie pokazać, ze lwy dalej w banderowskim areszcie,

ps.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/349f48b8bb3b6069


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2022, 19:39 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Popiersie banderowskiego zbrodniarza wisi na polskiej szkole w Lwowie i "zawdzięczmy" to banderowskiemu merowi Lwowa, Sadowemu, któremu teraz polscy politycy wszystkich opcji właża w dupe bez mydla,

Tylko po co? Kto kogo potrzebuje? My jego? do czego nam ten wielbiciel Badery,  Szuchewycza i SS Galizien potrzebny?
Kto sie komu powinien kłaniac i dziekowac? I na co PIS liczy? na wdzięcznośc antypolskich banderowców?

A polska szkoła znajduje się przy obecnej ulicy generała Czuprynki – czyli Romana Szuchewycza, który używał imienia Tarasa Czuprynki jako pseudonimu. To banderowski zbrodniarz odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków na Ziemiach Wschodnich w latach ’40.

Mimo deklarowanych wzorowych relacji polsko-ukraińskich – co objawia się bezwarunkowym popieraniem Kijowa w konflikcie z Moskwą – popiersie mordercy do dziś znajduje się na siedzibie polskiej szkoły.

to ten śmieć i zdjęcie tablicy tez jest:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Szuchewycz

A jeszcze rok temu aż tak nie zamiatano pod dywan

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Ar ... ta-Tarnowa

Jakoś nie wyobrażam sobie by na murze polskiej szkoły w Niemczech wmurowano tablicę ku czci SSmana, kata Polaków.
A na Ukrainie? jak najbardziej i nikomu to nie przeszkadza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2022, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Lukrecja pisze:
Popiersie banderowskiego zbrodniarza wisi na polskiej szkole w Lwowie i "zawdzięczmy" to banderowskiemu merowi Lwowa, Sadowemu, któremu teraz polscy politycy wszystkich opcji właża w dupe bez mydla,

Tylko po co? Kto kogo potrzebuje? My jego? do czego nam ten wielbiciel Badery,  Szuchewycza i SS Galizien potrzebny?
Kto sie komu powinien kłaniac i dziekowac? I na co PIS liczy? na wdzięcznośc antypolskich banderowców?

A polska szkoła znajduje się przy obecnej ulicy generała Czuprynki – czyli Romana Szuchewycza, który używał imienia Tarasa Czuprynki jako pseudonimu. To banderowski zbrodniarz odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków na Ziemiach Wschodnich w latach ’40.

Mimo deklarowanych wzorowych relacji polsko-ukraińskich – co objawia się bezwarunkowym popieraniem Kijowa w konflikcie z Moskwą – popiersie mordercy do dziś znajduje się na siedzibie polskiej szkoły.

to ten śmieć i zdjęcie tablicy tez jest:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Szuchewycz

A jeszcze rok temu aż tak nie zamiatano pod dywan

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Ar ... ta-Tarnowa

Jakoś nie wyobrażam sobie by na murze polskiej szkoły w Niemczech wmurowano tablicę ku czci SSmana, kata Polaków.
A na Ukrainie? jak najbardziej i nikomu to nie przeszkadza.


A mnie to niespecjalnie obchodzi. Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem. Putin to kanalia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2022, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
steve pisze:
Lukrecja pisze:
Popiersie banderowskiego zbrodniarza wisi na polskiej szkole w Lwowie i "zawdzięczmy" to banderowskiemu merowi Lwowa, Sadowemu, któremu teraz polscy politycy wszystkich opcji właża w dupe bez mydla,

Tylko po co? Kto kogo potrzebuje? My jego? do czego nam ten wielbiciel Badery,  Szuchewycza i SS Galizien potrzebny?
Kto sie komu powinien kłaniac i dziekowac? I na co PIS liczy? na wdzięcznośc antypolskich banderowców?

A polska szkoła znajduje się przy obecnej ulicy generała Czuprynki – czyli Romana Szuchewycza, który używał imienia Tarasa Czuprynki jako pseudonimu. To banderowski zbrodniarz odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków na Ziemiach Wschodnich w latach ’40.

Mimo deklarowanych wzorowych relacji polsko-ukraińskich – co objawia się bezwarunkowym popieraniem Kijowa w konflikcie z Moskwą – popiersie mordercy do dziś znajduje się na siedzibie polskiej szkoły.

to ten śmieć i zdjęcie tablicy tez jest:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Szuchewycz

A jeszcze rok temu aż tak nie zamiatano pod dywan

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Ar ... ta-Tarnowa

Jakoś nie wyobrażam sobie by na murze polskiej szkoły w Niemczech wmurowano tablicę ku czci SSmana, kata Polaków.
A na Ukrainie? jak najbardziej i nikomu to nie przeszkadza.


A mnie to niespecjalnie obchodzi. Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem. Putin to kanalia.


Gorsza kanalią jest twój zasmarkany Bidet!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2022, 20:11 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
steve pisze:

A mnie to niespecjalnie obchodzi. Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem. Putin to kanalia.


Ten post nie był kierowany do jakiegoś usrajskiego prymitywa, w dupie mam co cię obchodzi.
I oby jakis ukr uciął ci śmierdzące gicze siekierą. A teraz do budy :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2022, 20:48 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 19:17
Posty: 48
Nie dalej jak tydzień temu słyszałam z ust ukraińskiego, na oko 40 latka, jak opieprzony przez właścicielkę sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym za zaparkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, warknął do niej: Pomnij lasze, po San nasze. Po czym zabrał się i poszedł, a fura land cruiser została na parkingu. Babka zadzwoniła po policję. Jak się skończyło, nie wiem, odjechałam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2022, 10:08 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
jaroo pisze:

Gorsza kanalią jest twój zasmarkany Bidet!!


Bidet przecieka.
A usrajce mają mózgi zryte durnymi filmami, w których prezydent to samo dobro i wzór cnót, usrajski bohater ratuje świat po raz kolejny. A całe zło nadchodzi z Rosji ( a czasem z kosmosu) . I taki ćwok z Chicago ogląda te mózgotrzepy 30 lat i potem takie są efekty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2022, 22:48 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Za to w Rosji wszyscy są dobrze poinformowani, opowiadają się po jasnej stronie mocy.
Ludzie!
Co tu się odpierdala?!
Dejta se na luz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2992, 2993, 2994, 2995, 2996, 2997, 2998 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group