forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 20:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2825, 2826, 2827, 2828, 2829, 2830, 2831 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2018, 18:30 
ten cały "zachód" to jakiś pojebany jest.., zajebali ZSRR po to, żeby wskrzesić Rosję.., na chuj im to było?..


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2018, 18:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To cenne coś Pan tu napierdolił Panie Pimpek :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2018, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
ten cały "zachód" to jakiś pojebany jest.., zajebali ZSRR po to, żeby wskrzesić Rosję.., na chuj im to było?..


To wypadek przy pracy.
Nigdy nie chodziło przecież o zajebanie Rosji, tylko o jej przejęcie.

Niestety to długa wieloetapowa historia, urywki były omawiane tu na forum ale tylko we fragmentach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2018, 19:54 
teraz jebłem.., proszę czytać uważnie..


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2018, 20:41 
Uważać musi putinowska Rosja. Kończy się cierpliwość hegemona na bezczelne zaczepki Putina. Kiedy do niego (Putina) dotrze że:
Cytuj:
Wszak to pani Albright powiedziała znamienne slowa kiedy piastowała funkcje Sekretarza Stanu "Jest to wielce niesprawiedliwe kiedy tak wielkie bogactwo i surowce znajduja sie w posiadaniu jednego państwa, które nie chce oddać zarządzania tym bogactwem tym, którzy maja w tym wielkie doświadczenie".
A inny sekretarz stanu, niedoszły prezydent, pani Hillary Clinton powiedziała "Rosja ma ambicje wyjścia z kryzysu wewnątrzpaństwowego powstałego po upadku ZSRR i powrotu do statusu regionalnego mocarstwa politycznego i gospodarczego - ale my na to nigdy nie pozwolimy".

Powyższe cytaty potwierdzają to co wcześniej zawiesili tu Ladaco i Pantryglodytes

Pantryglodytes pisze:
ladaco pisze:
ten cały "zachód" to jakiś pojebany jest.., zajebali ZSRR po to, żeby wskrzesić Rosję.., na chuj im to było?..


To wypadek przy pracy.
Nigdy nie chodziło przecież o zajebanie Rosji, tylko o jej przejęcie.

Niestety to długa wieloetapowa historia, urywki były omawiane tu na forum ale tylko we fragmentach.


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2018, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ludzie mówią różne rzeczy w różnych okolicznościach. A z kolei inni wyrywają je z kontekstu manipulując. Którzy są bardziej głupi, podli, którym wierzyć, a którym nie?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2018, 22:27 
Olbrzymia część "materiału" tego forum (którego Waść jesteś obecnie najaktywniejszym uczestnikiem) przedstawiana jest bez kontekstu. I następnie idzie "obróbka": wyśmiewanie, ubliżanie, odsyłanie do psychiatryka.
Toteż i ja pozwoliłem sobie na drobną manipulację, którą Waść zdemaskował 8-) nie omieszkując przy okazji wykorzystać TO do sugestii przynależności mojej osoby do ludzi głupich i podłych.
Odwzajemnię się uwagą, że konteksty bywają różne, od małego który jest dostępny dla odbiorcy rozgarniętego i dociekliwego, do kontekstów tak wielkich że nie są one znane nawet z prawdziwego zdarzenia ekspertom.


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2018, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Panie Kowalew Pan się nie przejmuje Panem Boruchem- to taki wioskowy głupek.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2018, 8:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
:arrow: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24111207,powazny-wypadek-jedynego-rosyjskiego-lotniskowca-zatonal-pod.html

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2018, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Olbrzymia część "materiału" tego forum (którego Waść jesteś obecnie najaktywniejszym uczestnikiem) przedstawiana jest bez kontekstu. I następnie idzie "obróbka": wyśmiewanie, ubliżanie, odsyłanie do psychiatryka.
Toteż i ja pozwoliłem sobie na drobną manipulację, którą Waść zdemaskował 8-) nie omieszkując przy okazji wykorzystać TO do sugestii przynależności mojej osoby do ludzi głupich i podłych.
Odwzajemnię się uwagą, że konteksty bywają różne, od małego który jest dostępny dla odbiorcy rozgarniętego i dociekliwego, do kontekstów tak wielkich że nie są one znane nawet z prawdziwego zdarzenia ekspertom.


Po pierwsze, to dobrze, że przyznał się Pan do manipulacji. Plus dla Pana, bo są na tym fo, którzy tkwią.

Sugestia pisze Pan? Uważam, że całkiem logiczna. Ubodło Pana? Trudno, sam jest Pan sobie winien.

A tak swoją drogą, "wyśmiewanie, ubliżanie, odsyłanie do psychiatryka", w wielu przypadkach uzasadnione, nie jest na tyle groźne jak manipulacja w celu pokazania, że ktoś jest bezwzględnym bandytą dybiącym na unicestwienie innych. To też na tym forum występuje nagminnie. I niech się Pan nie dziwi, że zwraca uwagę - niestety nielicznych. Takich jak Boruch.

Dobranoc Panu. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2825, 2826, 2827, 2828, 2829, 2830, 2831 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group