forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2786, 2787, 2788, 2789, 2790, 2791, 2792 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2018, 11:24 
ty jesteś f chuj niepełnostrawny, czy jakoś tak..


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wa ma pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Raczej znowu się mylisz.

W wyniku działań śledczych udało się zatrzymać w Kijowie zamachowca, którym okazał się obywatel Ukrainy. Za zabójstwo Babczenki miał dostać 15 tysięcy dolarów. Zleceniodawcą był z kolei inny Ukrainiec, były żołnierz, który uczestniczył w operacji przeciwko separatystom prorosyjskim w Donbasie ............


Tylko, że ten "inny Ukrainiec" też nie wziął zielonej makulatury z powietrza. W całej tej operacji ukryty wątek to udział US-embassy w Kiev. Tak myślę, bo tu nadal chodzi o przypierdolenie Ruskim przed mundialem.
Poza tym czy zestrzelenie MH 17 nad UPA-dliną, też nie było przypadkiem taką inscenizacją UPA-dlińskiej SBU ?


No tak - pytania zadawać można. :lol:


Sprawa jest od dawna udokumentowana. Wiadomo kto to zrobił nawet z nazwiska. Ale niech będzie spiskowa teoria dziejów. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 11:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
WLR pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Bo nie miała.
To kolejne podesranie Rosji.
Nie udane.

Naprawdę, twoja naiwność poraża.


Znowu rozmywasz temat. Czyżbyś bał się odpowiedzi?

No więc powrót do tematu.
1.
Giną rosyjscy opozycyjni dziennikarze.
Giną kobiety i mężczyźni.
Giną zazwyczaj zastrzeleni.
Giną na terenie Rosji i poza.
To moja obserwacja.

Pytanie do ciebie. Uważasz, że nie giną?

2.
Jeżeli giną, to ktoś ich zabija.

Pytanie do ciebie. Uważasz. że rosyjskie służby nie stoją za tymi zabójstwami, tak? Za żadnym, tak?

Jasna, krótka odpowiedź. Odwagi.


To ty rozmywasz temat.
Rozmowa dotyczy ostatniego cyrku rodem z piwnic SBU.
I tu twierdzę z całą stanowczością, że rosyjskie służby nie mają z tym cyrkiem nic wspólnego.

A Ty wyjeżdżasz z jakimiś innymi zabójstwami, a których nawet nie słyszałem.
Odpowiedź brzmi, nie wiem.
Gdybym obserwował temat, jak ten bieżący, miałbym na ten temat wyrobione zdanie.
Jednak nie mam.
Wiem natomiast jedno. W większości tych spraw, po których jest tyla plucia na Rosję, zazwyczaj nikt nie jest w stanie przedstawić wiarygodnych i sensownych dowodów.
Zresztą nikt o te dowody nie pyta.
Wystarczy, że jakiś Hrycak coś powie, i już wszyscy uznają to za prawdę objawioną.
Jak ten rozczochrany Anglik wczoraj, który prawie wypowiedział Rosji wojnę z powodu "zamordowania" tego pismaka.

Obrazek


Ostatnio zmieniony 31 maja 2018, 12:16 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
wa ma pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Raczej znowu się mylisz.

W wyniku działań śledczych udało się zatrzymać w Kijowie zamachowca, którym okazał się obywatel Ukrainy. Za zabójstwo Babczenki miał dostać 15 tysięcy dolarów. Zleceniodawcą był z kolei inny Ukrainiec, były żołnierz, który uczestniczył w operacji przeciwko separatystom prorosyjskim w Donbasie ............


Tylko, że ten "inny Ukrainiec" też nie wziął zielonej makulatury z powietrza. W całej tej operacji ukryty wątek to udział US-embassy w Kiev. Tak myślę, bo tu nadal chodzi o przypierdolenie Ruskim przed mundialem.
Poza tym czy zestrzelenie MH 17 nad UPA-dliną, też nie było przypadkiem taką inscenizacją UPA-dlińskiej SBU ?


No tak - pytania zadawać można. :lol:


Sprawa jest od dawna udokumentowana. Wiadomo kto to zrobił nawet z nazwiska. Ale niech będzie spiskowa teoria dziejów. :lol:


Skoro wiadomo, kto to zrobił z nazwiska, to czy mógłbyś podać to nazwisko?

Czy może słyszałeś tylko, że ktoś zna to nazwisko?
Ja też o tym słyszałem. :lol:
Poroszenko może nawet 13 czerwca pokaże okładki paszportów. :lol:

Kiedyś mówiło się na coś takiego "Radio Erewiań".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W takich warunkach dyskusja nie ma sensu. ( :lol: :lol: ) Skoro nie bierzesz pod uwagę takiej ewentualności to po co takie fakty?

Nie mam zamiaru kopać się z koniem.

Kilka dni temu jedna ze stacji wyemitował film dokumentalny pokazujący całą drogę wyrzutni rakietowej BUK i podano tam również nazwisko dowódcy rosyjskiego, który wydał rozkaz strzelania do samolotu. Z przebiegu wydarzeń wynika, że nie jest to Striełkow. Zachodzi tylko pytanie czy miał świadomość tego co robi.

Nie będę więc wyprowadzał was z obranej drogi. Rejs NH17 zestrzelili Ukraińcy w porozumieniu z USA aby oskarżyć Rosjan. To wam pasuje? :D


Szkoda sobie psuć nerwów na ten wątek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Cytuj:
Kilka dni temu jedna ze stacji wyemitował film dokumentalny pokazujący całą drogę wyrzutni rakietowej BUK i podano tam również nazwisko dowódcy rosyjskiego, który wydał rozkaz strzelania do samolotu. Z przebiegu wydarzeń wynika, że nie jest to Striełkow. Zachodzi tylko pytanie czy miał świadomość tego co robi.

Szanowny Boruch, pokazali drogę wyrzutni, jakiejś wyrzutni. System BUK to nie tylko wyrzutnia, ale przede wszystkim wóz dowodzenia i przetwarzania danych.
Po drugie, jaka stacja wyemitowała ten program i dlaczego nie dopuszczono do śledztwa "właściciela samolotu" i głównego oskarżonego. W tej sprawie nie ma spójnych dowodów. To krzyk i nagonka medialna nikt nawet nie bierze pod uwagę innej możliwości, a wiele faktów jest przemilczanych, podobno Amerykański satelita "sfocił" zdarzenie, ale nikt filmiku nie pokazał . ..........i trzeba zadać jedno pytanie kto na tym zyskał, a kto nie, oczywiście w ówczesnej sytuacji politycznej. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 13:06 
Wielki Wezyr pisze:
To ty rozmywasz temat.
Rozmowa dotyczy ostatniego cyrku rodem z piwnic SBU.
I tu twierdzę z całą stanowczością, że rosyjskie służby nie mają z tym cyrkiem nic wspólnego.

A Ty wyjeżdżasz z jakimiś innymi zabójstwami, a których nawet nie słyszałem.


Moje pytanie brzmiało: Czy nikogo nie dziwi, że opozycyjni rosyjscy dziennikarze giną zastrzeleni?
Oczywiście w kontekście przypadku Babczenki. To, że Babczenko żyje nie ma znaczenia, ponieważ
było (jakoby) zlecenie jego zabicia. Mógł więc nie żyć jak Politkowska, o której jak piszesz nie słyszałeś. :o
Argument, że to zaszkodziłoby Rosji jest dziecinny, bo przecież zabójstwo Popiełuszki Jaruzelowi nie pomogło,
a jednak nadgorliwe służby go zabiły. Może rosyjskie wyrywają się przed szereg, a może zastraszenie opozycji
ma priorytet. Kto wie? A przepraszam - TY WIESZ! :!:

Zresztą jesteś w tej grupie forumowiczów - sekciarzy, którzy zawsze WIEDZĄ więcej niż sami Rosjanie
i ich wiedza opiera się na wierze w boską doskonałość Rosji i Rosjan. Tak jak mohery WIEDZĄ i wierzą,
że Rydzol to samo dobro.

Natomiast sami Rosjanie mają więcej oleju w głowie niż ich samozwańczy obrońcy i na razie czekają
na dowody. Bo może się przecież okazać, że służby udział miały - jak to służby w każdym kraju.
Cytuj:
rosyjska "Nowaja Gazieta" wskazuje w czwartek, że sprawę będzie można ocenić po przedstawieniu
dowodów
przez ukraińskie służby.

Ty zaś WIESZ, że żadnych dowodów nie ma.
Cytuj:
twierdzę z całą stanowczością, że rosyjskie służby nie mają z tym cyrkiem nic wspólnego.

WIESZ i już. To jest sekciarski fanatyzm.


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
canislupus pisze:
Cytuj:
Kilka dni temu jedna ze stacji wyemitował film dokumentalny pokazujący całą drogę wyrzutni rakietowej BUK i podano tam również nazwisko dowódcy rosyjskiego, który wydał rozkaz strzelania do samolotu. Z przebiegu wydarzeń wynika, że nie jest to Striełkow. Zachodzi tylko pytanie czy miał świadomość tego co robi.

Szanowny Boruch, pokazali drogę wyrzutni, jakiejś wyrzutni. System BUK to nie tylko wyrzutnia, ale przede wszystkim wóz dowodzenia i przetwarzania danych.
Po drugie, jaka stacja wyemitowała ten program i dlaczego nie dopuszczono do śledztwa "właściciela samolotu" i głównego oskarżonego. W tej sprawie nie ma spójnych dowodów. To krzyk i nagonka medialna nikt nawet nie bierze pod uwagę innej możliwości, a wiele faktów jest przemilczanych, podobno Amerykański satelita "sfocił" zdarzenie, ale nikt filmiku nie pokazał . ..........i trzeba zadać jedno pytanie kto na tym zyskał, a kto nie, oczywiście w ówczesnej sytuacji politycznej. ;)



Do tego aby przeprowadzić śledztwo muszą być dwie chętne strony, które nie mają nic do ukrycia. Oczywiście to co pokazano i co widziałem nie jest dowodem. Można nazwać ten film czymś w rodzaju dziennikarskiego śledztwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 16:37 
WLR pisze:
Wielki Wezyr pisze:
To ty rozmywasz temat.
Rozmowa dotyczy ostatniego cyrku rodem z piwnic SBU.
I tu twierdzę z całą stanowczością, że rosyjskie służby nie mają z tym cyrkiem nic wspólnego.

A Ty wyjeżdżasz z jakimiś innymi zabójstwami, a których nawet nie słyszałem.


Moje pytanie brzmiało: Czy nikogo nie dziwi, że opozycyjni rosyjscy dziennikarze giną zastrzeleni?
Oczywiście w kontekście przypadku Babczenki. To, że Babczenko żyje nie ma znaczenia, ponieważ
było (jakoby) zlecenie jego zabicia. Mógł więc nie żyć jak Politkowska, o której jak piszesz nie słyszałeś. :o
Argument, że to zaszkodziłoby Rosji jest dziecinny, bo przecież zabójstwo Popiełuszki Jaruzelowi nie pomogło,
a jednak nadgorliwe służby go zabiły. Może rosyjskie wyrywają się przed szereg, a może zastraszenie opozycji
ma priorytet. Kto wie? A przepraszam - TY WIESZ! :!:

Zresztą jesteś w tej grupie forumowiczów - sekciarzy, którzy zawsze WIEDZĄ więcej niż sami Rosjanie
i ich wiedza opiera się na wierze w boską doskonałość Rosji i Rosjan. Tak jak mohery WIEDZĄ i wierzą,
że Rydzol to samo dobro.

Natomiast sami Rosjanie mają więcej oleju w głowie niż ich samozwańczy obrońcy i na razie czekają
na dowody. Bo może się przecież okazać, że służby udział miały - jak to służby w każdym kraju.
Cytuj:
rosyjska "Nowaja Gazieta" wskazuje w czwartek, że sprawę będzie można ocenić po przedstawieniu
dowodów
przez ukraińskie służby.

Ty zaś WIESZ, że żadnych dowodów nie ma.
Cytuj:
twierdzę z całą stanowczością, że rosyjskie służby nie mają z tym cyrkiem nic wspólnego.

WIESZ i już. To jest sekciarski fanatyzm.




moc argumentów poraża :lol: powinieneś zostać jakimś guru może religijnym, w rozmydlaniu, zaciemnianiu, odwracaniu kota ogonem, odchodzeniu od meritum(tego niewygodnego zwłaszcza) byłbyś wśród swoich :lol:


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2018, 16:40 
Boruch pisze:
W takich warunkach dyskusja nie ma sensu. ( :lol: :lol: ) Skoro nie bierzesz pod uwagę takiej ewentualności to po co takie fakty?

Nie mam zamiaru kopać się z koniem.

Kilka dni temu jedna ze stacji wyemitował film dokumentalny pokazujący całą drogę wyrzutni rakietowej BUK i podano tam również nazwisko dowódcy rosyjskiego, który wydał rozkaz strzelania do samolotu. Z przebiegu wydarzeń wynika, że nie jest to Striełkow. Zachodzi tylko pytanie czy miał świadomość tego co robi.

Nie będę więc wyprowadzał was z obranej drogi. Rejs NH17 zestrzelili Ukraińcy w porozumieniu z USA aby oskarżyć Rosjan. To wam pasuje? :D


Szkoda sobie psuć nerwów na ten wątek.



tobie chujozo oczywiście pasuje i na nic zda się choćby sensowne pisanie obeznanego w tematach wojskowych Canislupusa, chujoza Boruch wie najlepiej bo naoglądał się propagandowych filmików :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2786, 2787, 2788, 2789, 2790, 2791, 2792 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group