forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 paź 2017, 19:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2638, 2639, 2640, 2641, 2642, 2643, 2644 ... 2732  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Panie agronom - czy Pan chce spełnić "życzenie" Pana kowalewa i wywołać tu "sprzeczkę"? To się panu nie uda, bynajmniej nie ze mną.

Ale na pytania i zarzuty tym razem odpowiem - nie miałbym czasu na studiowanie Tory i modlitwę gdybym siedział cały czas z nosem w necie. Nie ma takich ludzi. A co z uprawą czosnku, która wymaga dużo czasu i cierpliwości? Poza tym nie moją domena są prowokacje internetowe. To domena Pana szarego, Bronto i jak mi sie widzi pańska. I radzę na przyszłość zająć się czym innym jak "śledzenie" moich wpisów skoro uważa Pan to za "kocopoły" Ja bym tak zrobił.

A co do TyVyNy, to uważa Pan to za dowód, że oglądam, lub w tamten czas oglądałem? Pomyśl Pan czy to jest dowód na to? Dla mnie nie. Mógł mi to przecież Bóg przynieść na kamiennej tablicy jako Mojżeszowi Dekalog.

No a teraz szalom alechem Panie agronom.

Ofkors, to nie dowód, zresztą chuj mnie obchodzi pańskie oglądanie - jak było na początku, tera i zawsze. Nie śledzę, akurat przypadkiem znalazłek. "Nie mam czasu na siedzenie w necie", ale na podsrywanie tego i owego osobnika czas jest. Okej. Ino, żeś Pan za rzadki na onych, nic im Pan nie udowodnił, a brnie dalej . Tedy w poczuciu obywatelskiego obowiązku pomagam Panu zredukować swój idiotyzm i narcyzm, wszak prowadzą do zguby.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Pan Kaczyński mówił 10 czerwca 2017 roku podczas uroczystości religijnej na Krakowskim Przedmieściu, że w Polsce działa agentura obcych państw. Nie wierzyłem, ale jak widać z powyższego wpisu kolegi Bronto ma rację. Kto tu ma informacje tajne z pierwszej renki? Może nawet od pana w przydługim krawacie i peruką w kolorze spłowiałej wiewiórki.

Zrzut ekranu.
Sugeruję po raz ostatni.
Kolejny post pod moim adresem tego formatu i zrobisz bajkopisarzu prawny problem właścicielowi tego forum.
Jeden nietykalny i anonimowy już tu był kiedyś, też myślał, że jest debeściakiem 8-)
Specjalnie piszę to publicznie, bo problem pomówień itp, itd, etc ze strony kilku intelektualistów staje się uciążliwy w odbiorze.

Awatar użytkownika

agronom pisze:

Ofkors, to nie dowód, zresztą chuj mnie obchodzi pańskie oglądanie - jak było na początku, tera i zawsze. Nie śledzę, akurat przypadkiem znalazłek. "Nie mam czasu na siedzenie w necie", ale na podsrywanie tego i owego osobnika czas jest. Okej. Ino, żeś Pan za rzadki na onych, nic im Pan nie udowodnił, a brnie dalej . Tedy w poczuciu obywatelskiego obowiązku pomagam Panu zredukować swój idiotyzm i narcyzm, wszak prowadzą do zguby.

Widzi Pan, różnica między tymi jak Pan to mówi "Onymi" a mną jest jak pomiędzy normalnymi a ludem smoleńskim. Co lud smoleński przyjmie do czapki? Słowo boże z drabinki i niczego więcej. Dlaczego? Bo są "znietrzeźwieni". I z onymi jest podobnie. Ja nie mówię, że to ja muszę miec rację, a une tak.

Onym nie chodzi wcale o prawdę, czego Pan nie wie. Im chodzi aby za wszelką cenę każdy uznał, że wszyscy inni to durnie. I po to każda "dyskusja" się toczy. A za pomoc jestem wdzięczny. :mrgreen:

Awatar użytkownika

Saudyjska kurwa jednak przeżyła... https://www.youtube.com/watch?v=lf0d1iqmIyo

Załączniki:
comment_v16l2Ha9sVavcjjoXvois14WEXap7IV0.jpg
comment_v16l2Ha9sVavcjjoXvois14WEXap7IV0.jpg [ 136.11 KiB | Przeglądany 454 razy ]
comment_Dqkg9xTp9UDTl4hQOu9rIMEcOudQd8x7.jpg
comment_Dqkg9xTp9UDTl4hQOu9rIMEcOudQd8x7.jpg [ 170.99 KiB | Przeglądany 454 razy ]
comment_JD7zmZUBXGT1etD4GVl9bilRJnjx0p7J,w400.jpg
comment_JD7zmZUBXGT1etD4GVl9bilRJnjx0p7J,w400.jpg [ 32.99 KiB | Przeglądany 454 razy ]

Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amerykańskie pismo „Politico” opublikowało artykuł, w którym poinformowało o zagrożeniu, jakie stwarza „rosyjska propaganda” dla armii USA.

„Politico” uważa za podejrzane „prorosyjskie” nastroje na wielu amerykańskich portalach dla weteranów, którzy nie dowierzają wiodącym mediom. Od czasu do czasu przedrukowują artykuły z rosyjskich wydań internetowych, takich jak czasopismo Instytutu Orientalistyki Rosyjskiej Akadami Nauk, na przykład o sytuacji na Ukrainie lub w Syrii.

Ponadto, jak pisze „Politico”, na Facebooku „rosyjscy agenci” rzekomo wyciągają informacje od amerykańskich żołnierzy, podszywając się pod atrakcyjne kobiety. Po zaprzyjaźnieniu się z nimi na portalu społecznościowym też mogą „publikować propagandę, które będzie się wyświetlać na ich tablicy”.

„Propagandowymi” i „niesprawdzonymi” pismo nazywa wiadomość o śmierci w Syrii w 2016 roku starszego lejtnanta Aleksandra Prochorenki, który ściągnął na siebie ogień, gdy okrążyli go rebelianci. Amerykańscy żołnierze w sieciach społecznościowych zachwycają się rosyjskim oficerem, twierdząc, że umarł on śmiercią bohatera, powiedziała w rozmowie z „Politico” Serena Moring, która zakończyła już służbę w armii. Jak dodała, jest to niepokojące, jak i to, że żołnierze z jej otoczenia stali się „fanami Putina”.

Były dowódca wojsk NATO w Europie gen. Philip Breedlove uważa, że takie sympatie wobec Rosji są konsekwencją „skoordynowanej kampanii kremlowskiej”.

„Politico” twierdzi, że Pentagon „jest wyraźnie zaniepokojony”. Sam resort w żaden sposób nie skomentował oskarżeń pod adresem Moskwy, oświadczając jedynie, że stara się podnosić poziom świadomości pracowników o nowych zagrożeniach w przestrzeni cybernetycznej.

Pismo wyciąga jednak wnioski, że „kampania Kremla” może wpłynąć na zdolność amerykańskich żołnierzy do „przeciwstawienia się w przyszłości rosyjskiej agresji”.

Awatar użytkownika

Widać nie wszyscy Amerykanie, w tym żołnierze to idioci. Są tacy co zaczynają myśleć, oby takich więcej.

Powyższa dysputa nastraja mnie pesymistycznie co do przyszłości tego forum. Przypierdalanie się o byle co do byle kogo, aby się przypierdolić i nie mam na myśli jednej osoby z owej dysputy. Nieważne czy z sensem i na temat. Ważne aby dowalić komuś kogo się nie lubi, lub zwyczajnie wszcząć zadymę.

Teraz ad rem. Amerykanie posiadają znaczne nadwyżki sprzętowe. Szczególnie w dziedzinie sprzętu wyższej klasy technologicznej jak samoloty czy okręty wojenne. Samolot F-15 był niegdyś skonstruowany jako ciężki myśliwiec dalekiego zasięgu wywalczania przewagi w powietrzu i do osłony bombowców strategicznych. Samolot jest jednym z najszybciej starzejących się środków walki. Samolot skonstruowany do walki w razie globalnego konfliktu nie przystawał do współczesnych działań w toczących się obecnie wojnach.
Amerykanie starali się go zmodernizować aby nadać mu właściwości samolotu wielozadaniowego z możliwością przenoszenia uzbrojenia powietrze-ziemia. Oczywiście nie było szans uczynienia z niego myśliwca manewrowego jak np. F-16. Pewną część F-15 zmodernizowali i dostosowali do potrzeb. Na pozostałe szukali kontrahentów. Problem w tym, że na tego typu samolot rynek jest dość wąski. Klientów szukali od dawna na Bliskim i Środkowym Wschodzie. ZEA mają inne priorytety, jeden z użytkowników tych samolotów Izrael jest zainteresowany nowocześniejszymi samolotami (F-35). Nadużyciem byłoby twierdzenie, że konflikt z Katarem i jego możliwe wyciszenie miał na celu upchnięcie tych samolotów. Po prostu trafiła się okazja, w dodatku aby je sprzedać trzeba wyciszyć konflikt. Najprawdopodobniej zmodernizują je do zadań myśliwca wielozadaniowego i sprzedadzą wraz z wyposażeniem i uzbrojeniem dodatkowym.

Awatar użytkownika

https://web.facebook.com/14922523243508 ... =3&theater В конце мая 2017 года командованием российской группировки войск в Сирийской Арабской Республике была получена информация о проведении в южном предместье города Ракка совещания лидеров террористической группировки ИГИЛ.

В ходе проверки информации удалось дополнительно выяснить, что целью встречи было планирование маршрутов выхода боевиков из Ракки через так называемый «южный коридор».

28 мая 2017 г. после подтверждения беспилотными средствами данных о месте и времени встречи главарей ИГИЛ, по командному пункту, где находились лидеры боевиков, с 00.35 до 00.45 мск авиацией ВКС России был нанесен удар.

В результате удара самолетов Су-35 и Су-34 уничтожены высокопоставленные командиры террористической группировки, входившие в состав так называемого военного совета ИГИЛ, а также около 30 полевых командиров среднего звена и до 300 боевиков их личной охраны.

Среди ликвидированных террористов - эмир Ракки Абу аль-Хаджи аль-Мысри, эмир Ибрагим Ан-Наеф аль-Хадж, контролировавший район от г. Ракки до н.п. Эс-Сухне и начальник службы безопасности ИГИЛ Сулейман Аль-Шауах.

По информации, которая проверяется по различным каналам, на совещании присутствовал также лидер ИГИЛ Ибрагим Абу-Бакр аль-Багдади, который в результате удара был уничтожен.

О времени и месте действий российской авиации по каналам взаимодействия была заранее уведомлена американская сторона.

Załączniki:
19105963_1941598119416268_3335901816977798930_n.jpg
19105963_1941598119416268_3335901816977798930_n.jpg [ 52.01 KiB | Przeglądany 390 razy ]

Awatar użytkownika

Nareszcie dobre wiadomości z frontu syryjskiego. Ciekawe tylko ilu US-rajskich pachołków odeszło do seraju Allacha.

Awatar użytkownika

Samolot A-50 w Syrii WKS FR.

Obrazek

Efekt pomocy Rosjan dla armii Syrii.
Prawdopodobnie 5 korpus.

Obrazek

Są tez i sami Rosjanie. W tle po prawej.

Obrazek

Coś się odmieniło Jordanii.
Chodzą słuchy, że zaczęli negocjować z Syryjczykami o otwarciu przejścia granicznego, a z drugiej strony granice będą patrolować Syryjczycy i Rosjanie.

Irakijczycy rozszerzają region przygraniczny z Syrią, starając się wyprzeć obecnych tam islamistów.

Obrazek

Rosjanie dla zabezpieczenia funkcjonowania bazy WMF w Tartus zwiększyli na jej terenie liczebność specnaz WMF.
Marynarze z jednostek specjalnych ochraniają zarówno port jak i strefę przybrzeżną.

Nie słabnie, a intensyfikuje się, pomoc FR dla Syrii.
Kierunek Tartus.

Obrazek

Turcy podnieśli na swoim terytorium stan zagrożenia atakami bombowymi.
Koniec, końców jakoś dziwnie się aktywowali sunniccy islamiści po dobrowolnej wpłacie Saudów na konta oligarchów bankruta.

Awatar użytkownika

Brak potwierdzenia.
Według mediów Iran posłał rakiety na głowy islamistów przy Deir ez-Zor.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2638, 2639, 2640, 2641, 2642, 2643, 2644 ... 2732  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.