forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2709, 2710, 2711, 2712, 2713, 2714, 2715 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 wrz 2017, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tak, tak...
Jankesi wystrzelili z Nevady na wschód, rakieta przeleciała nad głową Puszkina i pierdolnęła w Bikini :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 10:00 
stanax pisze:
Tak, tak...
Jankesi wystrzelili z Nevady na wschód, rakieta przeleciała nad głową Puszkina i pierdolnęła w Bikini :lol:

no i co? też mamy zacząć się śmiać?


Na górę
  
 
Post: 28 wrz 2017, 11:21 
stanax pisze:
Nie przypominam sobie by którekolwiek z tych wymienionych
przez ciebie państw robiło poligon nad głowami sąsiednich krajów.
A już na pewno nie z retoryką, że następne w nie pierdolną.


Musiałbym sprawić sobie globus, ale na czuja nie wyobrażam sobie testowania rakiet o zasięgu globalnym czyli ponad 20 tys. km bez przelotu nad terytorium innych państw. Chyba że te rakiety mogą latać zygzakiem :lol: .
A co do tego straszenia przez Kima - straszy w odpowiedzi na zagrożenie. Element obrony na zewnątrz i propagandy na użytek wewnętrzny.
I żebyś mnie właściwie zrozumiał. Mnie się to też właściwie nie podoba. Ale wiele rzeczy, poważnych zagrożeń w dzisiejszym naszym świecie mi się nie podoba. W tym nie podoba mi się sposób sposób rozwiązywania tych zagrożeń. Nie może być tak że wielki i silny chce za wszelką cenę utrzymać swoją przewagę. Ale tam, kończę bo szkoda czasu, to i z mojej strony zwykłe bicie piany.


Na górę
  
 
Post: 28 wrz 2017, 16:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Kowalew, Ty nawet pianę bijesz interesująco :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 18:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Boruch pisze:
No tak Boruh jak zwykle jest gupi i prostak. :lol: Powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać.

Otóż nie podoba mi się reżim tego sukinsyna w Korei, bo kosztem ludzi dopina swoje chore ambicje bycia wielkim. Jest wielkim kurduplem, jak na razie, kolosem na glinianych nogach, nieodpowiedzialnym psychopatą, który nie powinien mięć guzika atomowego. Jednocześnie jestem przeciwny uzdrawianie Korei na siłę bo to da jedynie wojnę, być może o zasięgu globalnym. Usrajce i inni ręce precz od tego gówna bo jak to gówno może dać jedynie fetor. Niemniej problem jest. Ja nie pozwoliłbym sobie aby strzelano rakietami nad moją głową. Co mają powiedzieć Japończyki? Jak oceniać swoją władzę, która zachowawczo naraża własny naród na niebezpieczeństwo? Jeżeli będzie tak dalej to Koreańczycy z południa, może Amerykanie, może Japończycy zaostrzą stanowisko i może już wkrótce zestrzelą taką rakietkę wydmuszkę Kimowi przelatującą Japończykom nad głową. I jaka będzie odpowiedź tego otyłego knura?

Jestem przeciwny aby jakikolwiek kraj wpieprzał się w wewnętrzne sprawy Korei Północnej. Jeżeli mamy doczekać zmian, to musi być to wewnętrzny ruch samych Koreańczyków. Z tym jest trudno bo jest to naród tak zastraszony jak chyba żaden inny na świecie.

W jednym zgadzam się z Kiziorem, że działania Kima szaleńca są obliczone na utrzymanie władzy na użytek wewnętrzny - tak samo działa nasz kurdupel z Żoliborza wyszukując wokół potencjalnych wrogów. Tylko nikt nie da gwarancji na ile jego działanie jest do końca przemyślane i kontrolowane a na ile już pochłonęła go pycha i buta z tego co zbudował, czy ma świadomość, że pomimo tego w regionie nie jest kolosem lecz niesfornym żulem, którego można załatwić jednym kopniakiem w dupę.



Gówno wiesz o KPN a się wymądrzasz. Piszesz jak ten przymuł pseudoiynteligent gaworzący wzbudzający tym podziw lokalnej forumowej patologii umysłowej. No ale brednie z GW tak działają elyty z bożej łaski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A to doprawdy bardzo przekonywujące. Pan Golem mówi, że Boruch gówno wie o KPN? Ulegam przed taki ciężarem i odchodzę. :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 19:44 
byłoby fajnie.


Na górę
  
 
Post: 28 wrz 2017, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Po spotkaniu głów państw FR i Turcji.
Bez niespodzianek.
Konkluzja, nie będzie dzielenia ani Syrii ani Iraku bo tak sobie wymyślił bankrut. Kurdowie pro bankrut mają jeszcze szanse na ochłoniecie i wybranie innej drogi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 1:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Europa i USA wykazują kompletne niezrozumienie spraw Dalekiego Wschodu i mentalności tamt. ludzi. Widać to na tut. forum. Przykładacie zwykłą miarę do KRLD. To państwo szczególne. Jest efektem wojny, rozbicia i sztucznego podziału Półwyspu Koreańskiego. Z różnych przyczyn, głównie politycznych jego status quo jest utrzymywany i zapewne tak będzie dalej. Połączenie tych państw to ból głowy, kłopot, zapaść gospodarcza i bankructwo Korei Południowej. Również z przyczyn politycznych i interesów mocarstw w tym regionie nie jest to możliwe.
Wracając do Kima jr. zacznijcie myśleć. To nie żaden szaleniec. Napisałem wyraźnie, że to cwany sukinsyn, jak jego ojciec i dziadek.
Strzelając rakietami nad Japonią daje im do zrozumienia, że mogą mieć Hiroshimę i Nagasaki reaktywacja, ale z drugiej strony bazy amerykańskie to jest problem i sojusz obronny Japonii z USA. Co do Guam, doleci albo nie doleci, trafi nie trafi. Raczej chodzi o to aby nie trafiło, ale daje do zrozumienia, że może dolecieć i trafić np. głowicą termojądrową co wypaliłoby wyspę. W tym momencie jest tak;
Koreańczycy północni z jednej strony żyją w poczuciu dumy, że my też możemy przyp...ć wielkim i silnym, z drugiej w poczuciu zagrożenia wojną. Trzeba się zbroić bo wróg u bram, dyscyplina, wszyscy zwarci, gotowi i bojowi, a Kim nasz wódz który dba o bezpieczeństwo i szczęście narodu. I oczywiście trzymamy wszystkich równo za mordę przy ziemi.
Czy to Wam niczego nie przypomina bardzo, bardzo blisko?!
To świat który Orwell wymyślił dawno, dawno temu.
Boruch zaś traktuje sprawę po europejsku (Stanax też) i pitoli o rzucaniu cegłami. Tu chodzi o władzę tylko władzę i jedynie władzę nad swoim grajdołem.
Jest jeszcze jedna sprawa; Japonia, Chiny Korea. To prawdziwy trójkąt Bermudzki. To co wyprawiali Japończycy w Chinach i na półwyspie Koreańskim to przechodzi ludzkie pojęcie. Koreańczycy północni nienawidzą ich oficjalnie i dają temu wyraz. Południowi z uwagi na poprawność polityczną, sojusze i powiązania siedzą cicho, ale swoje wiedzą. Chiny z Japonią do tej pory mają kosę. Japonia nie powie przepraszam bo w.g azjatyckich standardów straciła by twarz. To samo dotyczy KRLD.
Jeszcze co do technologii. KRLD, ani ChRL, ani FR nie dadzą nowoczesnych technologii rakietowych. Muszą kombinować sami. Dotyczy to też technologii jądrowych. Ich moc oblicza się obecnie na kilka głowic jądrowych. Możliwości technologii i przemysłu. Obecnie prawdopodobnie wchodzą na etap technologii termojądrowej. Te rakiety i głowice to dla KRLD broń odstraszająca, a nie ofensywna.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 6:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak jest, Europejczycy nie rozumieją Dalekiego Wschodu ,pewnie dlatego,że leży tak daleko ;). Nikt tu nie bierze na przykład pod uwagę faktu., że Koreańczycy to najokrutniejsza z azjatyckich nacji. Japończycy na przykład w swoich obozach jenieckich zatrudniali w charakterze strażników wyłącznie KOREAŃCZYKÓW.Poza tym zadrażnienia dalekowschodnie to sprawa wielopokoleniowa.Kizior ma rację,chodzi o straszenie, Kim będzie się prężył, bo o to chodzi, o pokazanie przez weszkę, że siedzi, gotowa do ataku, który może zaboleć, ale póki syta,siedzi spokojnie.Tam może wybuchnąć gdzie indziej, ale mam nadzieję,że jeszcze nie teraz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2709, 2710, 2711, 2712, 2713, 2714, 2715 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group