forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890, 2891 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2019, 20:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wielki Wezyr pisze:
Amerykański bombowiec strategiczny, po przebazowaniu z USA startując z bazy Wielkiej Brytanii wykonał dziś lot nad Bałtykiem i na wysokości Słupska -Lęborka imitował nalot na bazę Floty Bałtyckiej w Kaliningradzie

Obrazek



Że co? To już se w międzynarodowej przestrzeni lotniczej nad międzynarodowymi wodami na środku Bałtyku nie można polatać?

Ja pierdole, ale Wy się dajecie manipulować jak dzieci. Jak przygłupie dzieci na dodatek.
Jak Rosyjski samolot będzie leciał wzdłuż wód terytorialnych kilometr czy 500 m od ich granicy to mu wolno bo na międzynarodowej przestrzeni jest. Głupie Amerykance, Litwini Pismaki z Polski się czepiają, straszą. Jak Ruski samolot jakimś cudeńkiem na środku m. Czarnego, czyli też wodach międzynarodowych, zaatakował amerykańską łajbę nic nie imitując to aż orgazmu tu dostaliście. A teraz oburzenie święte bo jakiś samolocik sobie polatał i zawrócił ponad 200 km od Kaliningradu. Zgroza no... pewnie Ruskie w bunkrach i schronach już siedzieli.

Obie strony prowadzą grę i się dobrze bawią pewnie wiedząc, ze to tak naprawdę normalka a wam to jako nie wiem jakie prowokację, pozoracje (bo pewnie o te słowo a nie imitację chodziło) i zagrożenie przedstawiają w ramach infoops a wy łykacie jak pelikany.

Wiesz ile za UW jeszcze na mój okręt na dozorze czy patrolu pozorowane ataki samoloty NATO a nawet Szwecji neutralnej wykonywały? Po kilka dziennie. Nasze na ich okręty też. I co? I gówno. Wtedy jeszcze internetu nie było.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Napisałem gdzie, że to potępiam?
To był czysto informacyjny post. Napisałem tylko, że taki lot się odbył. I tyle.
To wy robicie z tego wielkie wydarzenie.
I alergicznie reagujecie, jeśli ktoś wspomni o wyczynach jankesów.

A swoją drogą to z każdego tego typu przelotu Rosjan robi się niemal początek III WŚ.
A jankeski traktuje się jako oczywistą oczywistość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Czy mam rozumieć,- drogi Komandorze, - że dobrze robię, mając te wszystkie informacje o podżeganiu do III wojny światowej, - w dupie......?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
I z tego też się śmieje chociaż oni latają nieco bliżej jakby niż ponad 200 km od granicy.

A taka informacja jak nie ma celu pokazania tego wielkiego zagrożenie od strony USA i ich strasznych prowokacji to żadna informacja. Wiec bez takich że to neutralne info było.
To jak bym uznał za stosowne informować z mapką na dodatek ze rosyjski bombowiec miedzy Kubą a Florydą przeleciał ale bliżej Kuby.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nieprawda.
Lot się odbył.
I była to neutralna o nim informacja.
Twoim zdaniem kiedy to byłoby manipulacją.
Tylko wtedy, gdybym o tym nie wspomniał?
No cóż, wtedy nie byłaby to żadna informacja.
Nie zaistniałaby.
Więc kiedy byłaby naprawdę neutralna?
Jak mam informować o takim zdarzeniu, żeby nie zostać oskarżonym o manipulacje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:43 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Praktyku.W tym stylu co te fakenewsy podają na pewno nie. Znaczy newsy może i prawdziwe ale ale kometarz do tego to fakes.

@WW - ja też dam neutralnego newsa. Pierdnelem se. A z Helu do Bałtijska blisko. ok 180 km. A wiary silne zachodnio północne. Wiec jak nic imitowałem atak gazowy na Flotę Bałtycką. Mapkę mogę załączyć,

Informuje bo to fakt, i pierdnięcie się odbyło. Neutralnie.

PS. Ty to podałeś może neutralnie ale już ten Ruski portal na pewno nie, szczególnie z komentarzem o pozorowanym ataku.No fakt pewnie ten bombowiec z ponad 250 co 300 km może krzywdę zrobić ale też i ponad 1000 by dal radę (Tomahawkiem jakimś)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, 20:48 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:

Ubawiłem się po pachy. Bardzo to było zabawne.
Ale właśnie Ty uprawiasz manipulacje.
I nie odpowiedziałeś na moje pytania.

Na marginesie, to był B-52, a nie Pierre Dzący.


PS.
Ja nigdy nie zamieszczam fakenewsów.
Lot się odbył, czy nie?
Wyglądał inaczej, niż na mapce?
Jeśli tak, to Ty masz rację i wycofam się z tego newsa.
Jednak jeśli nie, to nie odrzucam Twoje zarzuty.

O jakim Ruskim portalu wspominasz?
Ja to info zaczerpnąłem, z jak najbardziej, polskiego źródła.


Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, 20:59 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No i odbył się. Nad wodami międzynarodowymi i w międzynarodowej przestrzeni powietrznej, Pewnie jeszcze z włączonym transponderem i zgłoszony do kontroli ruchu powietrznego. I co z tego wynika? Ano nic. Mogli tam lecieć? Mogli! Naruszyli czyjąś przestrzeń powietrzną? Nie naruszyli. Zbliżyli się niebezpieczniejsze do czyichś wód terytorialnych ( w tym sojuszniczej Polski i neutralnej Szwecji)? Nie zbliżyli. Nawet tak zwanych stref ekonomicznym nie naruszyli zbytnio bo jeśli wierzyć mapce to idealnie po granicach lecieli (te czerwone kreski takie) Wykonywali manewry stwarzające zagrożenie dla ruchu lotniczego? Nie wykonywali. Nawet tych sugerujących pozorowany atak nie wykonywali. Bo i profil lotu nie ten.

Więc info tej samej wagi co moje o ataku gazowym. Samo zamieszczenie z komentarzem (wiem ze nie Twoim tylko źródła) o imitacji ataku to powielanie manipulacji.
Ja nie napisałem ze Ty uprawiasz manipulacje. Ty jesteś manipulowany. A to różnica.

PS. Polskiego źródła? Oj a możesz podać jakiego? I te polskie źródło to skąd ma to info? I mapkę planeradar.ru?

Co zresztą wskazuje ze lot tajny nie był i zgłoszony do kontroli ruchu i z włączonym transponderem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Śmiem się nie zgodzić.
Zwłaszcza, że sam właśnie użyłeś masy domniemań.
Może źródło ( nie rosyjskie) twierdzi, że był pozorowany atak.
Ty uważasz, że nie.
Ot, zagwozdka.
Jestem w kropce. Nie wiem, kto ma rację.


Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, 21:18 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 21:18 
Wielki Wezyr pisze:
Może źródło ( nie rosyjskie) twierdzi, że był pozorowany atak.


Panie Wielki, uświadom mnie maluczkiego, bom wiedzy spragniony,
jak był pozorowany atak na Bałtijsk, skoro bombowiec zawrócił już
na wysokości Juraty? Skąd wiadomo, że akurat na Bałtijsk? Bo wie
Pan, ja co prawda byłem uczestnikiem kilku manewrów państw UW
po stronie lotnictwa, ale Pan masz niewątpliwie większą wiedzę.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890, 2891 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group