forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2017, 13:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tępy chuj :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 13:40 
stanax pisze:
Tępy chuj :roll:

wiadrowy, daj spokój, od dawna wiemy coś ty za jeden.


Na górę
  
 
Post: 31 gru 2017, 15:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja nie wiem, ale wiem coś ty za jeden.
I nie jest to ładne. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 17:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
szanuję. Przyznam, że napisałem to co napisałem ale tak naprawdę też mam co do tego wątpliwości. Szkoda, że żyjemy w takich czasach, że nie możemy liczyć na uczciwe postawienie sprawy. Bo historycy kręcą to w jedną to w drugą stronę. Polityków nie ma co słuchać. Prawda jest pewnie taka, że czas to pokaże jak oceniać Generała. Tylko, że prawdopodobnie my już tego nie doczekamy.

ps.

Zakładając jednak tak krytyczne zdanie o pisdzielcach czego jesteś wyrazicielem, to wydaje mi się, że na ich tle Generała nie można oceniać bardziej negatywnie.


Szanowny kolego Boruch bez obrazy , ale odpierdolcie się od Generała. Przyrównywanie Generała w jakimkolwiek kontekście do PiS-lamskiej chołoty jest co najmniej niestosowne, żeby nie użyć "grubszego" określenia.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 0:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Chodzi o żonę prezydenta Poznania, Joannę Jaśkowiak. Policja po ponad 10 miesiącach ściga ją za to, że podczas marcowej demonstracji użyła wulgarnego słowa.

W Poznaniu 8 marca miała miejsce ogólnopolska demonstracja z okazji Międzynarodowego Strajku Kobiet. Jaśkowiak miała podczas uroczystości przemiawiać do demonstrujących: „Od czasu gdy panuje nam dobra zmiana, budzą się we mnie różne uczucia. (…) Najpierw było to zdziwienie, później zaskoczenie, oburzenie, niedowierzanie, złość, wściekłość. I ostatecznie brakuje mi słów i [oddaje to] chyba tylko jedno mało cenzuralne: wkurw. Jestem wkurwiona!”.

Okazuje się, że grozi jej nawet 1500 zł grzywny, bo znalazł się ktoś, komu po 10 miesiącach wulgarne słowo „nagle” zaczęło przeszkadzać – i złożył zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia. Policja jest zmuszona zająć się sprawą, choć z poniższego komentarza wynika poniekąd, że funkcjonariusze dostrzegają absurd sytuacji:


Andrzej Borowiak
@BorowiakPolicja
W sprawie wypowiedzi Joanny Jaśkowiak wpłynęło zawiadomienie od osoby fizycznej domagającej się ukarania za wulgaryzm w miejscu publicznym.

Jesteśmy zobowiązani w tej sytuacji przeprowadzić postępowanie i skierować sprawę do oceny sądu.


A teraz noworoczne zapytania Macieja Wiśniowskiego:

Cytuj:
Jaka część systemu sprawiedliwości dzisiaj zostanie zdemolowana?

Czy i kiedy przyjdą po Ciebie, po twoich kolegów z partii albo organizacji czy po prostu zaczną sadzać niewinnych jak popadnie, żeby tylko ludzi zastraszyć?

Jutro, czy może pojutrze wybuchnie wojna, tylko dlatego, że język ministra odpowiedzialnego za armię żyje własnym, niezależnym od mózgu życiem?

Co w najbliższym czasie uznane zostanie za symbol komunizmu i dlaczego będzie to jakiś kompletnie odjechany szczegół, za którym zaczną się uganiać rzesze oszalałych urzędników lokalnego i centralnego szczebla?

Jaka część historii zostanie opowiedziana przez IPN w sposób urągający prawdzie i, co gorsza, logice oraz ludzkiej pamięci?


No to na ten polski Nowy Rok!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wczoraj w godzinach przedpołudniowych oglądałem w TVN24 program "Kawa na ławę" Taka napiedalanina polityków. Prowadzi Wojciech Rymanowski. Co mnie tam uderzyło? Zresztą nie pierwszy raz? Kiedy poseł Szłapaka z Nowoczesnej oględnie mówiąc w dość ostrych ale prawdziwych słowach wyrażał się o prezesie, porównując PiS i system tej partii do systemu w dawnej PZPR, natychmiast uruchamia posła Sasina Jacka z PiS, który żądał kategorycznych przeprosin. I kurwa sprawiedliwy wśród narodów świata się znalazł. Szłapaka wypomniał mu oczywiście co wygadywał prezes czym obraża miliony Polaków, to Sasin powiedział na to, że to nieprawda.

No i pogadała dupa z panem. Sprawiedliwość Kalego mamy i tyle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ten Szałapka, czy jak mu tam, zamiast dyskutować z durniem Sasinem, powinien go skwitować krótkim "wal się".
Cały czas mnie zastanawia, dlaczego typy w rodzaju Sasina są jeszcze zapraszane do tv.
Przecież ta banda zasługuje na całkowity ostracyzm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Bo ma być pluralistycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 12:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tefałeny zapraszają najgorszy chłam głównego nurtu.
Nawet to nie ustrzegło lizodupów przed karą. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 12:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wiesz Rosia, - nigdy nic nie wiadomo......może dla tego zapłacili tylko 1,5mln.a nie
np. 3 mln........bo przecież nic nie stało na przeszkodzie by im dojebać skolko ugodno...... :oops:
No sama powiedz; mogli ?! - pewnie, że mogli...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group