forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2785, 2786, 2787, 2788, 2789, 2790, 2791 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 maja 2018, 21:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Raczej znowu się mylisz.

W wyniku działań śledczych udało się zatrzymać w Kijowie zamachowca, którym okazał się obywatel Ukrainy. Za zabójstwo Babczenki miał dostać 15 tysięcy dolarów. Zleceniodawcą był z kolei inny Ukrainiec, były żołnierz, który uczestniczył w operacji przeciwko separatystom prorosyjskim w Donbasie

https://wiadomosci.wp.pl/arkadij-babcze ... 655641729a

Widzisz, ukry nawet spójnej bajki nie potrafią wymyślić.
Zresztą o tych weteranach pisałem już rano.
I wyszło na moje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2018, 21:45 
Wielki Wezyr pisze:
Raczej znowu się mylisz.


To oczywiście możliwe, ale rozbiorę ci to na części składowe.

Cytuj:
W wyniku działań śledczych udało się zatrzymać w Kijowie zamachowca, którym okazał się obywatel Ukrainy.

To jest wiadome i nie ulega dyskusji.

Cytuj:
Za zabójstwo Babczenki miał dostać 15 tysięcy dolarów.

Inne źródło ukropskie podaje 40 tys $, ale nie to jest istotne. Co jest, za chwilę.

Cytuj:
Zleceniodawcą był z kolei inny Ukrainiec, były żołnierz, który uczestniczył w operacji przeciwko separatystom prorosyjskim w Donbasie

Tutaj jest clou! Były żołnierz nie potrafi sam zabić gryzipIórka i wynajmuje do tego cyngla, któremu płaci 15-40 tys $.
Bo byli żołnierze przecież srają dolarami.


Cytuj:
wyszło na moje.

Na nic nie wyszło, bo na razie Ukry mówią, że mają nagranie, więc i zapewne pieniądze, więc i zapewne tego który
pieniądze wręczał.

I teraz jest tak, że ja nie wiem jak było, ale jak ktoś mówi o tak konkretnych dowodach, to chyba liczy się z tym,
że będzie je musiał na stół wyłożyć.
Natomiast Ty wiesz z niezachwianą niczym pewnością, że Rosja nie miała z tym nic wspólnego. Po prostu wiesz i już.

Tym się właśnie różni fanatyzm od rozsądku i nigdy nie dojdziemy do porozumienia, dlatego że Ty WIESZ.


Na górę
  
 
Post: 30 maja 2018, 23:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Bo nie miała.
To kolejne podesranie Rosji.
Nie udane.
Wczoraj w ONZ Klimkin ze łzami w oczach wrzeszczał, że pismak zamordowany przez Rosjan.
A dziś pismak zdrów i cały.
To zwykły cyrk i tyle. Na dodatek nieudolny.
Mają film? Cudownie.
Zaraz z rana ja też nakręcę film, jak komuś daję kasę.
Też będę miał fajny filmik.
Kiedyś Poroch pokazywał rosyjskie paszporty na dowód, że wojska rosyjskie są w Donbasie.
To dowód podobnej wartości, jak filmowa twórczość SBU.
Naprawdę, twoja naiwność poraża.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2018, 23:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Trzeba się zastanowić kto w tej całej "chucpie" najwięcej by zyskał. Rosja ? Przed Mundialem ? .....i są nagrania, że miał być zabity, ale go nie zabili ? To afera skrojona przez idiotów, dla gawiedzi.
Wystarczyło w wiadomościach pokazać to "atomowe" nagranie, to by była bomba, ale zabawiono się w intrygę z amerykańskiej kinematografii. Facet pada zastrzelony, ruscy zabili, ale facet żyje, ruscy opłacili zabójcę. Idiotyzm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 6:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Pewnie,że idiotyzm.Do tego trzeba wziąć pod uwagę to,że gdyby istotnie miał zginąć na rosyjski obstalunek,to by naprawdę nie żył.Kiepsko uszyta pseudoamerykańska intryga.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 7:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jaka jest z tego wszystkiego nauka. Ano taka wg mnie, że jeżeli czytamy doniesienia prasowe nie możemy być do końca pewni jak było naprawdę. Tu na tym wątku w szczególności mamy ludzi, których ja szanują, ale jakoś ślepo bronią jednego. Moim zdanie WLR ma tu rację. Dystans jest potrzebny, dystans. O co czasem trudno. Nie jest to z mojej strony mentorski wykład bo czasem sam łapię na tym, że nie staram się być obiektywny. Postarajmy się bardziej trzeźwo spojrzeć nim coś napiszemy.


Tu na tym wątku tendencyjność oceny pewnych zdarzeń jest czasem porażająca. Można się przewróć przez tezy, że Putin i Rosjanie zawsze maja rację, to co robią to ze szlachetnych pobudek, czemu poświęcają własny interes.


Sprawa jest bardzo dziwna i tak naprawdę do końca nie wiadomo o co chodziło.


I nie podlizywać się jeden drugiemu w imię interesu własnego, bo tak lepiej. Trochę odwagi w własnych ocenach. Tak będzie lepiej dla dyskusji i dla tego forum.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 9:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Raczej znowu się mylisz.

W wyniku działań śledczych udało się zatrzymać w Kijowie zamachowca, którym okazał się obywatel Ukrainy. Za zabójstwo Babczenki miał dostać 15 tysięcy dolarów. Zleceniodawcą był z kolei inny Ukrainiec, były żołnierz, który uczestniczył w operacji przeciwko separatystom prorosyjskim w Donbasie ............


Tylko, że ten "inny Ukrainiec" też nie wziął zielonej makulatury z powietrza. W całej tej operacji ukryty wątek to udział US-embassy w Kiev. Tak myślę, bo tu nadal chodzi o przypierdolenie Ruskim przed mundialem.
Poza tym czy zestrzelenie MH 17 nad UPA-dliną, też nie było przypadkiem taką inscenizacją UPA-dlińskiej SBU ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 9:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dystans WRLa polega na bezrefleksyjnym powtarzaniu bzdur wymyślanych przez SBU.
A gdy to okazuje się kłamstwem, to dorabianiu bezsensownych teorii.
A mnie on nazywa fanatykiem.
Dzięki za taki dystans.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 9:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Boruch pisze:
Jaka jest z tego wszystkiego nauka. Ano taka wg mnie, że jeżeli czytamy doniesienia prasowe nie możemy być do końca pewni jak było naprawdę. Tu na tym wątku w szczególności mamy ludzi, których ja szanują, ale jakoś ślepo bronią jednego. Moim zdanie WLR ma tu rację. Dystans jest potrzebny, dystans. O co czasem trudno. Nie jest to z mojej strony mentorski wykład bo czasem sam łapię na tym, że nie staram się być obiektywny. Postarajmy się bardziej trzeźwo spojrzeć nim coś napiszemy.


Tu na tym wątku tendencyjność oceny pewnych zdarzeń jest czasem porażająca. Można się przewróć przez tezy, że Putin i Rosjanie zawsze maja rację, to co robią to ze szlachetnych pobudek, czemu poświęcają własny interes.


Sprawa jest bardzo dziwna i tak naprawdę do końca nie wiadomo o co chodziło.


I nie podlizywać się jeden drugiemu w imię interesu własnego, bo tak lepiej. Trochę odwagi w własnych ocenach. Tak będzie lepiej dla dyskusji i dla tego forum.

Pisząc swój post na t en temat odnosiłam się do skuteczności rosyjskich działań, nie pisałam nic o ideowości, czy szlachetności.W tym konkretnym przypadku nie widzę sensu, niby jak Rosja miałaby skorzystać na tym? Natomiast Usanie mają na koncie multum takich operacji.I nieliche doświadczenie we wzniecaniu konfliktów, które im są na rękę, niekoniecznie zaangażowanym bezpośrednio stronom.
Zgadzam się tu z Wezyrem, jaki dystans?Tu wystarczy pomyśleć , i wyciągnąć wnioski zgodnie ze stara rzymska zasadą: Hic fecit, cui prodest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 11:04 
Wielki Wezyr pisze:
Bo nie miała.
To kolejne podesranie Rosji.
Nie udane.

Naprawdę, twoja naiwność poraża.


Znowu rozmywasz temat. Czyżbyś bał się odpowiedzi?

No więc powrót do tematu.
1.
Giną rosyjscy opozycyjni dziennikarze.
Giną kobiety i mężczyźni.
Giną zazwyczaj zastrzeleni.
Giną na terenie Rosji i poza.
To moja obserwacja.

Pytanie do ciebie. Uważasz, że nie giną?

2.
Jeżeli giną, to ktoś ich zabija.

Pytanie do ciebie. Uważasz. że rosyjskie służby nie stoją za tymi zabójstwami, tak? Za żadnym, tak?

Jasna, krótka odpowiedź. Odwagi.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2785, 2786, 2787, 2788, 2789, 2790, 2791 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group