forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2020, 22:43 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
IroB pisze:
mauser4, byc czlowiekiem to jest proste jak konstrukcja cepa.......ale byc Czlowiekiem to jest juz bardziej zlozone.

swieta prawda 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2020, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
tez targaja mno rozterki i kurwica mnie bierze......normalnie JA!!! bylbym najlepszym i tu mozny wstawic wszystko........nawet kaczynskiego :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 8:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
mauser4 pisze:
a zapomnialem PSL i PEDALY I LGBTXYZ + WON


Niby wychodzi ze ma zostać tylko Konfederosja i odpady bardziej na prawo ale chyba jednak wszyscy won :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:
Boruch pisze:
I bardzo dobrze. W końcu jest jak być powinno. Bo to forum dla lewactwa i wszelkiej takiej swołoczy zostało stworzone przez Urbana. A jak ktoś przyjdzie taki jak ty to ma przejebane. Tak tu jest. Twój wybór więc. :lol: :lol:

alez przeciez ta gadka o roznorodnosci i tolerancji ,to co ?,

wymiana teorii, dyskusje z innymi

czyli sciema ! nie jestes lewakiem to gin , znikaj ,
prawdziwa twarz ludzi z lewicy, dzieki za otwarcie mi oczu


Nie kochany, nie rozumiesz. Tu jest różnorodność, ale ty masz problem z różnorodnością. Twój stan ducha na forum to Twoja sprawa nie moja. Nie wiem dlaczego jest ci z tym źle skoro na własne życzenie tu przychodzisz. Wiesz, to jest ryzyko i albo sobie z tym radzisz albo nie. Co ty sobie myślisz, że jak ty w ramach "różnorodności sypniesz komuś swoją fobią to w ramach czego ktoś to łyknie i nie będzie ripostował? Dostaniesz odpowiedź i albo sobie ją toleruj albo nie. To wolne fo. Nie jesteś lewakiem to giń. Mierzysz ludzi swoją prawicową miar kochany.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2020, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://natemat.pl/301467,roman-kneblew ... wSPdRWlmyo

Obrazek

Odwołano z probostwa paskudnego katabasa, który popierał nacjonalistów i pełnił nieformalnie funkcję ich duszpasterza. Ale nie o to tu chodzi. Jak wynika z tekstu w obronie Kneblewskiego stawali radni PiSu z Bydgoszczy. Czyli mamy jasny dowód na to kim są PiSowcy. Jeżeli ktoś zarzuca PiSowi sprzyjanie ideologiom zakazanym w Polsce, np neonazizmowi to powinien się zastanowić czy nie ma w tym części prawdy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2020, 13:45 
Boruch pisze:
Jeżeli ktoś zarzuca PiSowi sprzyjanie ideologiom zakazanym w Polsce, np neonazizmowi
to powinien się zastanowić czy nie ma w tym części prawdy.


Nie Panie Boruchu, nie ma w tym części prawdy. Jest cała prawda! Prezes z przydupasami stoją na czele
wiernej kopii partii narodowosocjalistycznej, założonej 90 lat temu przez pewnego austriackiego malarza.
Narodowy socjalizm, to właśnie jest nazim. Nationalsozialismus lat 30 cechował antydemokratyzm, rasizm
i antysemityzm. Cóś Panu to przypomina?


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2020, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja się zastanawiam, bo na temat ideologii PiS oficjalnie wiemy tyle co w sieci wyczytamy. Podobno to partia konserwatywna. Ale są w tym kraju pewne autorytety i to nie mało ich jest, którzy twierdzą, że PiS to partia skrajnie prawicowa z elementami ideologii faszystowskiej, czyli dziś zwane neonazistowskimi. A ja staram się być człowiekiem rozsądnym i nie lekceważę tego, co niektóre autorytety na temat PiSu mówią, choć czasem i oni ulegają emocjom. Wielokrotnie takie określenia na temat PiSu słyszałem z ust, np Waldemara Kuczyńskiego. Ale kto wsłucha się w retorykę niektórych polityków PiSu, np dotyczących uchodźców można domyślać się, że niedaleko im do, jeżeli to tak można nazwać light naziolstwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2020, 16:46 
Boruch pisze:
Ale kto wsłucha się w retorykę niektórych polityków PiSu, np dotyczących uchodźców można domyślać
się, że niedaleko im do, jeżeli to tak można nazwać light naziolstwa.


No żesz w mordę Kwacza! Jaki light? Nazizm jest zbitką słów NARODOWY i SOCJALIZM.
Celem PiS jest homogeniczny naród - biały , polski, katolicki, a środkami utrzymania władzy,
są bezpośrednie transfery socjalne, zamiast aktywowania przedsiębiorczości obywateli.
PiS jest wzorcowo Narodowy i Socjalistyczny, czyli NAZISTOWSKI.


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2020, 18:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja myślałem trochę inaczej. Owszem, pod względem organizacji państwa, traktowania obywateli tak. Ale uważam, że PiS nie poszedłby tak daleko aby wybudować na styl hitlerowski vernichtungslage i tam załatwiać po kolei kwestię lewacką, postkomuny, niepokornych sędziów, itp. Dlatego użyłem formy light, choć wiem, że taka forma nie istnieje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2020, 18:23 
Bo nazizm nie jest tożsamy z faszyzmem, ani nie musi być z hitleryzmem.
Fakt, że Hitler wymyślił ten mariaż, ale we Wolsce mamy odmianę - kaczizmus.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group