forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2789, 2790, 2791, 2792, 2793, 2794, 2795 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2018, 22:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
evaj23 pisze:
..... Rosja zestrzeliła i zepsuła wizerunek Ukrainy......


Nie musiała tego robić, kraina u kraja jest wystarczająco skompromitowana niezależnie od tego co piszą w gazetach, długo by można wymieniać, w tym przypadku chodziło o pazerność na kasę, nie zamknięto przestrzeni powietrznej nad terenem objętym walkami tylko z tego powodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2018, 22:44 
A wytłumacz to chujozie Boruchowi ;)


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 6:14 
Boruch pisze:
kowalew i pożal się bobrze polar

Posłuchaj mnie nieopróżniony worze stomijny.
Cuchniesz na kilometry tanią propagandą.
Tylko wyjątkowe tchórzostwo nie pozwala ci otwartym tekstem przyznać, że jesteś zwolennikiem opcji amerykańskiej i izraelskiej, przy pełnej negacji działań Rosji i sojuszników.

I jeżeli jeszcze raz wytrzeszcz sobie te parchatą mordę moim nickiem, wesoło nie będzie.
Won!!!


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 6:57 
Tu sie na wojnę zanosi. Ultimatum już jest. Tera nastąpią groźby: Tak cie jebne drutem spawalniczym, że pogubisz klawiaturę i nie będziesz pisał wrażych tekstów.
Albo:
Jeżeli jeszcze raz nie poprzesz Rosji, byle jak, byle gdzie, byle w czym, zajebię cię maską spawalniczą bez litości powołując się na leguramin partii ZMIANA!!! :) :) :)
Dawnom tak się nie uśmiał. Boruchy- szczerz się!!! :)


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 7:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:58
Posty: 423
Mimo ustalonych faktów, uznanych przez wspólnotę światową, Ukraina nie przyznała się do odpowiedzialności i odmówiła wypłacenia odszkodowań rodzinom ofiar."

Szkoda tylko, że numer z Baboczkinem, czy jak mu tam, nie wypalił.
I masa zapalczywych durni się skompromitowało.

Ciekawe, kto jest twoim bogiem?
Chyba jakiś ślepy i głuchy.
I zacietrzewiony.[/quote]
Bo to Żydzi tym samolotem leciały :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 10:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
kowalew i pożal się bobrze polar

Posłuchaj mnie nieopróżniony worze stomijny.
Cuchniesz na kilometry tanią propagandą.
Tylko wyjątkowe tchórzostwo nie pozwala ci otwartym tekstem przyznać, że jesteś zwolennikiem opcji amerykańskiej i izraelskiej, przy pełnej negacji działań Rosji i sojuszników.

I jeżeli jeszcze raz wytrzeszcz sobie te parchatą mordę moim nickiem, wesoło nie będzie.
Won!!!



Chyba zbyt długo w upale przebywasz chłopie.

Jak zwykle niewiele rozumiesz z tego co ludzie piszą. Ale to nie pierwszyzna. Zwolennikiem żadnej opcji nie jestem. Ale gdyby nawet, to co nie wolno amerykańsko żydowskiej? Rusofobami jest prawi cała Polska to jakaś przeciwwaga musi przecież być. :lol: Czy to już w tym kraju jest zabronione? :o Czyżby mi coś umknęło? :shock:
Zastanów się nad tym co piszesz. I nie szafuj pogróżkami. Ja nie będę Ci groził w przeciwieństwie. Szkoda czasu na Ciebie. Już i tak na tym fo jesteś spalony. Jedni mają z Ciebie prawdziwą zabawę ireszta omija. Jesteś niedojrzały. Dorośnij.

Cytuj:
Tylko wyjątkowe tchórzostwo nie pozwala ci otwartym tekstem przyznać, że jesteś zwolennikiem opcji amerykańskiej i izraelskiej, przy pełnej negacji działań Rosji i sojuszników.



przyznaję - nie jestem zwolennikiem opcji amerykańskiej i izraelskiej. Teraz dobrze ? :D :lol:

Panie prol czy tak można skoro nickiem nie wolno? :lol:


Skądinąd nigdy nie chciałem używać tego określenia w stosunku do kogokolwiek, również do Ciebie. Bo to jest obraźliwe. Ale skoro tak to może prol będzie dobrze? Albo może inaczej jak mozna do waszej łaskawości się odnosić? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
I jeżeli jeszcze raz wytrzeszcz sobie te parchatą mordę moim nickiem, wesoło nie będzie.
Won!!!




Na koniec przestrzegam wszystkich forumowiczów przed jakimkolwiek kontaktem z tym użytkownikiem. To nie jest normalne. Co ma na myśli tego nie wiem. Ale ładnie to nie wygląda. Krzywdę zrobi? Wszystkiego można się spodziewać. Ja cię okopuję.. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 10:51 
Jesteś tylko chujozą. :lol:
Musiałbym być lekko zniekształcony psychologiczne, żeby brać na poważnie twoje i całej tej radosnej kamaryli wypociny.
I moje "groźby" są tylko na płaszczyźnie forumowej, a nie jak próbujesz sugerować, realnej.
Wychodzi pierdolone kołtuństwo. I słoma z lakierków.

Aha...a zabawę to mają z ciebie. I to daleko poza granicami tego forum. Czyli w sumie jakiś efekt osiągnąłeś. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Jesteś tylko chujozą. :lol:
Musiałbym być lekko zniekształcony psychologiczne, żeby brać na poważnie twoje i całej tej radosnej kamaryli wypociny.
I moje "groźby" są tylko na płaszczyźnie forumowej, a nie jak próbujesz sugerować, realnej.
Wychodzi pierdolone kołtuństwo. I słoma z lakierków.

Aha...a zabawę to mają z ciebie. I to daleko poza granicami tego forum. Czyli w sumie jakiś efekt osiągnąłeś. :lol:



Czyli jednak z twoimi emocjami jest coś nie tak. Najpierw wysyłasz groźby potem ostrze tych gróź zapewne po przemyśleniu, że zbyt daleko twoja głupota dotarła, starasz się rozprowadzić jak gówno w źródlanej wodzie. Ja nigdy nie słyszałem aby na tak specyficznym forum ktokolwiek kiedykolwiek używał gróźb wobec drugiej osoby. Wielokrotnie byłem obrażany, mieszany z błotem również przez ciebie i nie przyszło mi do głowy aby stosować tak tchórzliwych pozbawionych honoru form "dyskusji". Bo tak już kończąc ten temat powiem ci, ze mam ja w ogródeczku ładny zagonek cebuli. Może mi sie przyda? I jeszcze jedna prośba na koniec. Jak mnie wsadzą za obligę prola to chciałbym siedzieć w jednej celi z Antonim Szpakiem. Będzie wesoło. Pogadamy sobie o tobie. Może stworzymy parę bieżących dowcipów.


Daleko poza granicami mówisz mówią? A to dobre. Liczyłem na to. Sam to czytałeś? Zaglądasz tam a może bierzesz udział w plotkowaniu plotkarzu? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja też. Skoro tak się mną zajmują tz. że jest powód. Szkoda tylko, że akurat te osoby nie chcą się zmierzyć oko w oko tylko rąbią dupę jak dewotki pod kościołem. Zresztą domyślam się, że to ludzie, którym pewne wartości niezwykle ciążą i nie mogą sobie dać z tym rady. Biedni oni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 13:39 
Nie manipuluj.
Bez ładu i składu przywołałeś mnie do tablicy licząc na co?
Dyskutować chciałeś? Sympatię okazać? Stęskniłaś się?
Skończ pierdolić chłopcze.
Jesteś cynicznym łobuzem intelektualnym, podpierającym się takim samym fałszem.
Ot i tyle, na więcej nie zasługujesz.
A to, że za chwilę stanie za tobą cała banda cyników, mam to najzwyczajniej w "tyle". :lol:

I nie rżnij mi tu kryształka, bo nim nie jesteś.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2789, 2790, 2791, 2792, 2793, 2794, 2795 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group