forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 20:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2884, 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2019, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, tak wg Ciebie tylko USA są agresywni. Daj już spokój i zastanów się zanim zaczniesz pisać bzdury.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Niestety, tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 17:09 
Boruch pisze:
Tak, tak wg Ciebie tylko USA są agresywni. Daj już spokój i zastanów się zanim zaczniesz pisać bzdury.



Pan Panie Boruch przestań pisać bzdury.
Rosja jest ziemią świętą, a Rosjanie nie tylko zostali stworzeni na wzór Boga,
ale sam Bóg jest Rosjaninem. Udowodniono tu niegdyś ponad wszelka wątpliwość,
że alkoholizm rosyjski jest amerykańską prowokacją, albowiem Rosjanie nie piją.
Taki notorycznie trzeźwy Rosjanin brzydzi się przemocą i przenigdy pierwszy z
kałacha nie wystrzeli. Wystrzeli wtedy dopiero, gdy pierwszy zostanie zastrzelony.
Nigdy też żaden Rosjanin nikogo nie prowokuje, a na zaczepki odpowiada uśmiechem
garnituru złotych zębów. Rosjanin nie pali i nie przeklina, kocha zwierzęta i staruszki
przeprowadza na drugą stronę ulicy. Nie ma w Rosji ani jednego bezdomnego, dzieci
są syte i wykształcone, a słońce świeci 360 dni w roku. Dlatego nie wiadomo dlaczego,
to krwią zbroczone USA, gdzie nie sposób kroku zrobić by o bezdomnego się nie potknąć,
muszą utrzymywać wizy i budować betonowe mury przed samobójcami chcącymi zamieszkać
w tym piekle, a do sytej i szczęśliwej Rosji jakoś nikt się kwapi. Musi to być amerykańska prowokacja. :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2019, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ten to dopiero jest twórcą bzdur.
Po chuje być obiektywnym, skoro można wypisywać absurdy.
Jednak z faktami dyskutować nie próbuje, bo wie, że nie warto.
Po tym oszołomie niczego więcej się nie spodziewajcie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 17:35 
Przecież to pan wypisuje, że Rosjanie nikogo nie prowokują.
Rozumiem, że nigdy, przenigdy, tak? No pa prosta lelije. :lol:

Za to Amerykanie to zło wcielone i ród szatański.
Pan wiesz co to jest fobia? Pan się idź lecz.


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2019, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie napisałem, że nikogo.
I pytałem o przykłady tych prowokacji.
Zwłaszcza w stosunku do Polski.

Nigdy nie pisałem, że Rosja to lelija.
Twierdzę jednak, że nie jest ani lepsza, ani gorsza od innych.

A wkurwia mnie tylko demonizowanie Rosji.
Na dodatek zazwyczaj poparte absurdalnymi oskarżeniami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 18:39 
Wielki Wezyr pisze:

A wkurwia mnie tylko demonizowanie Rosji.
Na dodatek zazwyczaj poparte absurdalnymi oskarżeniami.


A mnie wkurwia demonizowanie USA.
Obydwa są siebie warte, tyle tylko, że to jakoś "bankrut" USA a nie Rosja jest celem emigrantów. Wytłumaczysz?


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2019, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Nie napisałem, że nikogo.
I pytałem o przykłady tych prowokacji.
Zwłaszcza w stosunku do Polski.

Nigdy nie pisałem, że Rosja to lelija.
Twierdzę jednak, że nie jest ani lepsza, ani gorsza od innych.

A wkurwia mnie tylko demonizowanie Rosji.
Na dodatek zazwyczaj poparte absurdalnymi oskarżeniami.


Że się wtroncę - a kiedy to ja demonizuję Rosję? Pan za to nie notuje jakoś wszelkich bezeceństw jakie Rosja niestety wyprawia wobec krajów sąsiednich i nie tylko. Czy trzeba Panu aż przykładów? Chłopie wyląduj w końcu. Czy nie widzi Pan rywalizacji militarnej rywalizacji o wpływy jaka się odbywa? Przecież to jest rzecz normalna. Taki jest świat. Zwłaszcza między mocarstwami. Pan tu Amerykę odkrywa, że nagle jakiś jankeski samolot urządza sobie ćwiczenia. Zluzuj facet trochę i myśl realnie.

I choć WLR napisał o Rosji z przekąsem, sarkastycznie nieco, to ja co do głównej myśli się z nim zgadzam. Dlaczego dla Meksykanów i innych południowych Amerykanów marzeniem nie jest właśnie Rosja, tylko to USA. Wprawdzie dalej niż do Ameryki ale mieliby jak w Niebie. Putin by ich przyjął pod swoje niebiańskie skrzydła. Dlaczego Trump buduje mur na granicy z Meksykiem? Przecież Meksykanie mogliby sobie urządzić przez Amerykę, Kanadę i Alaskę przemarsz na Kamczatkę. Tam mieliby raj. Wprawdzie klimat inny, ale Murzyni też mieszkają pod kołem polarnym, np w Skandynawii. Czyli można. Ale co by w Rosji pożyli to ich. Nie ma mafii narkotykowej, pedalstwa. Tequilę zamieniliby na rosyjski bimber z korzyścią bo lepszy niż to świństwo z agawy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 19:46 
Prawdą jest, że USrańce szeryfują sobie po całym świecie, a Rosja jedynie wobec sąsiadów,
ale to dlatego, że USA nie są jak Rosja otoczone państwami wrogimi sobie. Rosja w zasadzie
jest więźniem w wieży i zbytnio sobie pokowboić nie może. Jednak jak tylko jest okazja, to
sobie bombki na jaka Syrię zrzuci, lub kawał Ukrainy odgryzie, a w wolnym czasie to kogo
otruje, to zamęt w serwerach zrobi, albo jakiego rosyjskiego dziennikarza zamorduje. Do tego
utrzymuje urągające człowieczeństwu obozy koncentracyjne, jak bratnia jej mentalnie Korea Płn.
Ale jest światowym mocarstwem w pędzeniu bimbru i produkcji walonek, czego USA jej mogą
zazdraszczać, a Polska jedynie przeciwstawić perfekcyjną biegłość w kiszeniu ogórka.


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2019, 20:00 
WLR pisze:
Rosja w zasadzie
jest więźniem w wieży i zbytnio sobie pokowboić nie może. (....)
Ale jest światowym mocarstwem w pędzeniu bimbru i produkcji walonek, czego USA jej mogą
zazdraszczać, a Polska jedynie przeciwstawić perfekcyjną biegłość w kiszeniu ogórka.


Ot i wiedza oparta na czytactwie. Ciekawe czego? Pudelka?
Bo na więcej pewnie masy szarej nie staje.

Cytuj:
Wykorzystując komputer kwantowy, rosyjskim fizykom udało się odwrócić bieg czasu. Przełomowy eksperyment wydaje się przeczyć podstawowym prawom fizyki i może zmienić nasze rozumienie procesów rządzących wszechświatem


Ale grunt, że polskim kołtunom o mentalności ćwierćhrabka nic nie jest wstanie zmienić postrzegania wszechświata. :lol:

....schodzi ze sceny szczęśliwy...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2884, 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group