forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2787, 2788, 2789, 2790, 2791, 2792, 2793 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2018, 16:48 
evaj23 pisze:
0


Obrazek


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 17:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Boruch pisze:
W takich warunkach dyskusja nie ma sensu. ( :lol: :lol: ) Skoro nie bierzesz pod uwagę takiej ewentualności to po co takie fakty?

Nie mam zamiaru kopać się z koniem.

Kilka dni temu jedna ze stacji wyemitował film dokumentalny pokazujący całą drogę wyrzutni rakietowej BUK i podano tam również nazwisko dowódcy rosyjskiego, który wydał rozkaz strzelania do samolotu. Z przebiegu wydarzeń wynika, że nie jest to Striełkow. Zachodzi tylko pytanie czy miał świadomość tego co robi.

Nie będę więc wyprowadzał was z obranej drogi. Rejs NH17 zestrzelili Ukraińcy w porozumieniu z USA aby oskarżyć Rosjan. To wam pasuje? :D


Szkoda sobie psuć nerwów na ten wątek.



tobie chujozo oczywiście pasuje i na nic zda się choćby sensowne pisanie obeznanego w tematach wojskowych Canislupusa, chujoza Boruch wie najlepiej bo naoglądał się propagandowych filmików :lol:



O widzę, że odsiecz przybyła. Ty akurat masz tu najmniej do powiedzenia śliwko zasuszona. Może i Ci "wojskowi" mają więcej doświadczenia ode mnie ale niestety nikt tu dostatecznie przekonywujący nie jest. Cała dyskusja to tylko domysły. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że większość dyskutantów owe domysły bierze za prawdę. Ja nie twierdzę, że mam rację. Apeluję jednak o dystans. Bo zauważyłem jedno - niedopuszczalna jest tu próba jakiejkolwiek krytyki Rosji i Putina. Żeby np uważać za rzecz normalną a wręcz pożądaną ingerencję Rosji w suwerenność Ukrainy? Ludzie - kto was rzeźbił?! I to tylko dlatego, że Ukraina to "Ukropy" czy jakoś tak. naród niezdolny do istnienia, takie nie wiadomo co, nie wiadomo skąd się wzięli, dzicz stepowa. Niedługo okaże się, że to Ukraina okupuje terytoria rosyjskie.Czy nie zauważacie podobieństwa do tych, którzy mają za nic Arabów, Żydów, itp? Zanim rozewrzesz gębę jeden z drugim pomyśl o sobie, o Polakach jacy to "wspaniali" jesteśmy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 17:15 
My som mesjasze naroduf - nie wiesz? :)


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i właśnie olderu rzekł prawdę. Wiemy kto i co zacz. Tylko jakoś dziwnie z sobą kłopot kurwa mamy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 17:47 
Ja ze sobą nie mam. Ja jestem więcej taki mesjasz mesjaszy. :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O jo pierdolęsz! To z Tobo Olderu warto czymać ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 20:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
wiesci z UA :mrgreen:
https://youtu.be/I5uEM7XDADU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruchowi proponuję przeczytać wątek o MH17.
Dodam, że ukraińcy mają doświadczenie w zestrzeliwaniu pasażerskich samolotów.
I oczywiście zwalaniu winy na innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
https://youtu.be/4DdfbBiN6R0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 21:03 
Wielki Wezyr pisze:
Dodam, że ukraińcy mają doświadczenie w zestrzeliwaniu pasażerskich samolotów.
I oczywiście zwalaniu winy na innych.


A w mordowaniu rosyjskich opozycyjnych dziennikarzy?
Zdajesz się sugerować, że antyputinowską opozycję w pień wycinają Ukry, na złość Putinu.
To głupsze nawet od komentarzy Mazurkowej. To tak jakby Rozenek odstrzelił Wątłego na
złość Kaczyńskiemu. Czy sekciarze Putina sypali dzisiaj kwiatki przed jego portretami? Bo
wiesz - każdy ma swojego boga. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2787, 2788, 2789, 2790, 2791, 2792, 2793 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group