forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 12:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2939, 2940, 2941, 2942, 2943, 2944, 2945 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sty 2020, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
RosyjskiNiedzwiedz pisze:
MMM pisze:
Miszka, a dopuszczasz myśl, że w Polsce nie wszyscy są zwolennikami włażenia w zadek Amerykanom, że woleliby żyć w przyjaźni ze wszystkimi swoimi sąsiadami?
Że wkurwia ich niszczenie cmentarzy i pomników poświęconych żołnierzom Armii Radzieckiej i I Armii WP, która szła ze wschodu?
Że wkurwia ich również pchanie w tyłek Amerykanom kasy za gaz, za samoloty, za Patrioty, które są nam potrzebne, jak zającowi dzwonek, czyli dokładnie tak samo, jak F-35?
Że przez polityków - idiotów giną nasi piloci, bo części zamienne do samolotów kupujemy ze szrotów, zamiast od wytwórców? Bo nasi politykierzy się obrazili i zerwali umowy, a sprzęt nadal musi działać, bo innego nie ma?
Że "prawdziwy" Polak - katolik nienawidzi wszystkich? Żydów, Rosjan, Niemców, Francuzów (za widelce i króla, który zwiał z tronu) i za 39 rok, Brytyjczyków (za 39 rok i brak Polaków na defiladzie po wojnie). Za ten brak na defiladzie to i ja mam pretensje, ale nie nienawidzę.
I mogłabym jeszcze długo wymieniać, ale w każdym społeczeństwie najwięcej jest hołoty, u nas też. Łatwo im wmówić, że to nie my, to oni - przez nich zarabiamy mało, jesteśmy raczej w dupie Europy, a cwaniaki na tym żerują, bo umieją mówić to, co przeciętny tuman chce usłyszeć.

Malo ze dopuszczam. Wiem to. I mam Co najmniej kilku przyjaciol z Polski, ktorym bym pomogl w razie w. I naprawde zaluje, szczerze, ze Polacy znowu za sojusznika wybrali z gory przegranego. Byle nie Rosjan. Tragedia jest w czyms innym. My, jako panstwo Malo ze nie bedziemy ofiarowac naszych zolnierzy by uratowac np Krakow. Na dzien dzisiejszy mamy to terytorium w glebokum powazaniu. A reszta Francja, Anglia, USA niepotrzebne skreslic dosyc przedmiotowo wykorzystuje PL. Po uzyciu wyrzuca. A na to, ze was potraktuja tak, jak Stalin juz nie mozecie liczyc. Zadnego braterstwa. Sami, wszystko Sami. Putin dba Tylko o nas a wy, jak zwykle, wybraliscie zla strone


Miszka takich jak opisuje Małgoś jest nas w ПОЛЬШЫ więcej. Nie wszyscy zgadzają sie na wybór
tej niewłaściwej strony. A że Władymir Władymirowicz dba o interesy narodu rosyjskiego i dobro RF to tylko możemy Wam pozazdrościć i mieć nadzieję, że kiedyś to sie jednak zmieni i znowu bedziemy dobrymi sąsiadami.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 19:48 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Wlasnie to probuje uswiadomic. Zyjecie w przekonaniu, ze, jak z tym synem, wystarcza powrocic, a bedzie dobrze. A juz tak nie jest. I Stalin w tym przypadku to naprawde ojciec narodow. A tera jest Putin. I on, w najlepszych tradycjach anglo-saksonskich, traktuje wszystkich przedmiotowo. Oprocz narodu, ktorym rzadzi. A ja tego zaluje.
Haslem dzisiaj jest: wszystko Sami I okupacje przez Imperium trzeba zasluzyc. Tak dla przykladu Krym zasluzyl, bo zawsze byl wierny, Donbas pol na pol, dlatego dzisiaj pomoc jest tez polowiczna

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 20:05 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Jak dla Polski byl ojcem. Mniejsza o terytoria. Stworzyl dla was mononarodowe panstwo. Jedyne, w ktorym potraficie w miare bezproblemowo istniec. To ze to psujecie, sprowadzajac miliony cholopow z Ukrainy, to Tylko wasza niedalekowzrocznosc. Historia niczego nie uczy, Tylko karze za niewiedze

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 20:20 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
RosyjskiNiedzwiedz pisze:
https://youtu.be/Dv7znERq2ME
Wasze jastrzaby tak umieja?


Misiek, spierdalaj!
Ja sama tutaj kiedyś zachwalałam nowoczesne rosyjskie lotnictwo ( i opinię podtrzymyję), ale Twoje posty coraz bardziej zahaczają o trolling!

Lema polecam! Zwłaszcza Dzienniki Gwiazdowe, a zwłaszcza podróże, w których Tichy trafia na przedstawienia teatralne różnych ras gwiezdnych i podpowiedzi, kiedy trzeba drżeć z radosnego podniecenia, albo z odrazy do ohydy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 21:08 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Lem jest ceniony w Rosji nie Tylko przez takich trolli, jak ja, ale nawet przez intelektualistow. Jak rowniez przez ludzi Co Polski na mapie nie wskaza.
Ale na prawach trolla
https://youtu.be/SAmzrR43S6c
Tak umieraja nasi lotnicy.
Dla nie znajacych rosyjskiego przed odpaleniem granatu wypowiada "to wam za chlopakow".
Jak umieraja lotnicy z koalicji Pro waszej w googlu duzo wynikow.
I tak na swoje usprawiedlwienie, trolluje Tylko kiedy mam wolne. Niedlugo bedziecie mogli znowu rozdrapywac poleglych w katyniu zpowodu kulki, brzozy I innych czynnikow bez udzialu tych ze wschodu.
A watek brzmi Co tam na wschodzie. Myslalem ze chce ie wiedziec

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 22:17 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
RosyjskiNiedzwiedz pisze:
Lem jest ceniony w Rosji nie Tylko przez takich trolli, jak ja, ale nawet przez intelektualistow. Jak rowniez przez ludzi Co Polski na mapie nie wskaza.
Ale na prawach trolla przypuszczeń

https://youtu.be/SAmzrR43S6c
Tak umieraja nasi lotnicy.
Dla nie znajacych rosyjskiego przed odpaleniem granatu wypowiada "to wam za chlopakow".
Jak umieraja lotnicy z koalicji Pro waszej w googlu duzo wynikow.
I tak na swoje usprawiedlwienie, trolluje Tylko kiedy mam wolne. Niedlugo bedziecie mogli znowu rozdrapywac poleglych w katyniu zpowodu kulki, brzozy I innych czynnikow bez udzialu tych ze wschodu.
A watek brzmi Co tam na wschodzie. Myslalem ze chce ie wiedziec


Opanuj się!
Nie wspomniałam o Katyniu! I nie miałam na myśli nic z tym wspólnego! A brzozy smoleńskie mam w takim samym poważaniu, jak każdy zdrowy na umyśle. Zatem nie imputuj mi, że jestem napędzana najnowszymi mitami antyrosyjskimi, OK? Jest dokładnie odweotnie!
Ale Twoje ostatnie cytaty skłoniły mnie do podejrzeń, że je świadomie wykorzystujesz. Pomyśl w ten sposób!

Wiem też, jak Lem jest ceniony w Rosji (choćby ekranizacja Solaris o tym świadzczy - że chybiona, to inna sprawa, całkowicie poza polityką i wyłącznie w wymiarze artystycznej interpretacji). Ale Rosja nie składa się z samych artystów i mnie nie chodziło o kwestie artystyczne!

Eh.... chyba szkoda mojego gadania..
Już widzę, że trzeba byłoby wykładać godzinami. Niekoniecznie tylko Tobie.
Nie mam czasu na przekonywanie, że chodzi nam o to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 22:30 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Z tymi brzozkami to mi bardziej o uproszczenie stanowisko chodzilo


Załączniki:
9521512.jpg
9521512.jpg [ 123.61 KiB | Przeglądany 3271 razy ]

_________________
Alex_Rusek
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Odnoszę wrażenie,ze w podświadomości Polaków cierpietnictwo i martyrologia wywarłý tak silne piętno,że już zawsze determinować to będzie narodowe wybory,w kierunku zapewniającym nam maksimum doznań dających powód do płaczu,vide tolerancja trwającego od 2007 r. dążenia Kaczysława do jedynowładztwa..I nie ma się co łudzić,ockniemy się z ręką nie w nocniku, a w szambie.Sporo Polaków chciałoby przyjaznych relacji z wszystkimi sąsiadami,zwłaszcza z
Rosją,słowiańsko nam.bliską.Pytanie tylko,czy zdołamy kiedykolwiek odrobić to co już popsuto.RosyjskiNiedźwiedź trafnie to ujął,pisząc,ze Putin będzie dbał o swoich, i słusznie,jako przywódca ma obowiązek troszczyć się o własny naród.Obyśmy nie ocknęli się sami jak palec z naszymi fobiami,bo nikogo w Europie nie będziemy obchodzili....Gorzkie to,niestety prawdziwe.
Jeszcze jest czas,aby zawrócić z tej drogi do nikąd ,drogi do samotnosci politycznej.Inne kraje będą opowiadać sie za nami tak dlugo,jsk bedzie im to dawało jakakolwiek korzyść.Czas chyba zacząć pracować na własną wartość,a nie pomoże w tym żadna fobia,zwłaszcza rusofobia.Jeśli nie na sympatię,to chociaż na szacunek sasiadow powinniśmy
zapracować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 22:44 
Offline

Rejestracja: 05 lis 2019, 15:16
Posty: 177
Lokalizacja: POZNAN
Zgadza sie. Bo nie wiem czy zauwazyliscie, ale trwa wlasnie wielkie przeformatowanie swiata. Ktory po upadku ZSRR stal sie jednobiegunowy, a teraz sie robi wielobiegunowy. Gdzie panstwo z flaga na wzor materaca w najlepszym przypadku bedzie jednym z biegunow. A juz z cala pewnoscia nikt nie bedzie nikogo dla prestizu utrzymywal. I najwyzszy czas pomyslec o miejscu Polski w tym nowym pieknym swiecie. Bo nawet jako terytorium tranzytowe juz tak do konca konieczna nie jest

_________________
Alex_Rusek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 23:10 
Znowu rosja szykuje jakie godne bandy szubrawców łajdactwo,
bo oprócz @ZapchlonegoFutrzaka, niejaki @damianienko się loguje.
Podczas ostatniego nalotu płatnych trolli był Krym. Co teraz?

PS do oficyjerów LWP! Czas szynele z szaf dobywać, ordery wieszać
i kordziki, bo dawny chlebodawca może wsparcia oczekiwać. :mrgreen:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2939, 2940, 2941, 2942, 2943, 2944, 2945 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group