forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2642, 2643, 2644, 2645, 2646, 2647, 2648 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 14:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Dalej kombinują tak...


Załączniki:
DDPj_AJXkAATuVy.jpg
DDPj_AJXkAATuVy.jpg [ 72.84 KiB | Przeglądany 4977 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 1:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Jankesi czegoś szukają. Chyba zgubili coś w morzu. A to ciekawe... nie w Kalifornii? :) P-8A"Posejdon" służy wybitnie do działań ratowniczych i poszukiwań podwodnych.


Załączniki:
DDOxugUXYAAGFk8.jpg
DDOxugUXYAAGFk8.jpg [ 104.7 KiB | Przeglądany 4981 razy ]
21483724_0.jpg
21483724_0.jpg [ 101.55 KiB | Przeglądany 4981 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 7:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Zgubili drona ale dowiedzieli się że Asad zastosuje broń chemiczną.
Pewnie zaraz zaatakują cele w Syrii.
Cytuj:
Biały Dom oświadczył, że prezydent Syrii Baszszar al-Asada może przygotowywać kolejny atak z użyciem broni chemicznej. Waszyngton ostrzegł władze w Damaszku przed takim krokiem, grożąc poważnymi konsekwencjami.



http://wiadomosci.com/bialy-dom-ostrzeg ... -al-asada/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 9:12 
kowalew pisze:
Pisze Pan:
Cytuj:
Rzeczywistość nie jest skomplikowana, rzeczywistość jest dialektyczna

Chcąc zrozumieć tą nieskomplikowaność posłużyłem się google i wyrzuciło mi zachęcająco Hegla.
Rzuciłem się na to z entuzjazmem, ale wyczerpał się on po 15min, bo rozbolała mnie głowa. A nadzwyczaj rzadko mi się to zdarza. Ale postanowiłem sobie, że trochę rozważniej, nie spiesząc się postaram się przez to przebrnąć. Może spowolnię w ten sposób postępujący jednak z wiekiem proces destrukcji mózgu.


Panie Kowalew, napiszę krótko, ale proszę dać mi czas do jutra. A radziłbym Panu zacząć od Dialektyki przyrody Engelsa, potem może Pan zapoznać się z Heglem, a następnie wziąć się za Kapitał Marksa i Engelsa. Aby zrozumieć dialektykę marksistowską wystarczy dwa lata solidnie studiować marksizm, nie jest to wielki wysiłek, a potem już z górki.

Adam Barycki

PS. I niech Pana bóg broni przed czytaniem współczesnych „marksistów”, nikt, tak, jak oni nie zastępuje dialektyki chaosem. Ze współczesnych, na początek, jedynie Cackowskiego możesz se Pan poczytać. Owszem, jest kilku współczesnych, których warto przeczytać, ale dopiero po klasycznym przygotowaniu marksistowskim. Jako "alternatywę" marksizmu, proponowałbym Panu przeczytać Cybernetykę kultury Koseckiego.


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
st1111 pisze:
Zgubili drona ale dowiedzieli się że Asad zastosuje broń chemiczną.
Pewnie zaraz zaatakują cele w Syrii.
Cytuj:
Biały Dom oświadczył, że prezydent Syrii Baszszar al-Asada może przygotowywać kolejny atak z użyciem broni chemicznej. Waszyngton ostrzegł władze w Damaszku przed takim krokiem, grożąc poważnymi konsekwencjami.



http://wiadomosci.com/bialy-dom-ostrzeg ... -al-asada/

Chyba nie uzgodnili zeznań... urzędnicy Pentagonu pytani o planowane ataki chemiczne otwarli tylko oczy ze zdziwienia. https://www.buzzfeed.com/claudiakoerner ... .bmR0dzJ8Y


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 13:21 
Ja tam z oczywistych powodów nie wiem jak naprawdę wyglądają relacje Biały Dom, Pentagon, CIA itd. Szkoda czasu (moim zdaniem) amatorom roztrząsywać czy władze USA stanowią jedność, czy mamy tam do czynienia z walką. Dla mnie oni wszyscy są skompromitowani.
Przypomnę - 7 kwietnia USA mając w poważaniu prawo międzynarodowe (które nawiasem pisząc zostało napisane pod ich dyktando) dokonało ataku na bazę Armii Syryjskiej w al-Shajrat. Trump który się ponoć wahał, został ostatecznie jakoby przekonany do zaakceptowania tego kroku przez swoją córkę - nadzwyczaj wrażliwą na cierpienia narodu syryjskiego ( nie ma odpowiedniej emotki którą należałoby tu wstawić). I przed kamerą i mikrofonem, z wielkim aktorstwem (pobijając nawet byłego prezydenta, byłego zawodowego aktora jakim był Reagan) odegrał nadzwyczaj przekonująco rolę człowieka poruszonego śmiercią syryjskich dzieci. Ohyda, hipokryta wysokiej klasy.
Mając w pamięci jego pamiętne wystąpienie przed AIPAC-iem, równie dobrze moim zdaniem, decyzje podejmuje nie Waszyngton tylko ....Tel Awiw. Szkoda nawet mojego czasu.
USA się kompromituje, coraz więcej ludzi widzi zło jakie ten kraj czyni w świecie. Ten proces jest jednak powolny. Z drugiej strony elity rządzące USA przecież to wiedzą, a jednak postępują coraz bardziej bezczelnie - i czynią to bo uważają to z jakichś powodów za skuteczne w swojej walce o całkowite zdominowania naszego świata.
Toteż ja, prosty człowiek, mam powracające co jakiś czas wątpliwości. Czy starczy aby czasu innym cywilizacyjnie państwom (Rosji, Chinom itd.) z pomocą świadomej części światowej społeczności, na to aby osiągnąć "masę krytyczną" konieczną do powstrzymania usmanów w ich działaniach zabójczych dla świata.


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 14:17 
st1111 pisze:
Nie.
:(

Jeszcze odnośnie planowanego przez USA ataku na Syrię.
Ambasador USA przy ONZ Nikki Haley ostrzegła władze w Moskwie i Teheranie.
Cytuj:
„Winą za każdy następny atak na mieszkańców Syrii zostanie obarczony nie tylko Asad, ale również Rosja i Iran, które wspierają go w mordowaniu własnego narodu” – napisała Haley na Twitterze.

Ta usmańska bezczelność i własna bezsilność, mnie przynajmniej ... poraża. Doprawdy nie wiem, czy pomruki i zmarszczenie brwi przez Rosję będzie właściwą, wystarczającą reakcją.

PS.
Polecam będącym w rozterce (dzisiaj są to same komentarze):
https://kodluch.wordpress.com/2017/06/27/26-06-2017-syria-634-dzien-sprzatania-swiata/


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
I taka zabawka...


Załączniki:
comment_LU1b8uZ7hRghYiE4xGviStEklrfrYa27,w400.jpg
comment_LU1b8uZ7hRghYiE4xGviStEklrfrYa27,w400.jpg [ 18.42 KiB | Przeglądany 4951 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2642, 2643, 2644, 2645, 2646, 2647, 2648 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group