forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 lip 2018, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I słusznie zapierdalają w ponadnormatywnym czasie pracy. I za nadgodziny nie dostają ani grosza. Należy się. I w ogóle zuch chłopaki! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2018, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Piździelec w drezynie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2018, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja to rozumiem. W końcu naprawiają kraj a to kosztuje dużo stresu. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 9:32 
Ja cały czas się zastanawiam o co tobie chodzi Boruchu?
Ustaliliśmy wspólnie, że ja rozmontowuje to forum i oczekuję sposobności do zadania ostatecznego ciosu.
I to jest fakt niepodważalny, aktualnie archiwizowany, do wykorzystania za lat siedem w dyskusji o sinicach w Sobieszewie. :lol:

A so wam chozi?
Przedstawiacie tu opcje wybitnie proamerykańska i proizraelską.
Rozpływacie się w peanach o wyższości "kultury" i technologii wielkiego brata nad kulturą i technologią takiej zacofanej Rosji ( to, że coś tam chlapniecie, że lubicie Rosjan nie przesłoni tego cukru, którym słodzicie braci zza oceanu ), plujecie na Polaków w niewybredny sposób
o tu na przykład:
Boruch pisze:
PiSlamcy wraz z popierającym ich suwerenem to bezdennie głupi naród.


i tak jak w tym przypadku można by was usprawiedliwić jakoby mieliście naród w osobach pisu na myśli, tak tutaj jedziecie już po całej masie społecznej
Boruch pisze:
Ale głupi polski naród ma swoje 500 +kilka innych obietnic i cieszy się jak głupi pozytywką słuchają walca idoty.


więc wasza postawa jest typowo antypolska i proamerykańska z fascynacja wręcz opcji Żydowskiej.
To pozwólcie, że ja się jeszcze raz zapytam o so wam chozi?
La czemu tak plujecie na Kaczyńskiego?
Przecież wasi braci tak o nim piszą

Cytuj:
Daniels w rozmowie z PAP poinformował, że spotkanie odbyło się na zaproszenie prezesa PiS i trwało blisko 1,5 godziny. - To było nieprawdopodobnie miłe spotkanie, pełne wzajemnego zrozumienia, w trakcie którego rozmawialiśmy o historii Żydów, ale także o przyszłości Żydów w Polsce - powiedział.


Pis spełnia wszelkie zachcianki lobby przemysłowego, bądącego w całości w łapach waszych braci

Cytuj:
Dostęp do strategicznego, precyzyjnego oręża rakietowego z Ameryki, a także sprawdzonych na wojnach śmigłowców czy systemów elektronicznych ma swoją cenę. Polska musi być przygotowana, że za sprzęt zapłaci w najbliższych dekadach dziesiątki miliardów złotych. Ten wydatek zawiera też koszty budowy technicznych podstaw do bezpośredniego współdziałania wojsk RP i amerykańskiego sojusznika na przyszłym polu walki.


Absolutnie nie kara sprawców wypadków drogowych spowodowanych przez armię okupanta

Cytuj:
Amerykańska armia ewidentnie nie radzi sobie z polskimi drogami i naszymi przepisami o ruchu drogowym (które - oddajmy im sprawiedliwość - nieco różnią się od amerykańskich). Niemal co miesiąc słyszymy o wypadku z udziałem amerykańskiego konwoju wojskowego: czy to chodzi o pożar cysterny na autostradzie, ciężarówkę tonącą w błocie czy konwój, który... nie zmieścił się pod wiaduktem


Czyżby naprawdę te 500+ zainwestowane w nieudaczników zamiast w następny geszeft zbrojeniowy, czy energetyczny, tak was boli?
Spokojnie, odrobicie straty.
A może to o rydzyka tylko chodzi?

Bo, że o dobro Narodu Polskiego wam chodzi, to wybaczcie, ale za chuja wam nie uwierzę, biorąc pod uwagę waszą całą twórczość na przestrzeni lat paru.
Więc?


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
18-metrowy maszt, na który 2 maja flagę Polski wciągnął gość honorowy premier Mateusz Morawiecki, znajdował się na głównym skrzyżowaniu miasta, czyli alei Jana Pawła II z ulicą Komisji Edukacji Narodowej. Konstrukcja była symbolem odzyskania przez Polskę niepodległości, a także 80-lecia miasta Stalowa Wola (Podkarpackie).

Maszt runął podczas dzisiejszej burzy. "W wyniku gwałtownej nawałnicy nad miastem Stalowa Wola doszło do uszkodzeń mienia oraz drzewostanu, oraz, o czym z przykrością informuję, uszkodzenia Masztu Narodowego na tzw. rondzie" - poinformował na Facebooku prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny (PiS).


"Maszt był dobrany do średnicy wyspy skrzyżowania, aby nie oddziaływać na pasy ruchu. Kilka minut po zdarzeniu zjawiłem się wraz ze współpracownikami na miejscu, aby zabezpieczyć flagę narodową przed zniszczeniem. Mogę zapewnić wszystkich, że jak najszybciej będziemy chcieli, aby Biało-Czerwona powróciła i górowała nad miastem Stalowa Wola" - czytamy we wpisie.

"Będziemy chcieli wyjaśnić, czy nie było działania osób trzecich"
W poście prezydenta Stalowej Woli pojawia się też wątek podejrzenia działania osób trzecich, które minionej nocy celowo mogłyby chcieć uszkodzić konstrukcję. Takie sygnały - jak wskazał Nadbereżny - mają docierać od mieszkańców miasta.

"Będziemy chcieli wyjaśnić, czy oprócz gwałtownego wiatru i burzy, nie było działania osób trzecich, dla których ten maszt budził sprzeciw od samego początku. Chciałbym jednak wierzyć, że to tylko siły natury, a nie siła głupoty i ludzi złej woli...” - napisał Nadbereżny.

Aspirant sztabowy Andrzej Walczyna z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli potwierdził w rozmowie z redakcją Kontaktu 24, że przez miasto przeszła "straszna nawałnica". - Mamy problemy ze światłem, łącznością, nie mam dostępu do internetu - wyjaśnił.


Katobolszewia uruchamia system kontroli. Już wkrótce nie będzie ludzi uczciwych w tym kraju. Będą więcej lub mniej podejrzani. Oto przykład.

No cóż moi drodzy. Pierdolec narodowy mknie z prędkością światła przez ten biedny kraj. Od dziś zniszczenia, które zostaną dokonane przez naturę będą jednak badane, czy aby na pewno nie było tam sprawstwa lewactwa. "Osoba trzecia, to klucz". W tym przypadku o ile osobą trzecią okaże się natura, dla innych "PąBuk" wszystko jest jasne. Tylko kogo skazać? Może losować? Albo własną głupotę wraz z posiadaczem tejże na Kołymę aby więcej nie zasrywał przestrzeni publicznej tego kraju bo jest jej tu aż nadto. Miłość do ojczyzny, szacunek dla barw narodowych każdy rozumie kto Polak, ale wazelinę, która ma zostać sprzedana nikomu innemu jak pewnemu kurduplowi na Żoliborzu jak zrozumieć?

Miałem okazję oglądać w TV groteskową relację z powyższej akcji ratunkowej przedstawiającą heroiczny bój o zbrukaną w błocie Flagę Narodową. Przychodzą na myśl dawne legendarne rycerskie opowieści o podniesieniu sztandaru z placu boju.

Moja rada - szarpnąłbym za dupę budowniczych owego masztu, którzy prawdopodobnie niewłaściwie obliczyli wytrzymałość owego. Albo co jest wielce prawdopodobne zrobili to celowo, aby ośmieszyć Polskę w oczach świata.

Wroga robota określonych kół Hubki i Czai.

https://kontakt24.tvn24.pl/runal-maszt- ... 67838.html

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Cytuj:
18-metrowy maszt, na który 2 maja flagę Polski wciągnął gość honorowy premier Mateusz Morawiecki, znajdował się na głównym skrzyżowaniu miasta, czyli alei Jana Pawła II z ulicą Komisji Edukacji Narodowej. Konstrukcja była symbolem odzyskania przez Polskę niepodległości, a także 80-lecia miasta Stalowa Wola (Podkarpackie).

Ożesz kurfa przenajświętsza... Przy Jana Pawła II?
Toż to znak Opatrzności - widocznie kryje się za tym masztem jakieś usakralnione bluźnierstwo czyli świętokradztwo. Niech nie szukają sprawców tylko w te pędy do świątyni na przebłagalne modły ekspiacyjne.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2018, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O kurwa, wioskowy głupek znowu nadchodzi.....

Kaczyński na 70 urodzinach Macierewicza: "Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała"

http://natemat.pl/245675,kaczynski-na-u ... -szefa-mon

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2018, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

O, psichuj :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2018, 10:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
:lol: też się zastanawiałem, co on dzierży w ręce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2018, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To światło pozycyjne jego trzeciej nogi. Natomiast w drugiej kierowniczej dłoni dzieży atrybut wadzy. Szklanicę napełnioną bełtem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group