forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2996, 2997, 2998, 2999, 3000, 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2023, 13:29 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2023, 12:53
Posty: 5
Co taki brak życia na tym forum?
Poumierali już wszyscy?
Kiedyś to toczyły się tu dyskusje na całego.
Kurwy i chuje szły,aż dymiło czasami z klawiatury.
A teraz ktoś coś bąknie co kilka dni.
Co się stało?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2023, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Stachoo zszedł z tego padołu więc nie mają kogo wyzywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2023, 12:38 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2023, 12:53
Posty: 5
Ja pierdolę, co tu się dzieje????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2023, 14:37 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wielki Wezyr 1 pisze:
Ja pierdolę, co tu się dzieje????



No też zajrzałem (i na śfinię) i po przedarciu się przez spam dotarłem na Wschód.

Ale wiem co się dzieje.

Zwycięstwo wielkie było. Nastała wolność słowa, demokracja... pogonili w końcu te jędze straszne co tu gnój robiły. Te wszystkie Małgośki, psiapsiółki, wrednych chujów co od szurów szurów wyzywały i nikogo nie szanowały...

No i rewolucjoniści nie mają już przeciw komu rewolucji robić, szury z kim walczyć i przekonywać, że ziemia plaska, a szczepionki mordują - bo kogo?

Nowocześnie lewicowy Rozenek z fumflami poleciał do Platformy o miejsce w sejmie skamleć. Urbanowi już wszystko jedno co na tym łez padole. Tygodnik NIE jak Wyborcza z Sokiem z Buraka.

Nawet Iruś tu nie pisze tylko Baryckiemu na śfini klaszcze i piosenki rosyjskie śle (też zajrzałem). Bo chwal, że wnuka chce do Rosji wysłać, gdzie będzie szczęśliwy a przede wszystkim człowiek pełną gębą a nie pralką. Nie wiem tylko czemu Iruś u tych gestapowców siedzi i bidę klepie zamiast do Putina pojechać.

No to jest super, nie?

Zauważyliście? Zero banów, kasowania postów. Sami się pobanowali i skasowali. :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2023, 23:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
Heeeeej, Komandor ...wszelki duch pana boga chwali :) :) a czemu ty mnie bys u putina widzial ......??? to ze szansony Baryckiemu zapodalem? co ma muzyka z Putinem i jego wojna wspolnego?

Ale jesli chodzi o ten konflikt rosyjsko ukrainski to faktycznie nie uwazam ze wina lezy tylko po stronie rosyjskiej,dlatego slucham rosyjskiej muzyki i pale ksiazek rosyjskojezycznych :) :)

PS.
fajnie ze wpadles.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2023, 14:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wina zawsze leży po stronie agresora.

Jak ci jakiś banditen wywarzy drzwi, zgwałci żonę i córkę a ciebie zabije to nie można twierdzić, ze wina obustronna bo kiedyś na ulicy się na niego patrzyłeś spode łba. A nawet jakbyś mu w pysk z liścia strzelił to też nie usprawiedliwia napadu na twój dom, gwałtów i mordu.

Uważasz się za nie wiem jakiego wielkiego Europejczyka obywatela świata, nowoczesnego jak chuj ale mentalność tak naprawdę masz jak górala z Albanii albo zapadłej Sycylijskiej wsi sprzed wieku..
A forum nie padło dlatego, że wygrał zamordyzm tylko wygrała głupota, zalała forum i się sama w sobie utopiła.

PS. Fajnie, ze czuwasz :lol:

i nie gasisz światła :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2023, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
Wina lezy u tego kto konflikt prowokuje,aranzuje,zapala,podsyca,czerpie z niego korzyści, taka jest moja albansko-sycylijska opinia o specjalnej akcji wojsk rosyjskich w czesci terytorium Ukrainy. Wojna nie zaczela sie 24 Lutego 2022 a duzo wcześniej. A albansko-sycylijsko mantalny Europejczyk pelna gembom uwaza ze cywilizowany Świat gdyby tylko chcial mógłby strony konfliktu zmusic do podjecia kroków w kierunku zakończenia dzialan wojennych (zawieszenia broni) i podjecia negocjacji. Ale Świat handlarzy bronia woli obecne Status Quo.

Jestem totalnym przeciwnikiem tej wojny, kazdej wojny, czyto w Ukrainie czy tez Iraku, Wietnamie czy innej Koreii, i gdybym żył w latach dwudziestych ubieglego wieku to tez bym byl przeciwny obu wojen Swiatowych :)

na szczescie urodzilem sie w drugiej polowie XX wieku i nie musialem byc :) dopiero wojna w bylej Jugoslawi dala mi mozliwosc do bycia przeciwnym wojnie w Europie.

Ale szkoda gadania, przekonywanie wojskowego do pacyfizmu to takie wolanie na puszczy :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2023, 11:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No właśnie, właśnie.... czyli można podzielić winę miedzy zabójcę i ofiarę bo ofiara np miała jakiś nerwowy tik.
I już. Okoliczność łagodząca bo prowokowała. Dlaczego oskarżony zabił Irusia bo prowokował i robił tak (pokaz). Zresztą nawet nie wiesz jak ty czasami mnie wkurwiasz (ja tez pewnie niejednego. każdy tak ma) więc pamiętaj, nie dość ze prowokujesz, zapalasz to jeszcze podsycasz i jak pojadę do Niemiec palnąć cię w ten "głupi łeb" to pamiętaj, ze to Twoja wina. To tylko przykład nie mam zamiaru jeździć po naszych ziemiach utraconych ok 900-1000 lat (tak przy okazji, Izraelici swoje odzyskali po prawie 2000 i ten argument jest przyjmowany jako zasadny więc nie czuj się zbyt pewnie w Kopanicy, Spendowie, Uznamie, Wologoszczy, Weligardzie, Liubicach, Brennie a nawet w Grójcu. Bo odbierzemy jak Żydzi Jerozolimę a Ruskie Krym i Donbas. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nasze to nasze, nie? I nie prowokujcie nas jakimś tam Spandau. Kopenick, Meklemburgiem, Wolfagastem czy Groitzsch (no jak można tak pękną nazwę Grójec zjebać, no jak :mrgreen: ). Uważaj bo dajesz nam Irku argumenty do ręki. A wiesz, ze kupujemy pincet hajmarsów i tysiące czolgów. :lol:

A dziewczyna wracająca przez skwerek wieczorem w miniówie i tym jak mu tam cyckopuszem to nie prowokuje, nie podsyca itd...?
A wiesz jak mnie czasami moja kobita prowokuje i podsyca, i to dla swojej korzyści ... nic tylko zabić.

A ten Kamilek 8-letni też może tego ojczyma czy jak mu tam prowokował, zapalał i podsycał (może dla jakiś tam korzyści nawet, np taki gender maso-sado)/ Ja tam nie wiem.

A to, że zaczęła się wcześniej to ja wiem. I to już było agresją. I bez pierdolenia o prastarych ziemiach, jakimś języku itp. Bo tak rozumując to możemy się nie tylko o Wrocław ale i o Berlin pokłócić. Zależy jak patrzeć. A i o Wilno i Lwow też. I Rzeszów, Sanok, Przemyśl, Czerwień itd czyli Grody Czerwieńskie co to Rusinom Chrobry zajebał.

Ale nie tylko my i tu. Cala Europa w ogniu by mogła stanąć bo kiedyś, coś, ktoś zabrał a i jakaś mniejszość mieszka.

Zresztą Putin nic nowego z obroną mniejszości nie wymyślił. Tak już niejaki Adolf uzasadniał zajęcie Czechosłowacji na początek w obronie Niemców Sudeckich. My to nawet mieliśmy swoją Odessę w Bydgoszczy i paru innych miejscach. I to tę Odessę według Niemców mamy do dzisiaj:

Cytuj:
"W większości prac historyków niemieckich, opartych głównie na relacjach bydgoskich Niemców zebranych na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych przez Zachodniopomorskie Ziomkostwo, wydarzenia z 3 września 1939 r. zostały przedstawione jako masakra niewinnej ludności niemieckiej. W zeznaniach niemieckich dywersję pominięto, a eksponowano niemieckie ofiary. Wielu Niemców w swoich relacjach przyznaje, że w Bydgoszczy 3 i 4 wrzenia 1939 r. strzelano do wycofującego się WP, ale ich zdaniem to robili sami Polacy. Dosłownie w kilku wspomnieniach bydgoskich Niemców znajdujemy opinie mówiące o tym, że to niemieccy dywersanci mogli strzelać do polskiego wojska. Nawet Peter Aurich, który w swoim opracowaniu podaje kilka przykładów dywersji przeprowadzonej bàdê przygotowanej przez specjalne grupy komandosów w sierpniu i wrześniu 1939 r. (m.in. zajecie przez dywersantów Przełęczy Jabłonkowskiej i dworca w Katowicach), występuje zdecydowanie przeciwko twierdzeniom o niemieckiej dywersji w Bydgoszczy)


chcesz wiedzieć jak to się prowokuje by potem twierdzić, że się zostało sprowokowanym???? Bo to nie tylko Gliwice. To poczytaj.

file:///L:/Ifun/159-195_Chincinski.pdf (str. 178 rozdział Prowokacje)

Bo Twoi obecni ziomkowie mają wieloletnią w tym wprawę i odwracania kota ogonem. teraz już za pierwsze ofiary nazizmu zaczynają robić, i obrońców Żydów przed np AK (jak w tym serialu). Niedługo wyjdzie ze oni do Polski weszły by tych Zydow bronić przed nami. A wywozili i zamykali w gettach i obozach aby właśnie ochronić przed Polakami.

Ale nie tylko oni. Każdy naród w całej swojej historii ma takie przykłady by uzasadnić i usprawiedliwić swoją agresję, zbrodnie. Jako odwet za coś, obrona, odzyskanie swoich ziem (korony), nawracania, cywilizowania, ochrony osadników (przed Indianami).
Ale w dzisiejszych cywilizowanych (tak tak Iruś C YWILIZOWANYCH nie zacofanych mentalnie jak Ty) coraz rzadziej (przynajmniej w Europie) to występuje. Już chyba tylko Rosji tak zostało by próbę uzyskania (odzyskania) zdobyczy terytorialnych i poszerzenia swoich granic (czyli uzyskania korzyści: terytorialnych, gospodarczych, militarnych, propagandowych) tak uzasadniać. czyjąś winą bo oni książki jakieś spalili a i może i ludzi.
Teraz terytorialne spory rozwiązuje się przez pertraktacje, trybunały, nie wojny. Abo przechodzi do porządku dziennego nad obecnym stanem granic.

Wyobrażasz sobie nasz atak na Litwę by odzyskać Wilno i Wileńszczyznę? Bo tam też spory o prawa naszej mniejszości były, i chyba są. Szkoły, naukę języka. I by ukarać tych faszystów Litwinów bo wiesz, ze oni ramie w ramie z Twoimi przyrodnimi ziomalami tych Żydów a i Polaków też...?

A to Iruś jest wręcz boskie i godne Irusia (Irusia nie nie Ireneusza)
Cytuj:
Jestem totalnym przeciwnikiem tej wojny, kazdej wojny, czyto w Ukrainie czy tez Iraku, Wietnamie czy innej Koreii, i gdybym żył w latach dwudziestych ubieglego wieku to tez bym byl przeciwny obu wojen Swiatowych


Iruś ja też jestem przeciwnikiem. Ale jako Jaruś nawet więcej niż ty.
Bo jestem przeciwnikiem:
- wojen
- zbrodni
- złodziejstwa
- biedy
- kłamstwa
- GLUPOTY
- chorób
- wypadków na drodze
- starości słabości
- ogólnie śmierci
- ba nawet bólowi zęba jestem i paluszka... (i głowy u kobiet też).
- nawet przeciwko stanom napięcia przedmiesiączkowego jestem jak też meno i andro pauzie
- pożarom
- powodziom
- suszom
- klęskom urodzaju i nieurodzaju
- promieniowaniu UV też jestem bo czerniaka powoduje.
- wybuchom słońcu, supernowym (bo też potrafią wybić życie)
- grawitacji, bo ciężko łazić i skakać i cycki opadają...
to tylko najważniejsze sprawy, którym Jaruś jest przeciwny i nie zawaha się o tym głośno i otwarcie mówić. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=GuVQby7cY94

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2023, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
[quote="Komandor"] ...........Zresztą nawet nie wiesz jak ty czasami mnie wkurwiasz..........ty mnie nie !


o pedofilii zapomniales !? :) czy popierasz!?

Wypraszam sobie GLUPOTE ....:)

ok, moze mogl bym sie na Naiwnosc zgodzic. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2023, 16:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
oj wielu rzeczy zapomniałem. nie tylko pedofili. I nie do ciebie wszystko było. Wiec nie masz co sobie GLUPOTY wypraszać. Bo jeszcze wyprosisz... a może nie musisz prosić?
Po prostu głupota najbardziej chyba mnie wzdryga. Niewiedza nie, bo można czegoś nie wiedzieć. Ale wiedzieć i być głupim. lub nie chcieć wiedzieć to już co innego.

Z tym wkurwianiem i laniem po łbie to figura retoryczna jak z tym zgwałceniem żony/kochanki.

A głupota Iruś twojego pokroju idealistów humanistów polega na tym ze macie myślenie życzeniowe zwane chciejstwem. I to na zasadzie jeśli wszystko temu przeczy to tym gorzej dla tego wszystkiego.
A od tego, ze ktoś sobie ubzdura, ze od jutra nie będzie grawitacji, tarcia i prawa zachowania masy, pędu i energii nie znaczy. że tak się stanie bo wystarczy chcieć i bo jesteśmy ludźmi...

Bo jakbyś ktoś znal jak się toczy życie na ziemi od samego jego zarania, od pierwszych łańcuchów aminokwasów i nie tylko wiedział ale jeszcze rozumiał to by nie pierdolił głupot o lepszym pięknym świecie jak jaki Jehowy czy inny islamista co na 300 dziewic liczy. A ty udajesz wroga wiary a jak jehowy gadasz czasem. Tylko te książeczki z pięknymi rysunkami ludzi, jelonkow i kwiatków ci brakuje. Oni też pytają czy uważasz że wojny to a coś tam tamto... czy chcesz być szczęśliwy.

ja jestem ateistą Iruś. ATEISTĄ a nie jakimś popierdolonym fanatykiem antyboskim czy miotającym się dziwolągiem co to niby nie wierzy ale szuka sobie jakiś innych idei żywienie słoneczkiem, wiarę w perhydrol i witaminę c i inne takie pierdy łącznie z płaską Ziemią. a nawet, jak tu na FoNIE, bywał:o reinkarnacje, filozofie Zen, szyszynke trzeciooczną marychą pędzoną, Czakry i makry.

I jako ATEISTA, i materialista widzę rzeczywistość jaka jest. I jeżeli od zarania życie to walka czyli wojna to ja sobie mogę być przeciwny. jedzeniu i piciu też można być przeciwny ale jak długo?
Można też wierzyć za pewnymi profesorkami, ze najwięcej dzieci rodzi się w rodzinach LGBT ale póki co jednak trzeba się ruchać i to heteroseksualnie. Przynajmniej masowo. I o tym wiedzą te Chińczyki, Hindusi i inne takie zacofane w "azjach i afrykach" i nie mają problemów z demografią ujemną pomimo ze urlopów macierzyńskich ani tacinych nie ma, mieszkań nie za duzo, 500+, żłobków i przedszkoli tyle co nic a i bieda w sumie.

Bo przyroda ma w dupie czy się dziecko rodzi z gwałtu czy z miłości ważne ze się rodzi. Ma w dupie nasze cierpnie czy szczęście. Przekazywanie kodu się liczy. I obojętnie czy w błogostanie czy w cierpieniu czy w glorii praw człowieka (kobiet) czy w ich udręce...Ogólnie trzeba sobie powiedzieć, ze przyroda i ewolucja (Ziemia, Wszechświat wieloświaty całe, ma nas głęboko w dupie (antropomorfizm zamierzony). Nas i nasze fanaberie.
Nie będzie nas to będzie coś innego. Może drony (roboty)????
I pewnie też będą walczyły ze sobą jak u Lema w Cyberiadzie. O zasoby, energię, informację itd.
Albo nic, I wtedy będzie ten twój pokój wymarzony, Jak nie będzie nic.

Ale na razie wszystko ze sobą walczy i prowadzi wojnę bo takie jest życie (przynajmniej na Ziemi). Można by nawet powiedzieć, ze życie to permanentna wojna i walka... nomen omen o życie.
Nawet roślinki walczą ze sobą i nie tylko chwasty z kwiatkami i rzodkiewką...

To teraz powiedz mi Iruś jak sobie wyobrażasz zaprzeczenie, zlikwidowanie, istniejącemu od miliardów lat prawa przyrody - Walcz i wygraj albo giń.?
Oczywiście są umowy (ludzkie) i strategie przetrwania (wszystkiego co żyje) na poziomie pewnej takiej wywalczonej równowagi. Antropomorfizując "umowy". Np drapieżniki dzielą się terytoriami łowów, opsikują teren. Inne nie zaczepiają ale swojego gniazda, nory pilnują ... przed przedstawicielami swojego gatunku też. I walczą o nie jak lwy.

Ale wystarczy, ze ktoś poczuje słabość, albo w takie Irusiowe pierdolenie uwierzy, że już wszyscy w raju i nie chą walczyć. To po prostu od razu znajdzie się jastrząb agresywny i znajdzie innych naśladowców bo to aż grzech takiego Irusia nie skopać i nie skorzystać na jego głupocie czy też naiwności.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2996, 2997, 2998, 2999, 3000, 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group