forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 3:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2720, 2721, 2722, 2723, 2724, 2725, 2726 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2017, 10:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Na nic u nas nie ma.
Rejestrowałem ostatnio ojca na wstawienie endoprotezy stawu biodrowego.
Obdzwoniłem pół Polski. Terminy 2020, 2021.
Ale kasa na wypierdalanie w banderowskie błoto jest.
Pierdolone pisiory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 11:31 
Współczuję Tobie, przede wszystkim Twojemu ojcu, i wszystkim chorym, cierpiącym. Ale ten problem wynika zupełnie z czegoś innego. Czy na Tuska było lepiej, i czy byłoby dziś lepiej?

I tak przy okazji.
Konstytucyjny zapis> Rozdział II Art. 68 pkt 3

Cytuj:
Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku.


Dla mnie ten ogólnikowy zapis byłby jeszcze jako tako strawny, ale z powodu wytłuszczonego słowa jest to po prostu nic nie warty śmieć.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 12:23 
Jak to śmieć, przecie opieka jest szczególna.

PS. A w Panu, Panie Kowalew, wiele miłości dla umysłu współczesnego człowieka, a człowiek współczesny, jeżeli już z wielkim wysiłkiem zrozumie podmiot w zdaniu, to orzeczenie jest mu zupełnie niezrozumiałym. Chyba, że tak, jak my, nie jest współczesnym humanistą.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
 @2&3xUP

PiS zmniejszył realne wydatki na służbę zdrowia na 2017 względem 2016 roku,
co nie przeszkadza jednemu z waszych kolegów ganiać po forum i trzepać się
nad każdym swoim postem, w którym wypisuje peany o pisdzielcach.
Do tego kopiuje i wkleja na forum fejki asa o nicku @galopujacymajor.
Jak macie chwilkę czasu poszukajcie go w necie. Mocno pojebany.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dmitrij Kozłow, ukraiński chirurg z Kijowa, odmówił operacji kobiecie pochodzącej z Kijowa, ponieważ ta wyraziła się krytycznie o Ukrainie.

Tzw. "lekarz" stwierdził, że takich ludzi nie obowiązuje przysiegą Hipokratesa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 21:00 
dziwne, jakiś dobry lekarz, w końcu mógł przeprowadzić operację stosując widły i siekierę.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 21:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Majadin.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=wTiyjGN3Yr4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 22:43 
Dlaczego ISIS wycofując się z al-Mayadin nie zniszczyło tych magazynów z amunicją i materiałami wybuchowymi? Przecież to chyba jest bardzo proste i szybkie do przeprowadzenia. A mieli przecież dużo czasu.
I tak sobie myślę, że parę metrów pod ziemią, pod tymi materiałami, może być CUŚ zostawionego, może cykającego, albo w inny sposób czekającego na odpowiedni do detonacji moment.
Mam nadzieję, że tam są specjaliści którzy znają się na takich sztuczkach.

Ale pomijając fobie - Armia Syryjska jest już również na drugim brzegu Eufratu. Według niepotwierdzonych wieści w końcu dzisiejszego dnia wygląda to tak:

Obrazek

Tylko 7 km do wielkiego pola roponośnego Omar. Jutro będą mam nadzieję detale.

Gabinet ministrów Syrii ratyfikował dziś protokół o współpracy, podpisany ze stroną rosyjską w trakcie wspólnego posiedzenia Syryjsko-rosyjskiej komisji ds. współpracy gospodarczej w Soczi.
To coś o czym pisane tu było wcześniej. Będzie dobrze :D

PS. I jeszcze taka dygresja do tego linkowanego przez Bronto wyżej materiału filmowego. Cierpię chyba na ciężki przypadek fobii do Zachodu, bo mierzi mnie nawet forma tego newsa, małpująca w 200% ten gatunek "przekazu informacyjnego" w zachodnim stylu. Jak by nie można było inaczej.


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2017, 7:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
ladaco pisze:
dziwne, jakiś dobry lekarz, w końcu mógł przeprowadzić operację stosując widły i siekierę.


Żebyś nie powiedział tego w złą godzinę.

Jak informuje w środę „Dziennik Gazeta Prawna”, rząd planuje uproszczenia w zatrudnianiu medyków zza wschodniej granicy. Wszystko, by „załatać dziury kadrowe i osłabić presję płacową w służbie zdrowia”.

Przykładowo, jeżeli byłoby zapotrzebowanie na chirurga w danym szpitalu, mógłby on zatrudnić do tych zadań operatora z Ukrainy. Już pracując w Polsce lekarz ten ubiegałby się o pełne prawo wykonywania zawodu.

https://www.wprost.pl/kraj/10081621/rza ... chodu.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2017, 13:26 
też jebłem na plecy
Putin padł. Minister rolnictwa Rosji zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do krajów muzułmańskich [VIDEO]


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2720, 2721, 2722, 2723, 2724, 2725, 2726 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group