forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 kwie 2020, 19:59

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29788 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2975, 2976, 2977, 2978, 2979
Autor Wiadomość

taki sobie tuman pisze:
To nie debil se wylicza, analfabeto, a Jego Ekscelencja Minister Obrony Narodowej RP:

MON wylicza ale tumany nie rozumieją co i po co i dlaczego.

Cytuj:
2. Wniosek składa się w następujących terminach:
1) 2 dni robocze przed planowanym lotem tranzytowym wojskowych statków powietrznych bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;

Adaśiu - debilu dialektyczny to one u nas, te samoloty, miały lądować i to na wojskowym lotnisku czy we Włoszech?

Jak we Włoszech to czemu cytujesz przepis dotyczący lądowania i to na lotnisku wojskowym a nie tranzytu - analfabeto funkcjonalny?

I czy tylko Polska zgoda była wymagana na tej trasie? A Niemcy? Może też Austria?

I dalej debil dialektycznie bredzi:

Cytuj:
No i znowuż, Komandorze, niestety, analfabeto, to nie debil sobie wymyśla, a wymyśla sobie to Jego Wysokość Putin i nie w 2 dni, a w 1 dzień.

I debil sobie tak jak kurwa jakiś świetny albo inny idealista co wierzy że słowo nad materią góruje. Wystarczy słowo i już mamy np 100 płci. Z dziś na jutro (to specjalnie pod Adaśka bo lubi gender).

I Tuman myśli, ze te samoloty od tak sobie stoją i czekają na kiwniecie palcem. W hangarach sobie spokojnie czekają, brygady medyczno-chemiczne w koszarach. Lekarze, żołnierze w sobotę wieczór chleją gorzale, baby obściskują, TV oglądają, sprzęt w magazynach a tu Pan Putin nagle mówi lecimy.

I w 24 godziny już są w powietrzu. Dotarli do koszar, załadowali graty, przejechali z MSD (miejsca stałej dyslokacji) do miejsca załadunku,
Może jakiś jeden samolot w wysokiej gotowości tak. Ale nie 9. A jak 9 stało w wysokiej gotowości to znaczy że przygotowania były znacznie wcześniej i decyzja podjęta również. Bo bez decyzji takich operacji się nie szykuje. I w stałych planach operacyjnych nie ma.

Ja pierdole, jak można być takim naiwnym tumanem Panie Barycki Adamie. Spytaj się pan jakiegoś znajomego od logistyki jak to się organizuje.

Ale łykaj Pan, Panie Adamie łykaj. Czasami się uleję ale radość jaka za to.

Awatar użytkownika

Komandor, Ty mądry facet jesteś. Nie czytaj, omijaj idiotów. Zdrowie psychiczne jest ważne.
Olej tego zdegenerowanego staruszka, on od dawna ma szambo zamiast mózgu.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Naprawdę tak myślisz, ze nie reaguje a klaszcze?
Nie. Zwyczajnie mnie takie chuje wkurwiają. A w nerwach czasem pierdolnę za dużo.
Przepraszam :oops:

Mieliśmy tu na forum już takich brontów, golemów i innych. Jest jeszcze ich stary kompan,
który ostatnio trochę przysiadł na dupie. No i jest ten nowy pidoras. Wtedy i teraz niewielu
z nas reagowało/reaguje na ciśnięty przez nich kit. Gorzej, bo niektórzy z dotąd wydawałoby się
normalnym postrzeganiem realnego świata, zaczynali chapać dzidy tym bucom. Wniosek z tego
prosty - niektórzy dają sobą manipulować i jeśli nie będziemy reagować, w końcu staniemy się
takimi samymi zmanipulowanymi kretynami, jakimi oni już są.

Awatar użytkownika

Barycki napierdolił kolejnych kocopałów. Olej idiotę, niech sobie pisze. Kto go czyta? Ewentualnie Alinka - kretynka.

Awatar użytkownika

Ja się chciałem zapytać czy Barycki odnalazł w końcu przychylność samego imć Jerzego Urbana, że z nim dyskutujecie? Gdzie on pisze, tu na fo czy gdzieś palcem po gównie? Bo już kurwa nie wiem.

Ja mam alergię na głupoty i tumanów. Ostrą.

Np jak dla jakiegoś ścisłego dialektycznego marksisty 10 dni roboczych czy 2 dni to żadna różnica.

Za to dzień opóźnienia z przywiezieniem 100 lekarzy i personelu, polewaczek (jakby co to wiem jak to się fachowo nazywa) i innych pierdół na miarę tysięcy istnień.

I jeszcze tuman wierzy chyba na serio, ze oni tak w 24 godziny od tej rozmowy Putina bez wcześniejszego planowania się załadowali i polecieli.
I jeszcze zdążyli wydrukować te nalepki "From Russia with Love" i na każde opakowanie przykleić.

Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 20:20 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Boruch pisze:
Ja się chciałem zapytać czy Barycki odnalazł w końcu przychylność samego imć Jerzego Urbana, że z nim dyskutujecie? Gdzie on pisze, tu na fo czy gdzieś palcem po gównie? Bo już kurwa nie wiem.

Nie dyskutujemy. Jebiemy jak psa i każdego innego głupka.

Na naszym forum myślących podobnie też nie brakuje. To do nich też jest.
Tez są tacy co myślą, ze pomoc od rozmowy w ciągu 24 wysłali bo Putin taki wspaniały a ich armia ma taką gotowość do pomocy.

I nieistniejącymi realnie (nie o kilka prototypów chodzi) samolotami jak Su-57 się zachwycają bo śliczne są.

Mam palcem wskazać?

Awatar użytkownika

MMM pisze:
Barycki napierdolił kolejnych kocopałów. Olej idiotę, niech sobie pisze. Kto go czyta? Ewentualnie Alinka - kretynka.

dokladnie tak, olac...obojetnosc i wruszenie ramionek i pujscie swoja droga......zabija najmocniej.......

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29788 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2975, 2976, 2977, 2978, 2979

Strefa czasowa UTC+1godz.