forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 8:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2533, 2534, 2535, 2536, 2537, 2538, 2539 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2017, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Będę pobożny! Będę naczelnikiem Tatarów! Arabowie i Marokańczycy już dziś wymieniają moje imię w swoich modlitwach!” – Adolf Hitler „Rozmowy przy stole”, monolog z nocy z 12 na 13 stycznia 1942

W 1939 roku, w trakcie rozmowy z Khalidem al-Hudem al-Garganim, specjalnym wysłannikiem władcy Arabii Saudyjskiej, Ibn Sauda, Führer zauważył, że jednym z powodów dla których Niemcy sympatyzują z Arabami jest to, że „wspólnie prowadzimy walkę przeciwko Żydom”. Hitler następnie przeszedł do kwestii Palestyny i sytuacji tam panującej, po czym stwierdził, że on sam nie spocznie dopóki ostatni Żyd nie opuści Niemiec. Khalid al-Hud zauważył, że Prorok Mahomet działał w ten sam sposób i udało mu się usunąć Żydów z Arabii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Golem, Hitler był mistykiem i oszołomem, nie ma to związku z obecnymi Niemcami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
odpowiedziałem na twoje pytanie. Jak wpadłem na taki wniosek. Dałem część tekstów. Obecna polityka przytulenia islamu z czegoś wynika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Bronto pisze:
Golem, Hitler był mistykiem i oszołomem, nie ma to związku z obecnymi Niemcami.

Bronto...ale w dzisiejszych czasach cały świat jest pchany w stronę oszołomstwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Golem pisze:
odpowiedziałem na twoje pytanie. Jak wpadłem na taki wniosek. Dałem część tekstów. Obecna polityka przytulenia islamu z czegoś wynika.


Zaczęło się oczywiście wcześniej :mrgreen:

Pierwszy meczet pojawił się w Niemczech w Halbmondlager obozie dla dżihadystów w Zossen.
Został zbudowany jak twierdzono za pieniądze Cesarza Wilhelma po to by udowodnić że to Niemcy są prawdziwym przyjacielem islamu.

Obrazek

https://vimeo.com/101941293


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 23:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
A obecnie doszło do tego, że w chrześcijańskiej Europie debatują, czy można ustawić krzyż w pobliżu meczetu...by nie urazić uczuć religijnych najeźdźców. Ciekawe, jak by europejscy poprawni politycy zachowali się w Syrii Assada, np w Damaszku: "Przepraszam, jak dojść do najbliższego meczetu?.....Pójdzie pan uliczką na lewo, po prawej ręce minie pan kościół...i już pan ma meczet...vis a vis kościoła" :) Z pewnością krzyknęli by: "Jak to!? Tak być nie może! Jaki ten Assad niepoprawny politycznie...bandyta!"


Załączniki:
comment_LKV9zXEZb1lPQD2jf9WxnCSDF2YSG5ci,w400.jpg
comment_LKV9zXEZb1lPQD2jf9WxnCSDF2YSG5ci,w400.jpg [ 33.25 KiB | Przeglądany 3285 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 23:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
A ponieważ zbliża się jutro, czyli 20 stycznia, coś na wesoło na dobranoc. Bashar macha do Obamy...prawda, że ładnie macha? Podobno Obama jest już w"zielonym autobusie". :)


Załączniki:
C2jP2u_WgAE80tz.jpg
C2jP2u_WgAE80tz.jpg [ 84.69 KiB | Przeglądany 3309 razy ]
C2kE6otWEAQKjex.jpg
C2kE6otWEAQKjex.jpg [ 40.85 KiB | Przeglądany 3309 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2017, 1:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Zeus pisze:
A ponieważ zbliża się jutro, czyli 20 stycznia, coś na wesoło na dobranoc. Bashar macha do Obamy...prawda, że ładnie macha? Podobno Obama jest już w"zielonym autobusie". :)


Murzyn napierdolił gnoju, murzyn może odejść.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2017, 3:03 
Niestety, murzyn zostaje w Waszyngtonie DC.
Po krotkich wakacjach w Palm Springs, wroci do wynajetego domu w odleglosci kilku przecznic od Bialego Domu i stamtad bedzie szczul przeciwko nowemu prezydentowi.
https://www.youtube.com/watch?v=K35DNVnoUi4

W tej samej dzielnicy, zamieszka Ivanka Trump z rodzina.
http://www.bing.com/videos/search?q=iva ... ORM=VRDGAR


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2017, 5:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Golem pisze:
odpowiedziałem na twoje pytanie. Jak wpadłem na taki wniosek. Dałem część tekstów. Obecna polityka przytulenia islamu z czegoś wynika.

Wcześniej Golem napisałeś to-
Cytuj:
Tak jak Hitler miał słabość do islamu, tak jest to teraz widoczne.

Zapytałem skąd taki wniosek, ale nie chodziło mi o rozpisanie na elementy pierwsze historii oszołomstwa Hitlera, nomen omen nie Niemca, ale to dla nazizmu nie ma znaczenia, chodziło mi o Niemcy współczesne.

Jeśli wyciągasz wniosek, że to co dzieje się obecnie jest kontynuacją tego co było za Hitlera to jest to właśnie karkołomny wniosek.
Niemcy teoretycznie, dla ułatwienia dyskusji można podzielić (odnośnie islamu) na dwa okresy.
Okres otwarcie państwa na tureckich i/emigrantów, co oceniane jest jako błąd, bo założenie było takie, że Turcy przyjadą (to też nie do końca pomysł samych Niemców), tak więc przyjadą, będą pracować, zasymilują się lokalnie i będą wyjeżdżać.
Asymilacja, taka sobie, po Turecku, z wyjechaniem kompletna klapa, zostali i to w liczbie stanowiącej problem integracyjny.

Okres drugi, wpuszczenie z naruszeniem prawa tak nazywanych uchodźców, w większości sunnitów.

Nie ma tu, nie występuje tu żadna słabość do islamu.
Wybacz, ale jeśli odbierasz decyzje polityczne, w obu przypadkach nie suwerenne (teoria do obronienia i to mocnymi argumentami), to jest to błąd w ocenie z Twojej strony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2533, 2534, 2535, 2536, 2537, 2538, 2539 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group