forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 8:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lut 2018, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No tak, niby coś powiedział. Jednak suweren sam sobie dopowie co powiedział. I o to chodzi. Winni są Żydzi, komuniści, lewacy masoneria i szataniści. Przekaz dla tłuszczy tępj na rozumie jak druga strona siekiery :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Cytuj:
Panie Boże. Zmiłuj się nad Polską. Ci ignoranci każdego dnia nas ośmieszają, niszczą, podkopują. I wyglądają jakby byli nieświadomi jakich zbrodni dokonują na wizerunku naszej Ojczyzny.
Roman Giertych

PS. Zaczyna mi się podobać ten "narodowiec" niedawny rządowy kompan kurdupla.
Widać przejrzał - nie tylko na oczy.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 21:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
MagnificencjaS pisze:
....
PS. Zaczyna mi się podobać ten "narodowiec" ....


Może być że się pan jeszcze zdziwi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Pantryglodytes pisze:
MagnificencjaS pisze:
....
PS. Zaczyna mi się podobać ten "narodowiec" ....

Może być że się pan jeszcze zdziwi

Na dzisiaj wrogowie PiS-dzielców są moimi przyjaciółmi.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 23:03 
jestem smutny, przyznaję, Urbana NIE kupiłem od drugiego numera, ale czytałem w szpilkach będąc w podstawówce, poważnie, nie rozumicie URBANA? wiemm,
pierdolony jutuber...


Na górę
  
 
Post: 04 lut 2018, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
"Polska jest małą dupą, na której rośnie wrzód większy niż ona sama. Wypełnia ów szankier ropa o medycznej nazwie Kościół rzymsko katolicki.
Stanowi on mieszaninę ciemnoty, zakłamania, zacofania, arogancji, obłudy, chciwości, głupoty, wsteczności, agresji, autorytaryzmu, egoizmu, dyletanctwa, hipokryzji i żądzy władzy. Kościół wojuje ze swobodą i urodą życia ludzi. Dla wyznawców ma zakazy i nakazy. Poprzez prawo państwowe i wpływy narzuca je wszystkim. Pół ludzkości ma odgrywać role społecznie podrzędne i być maszynkami do przekazywania genów. Ogół ma widzieć moralność w kroczu, a kler chce regulować funkcjonowanie genitaliów i odbicie tego w nauczaniu w kulturze. W dobie informatyki egzorcyści gonią diabły. Dewoci blokują współczesną sztukę. Cokolwiek by mówić o PRL, ewoluowała ona, co prawda zygzakiem, od stalinizmu, jego zbrodni i zależności od ZSRR do Okrągłego Stołu. Postępem był Gomułka wobec Bieruta, Gierek wobec Gomułki, Jaruzelski wobec Gierka. Polski Kościół odbywa drogę w odwrotną stronę. Dajcie mu 100 lat, a podpali stosy i stodoły.
Wpływ Kościoła i jego nacjonalistycznych wypustek politycznych wykluczają rzeczywistą europejskość kraju. Wyznawcy smoka gender i zbrodni smoleńskiej nie stworzą innowacyjnej gospodarki, zgnoją naukę i wszelki postęp, także techniczny i społeczny. To gangrena.
(...)
Reasumując: polski Kościół, czemuś rzymsko-katolicki, to dowód na trafność ateizmu. Gdyby Bóg istniał, już dawno zmieniłby ten faryzejski personel."
Jerzy Urban

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2018, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ament!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tylko, że nawet ludzie wykształceni i mający dobrze poukładane pod sufitem nie przyjmują tego do wiadomości. Powód jest prozaiczny - wypowiedział to Jerzy Urban - a tego znaczaca większość tego narodku nawet tzw. inteligentnego - nie toleruje. A będzie coraz gorzej z uwagi na bezgraniczną indoktrynację kato-PiS-lamską bachorni od przedszkola do uczelni wyższych.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 16:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
MSWiA zarzeka się, że chodzi wyłącznie o osoby, które służyły aparatowi bezpieczeństwa totalitarnego państwa. Zapewnia, że świadczenia nie obniżono nikomu, kto na to nie zasłużył. "NiezaSŁUŻYLIŚMY" – przekonują tymczasem byli mundurowi i sypią masą przykładów osób - ich zdaniem - skrzywdzonych przez zastosowanie zbiorowej odpowiedzialności. Niektórzy mówią mocno o "krwi na rękach" ustawodawców i podają przykłady ponad 30 zgonów.

"Działania zbrodnicze"
Czasem faktycznie chodzi o pieniądze. Czasem sama emerytura jest kwestią drugorzędną – ważniejsze jest zaś to, że państwo w swym majestacie uznało, że są zbrodniarzami. – O, tak, straszne rzeczy robiłam przed rokiem 1990 – odpowiada mi Grażyna Piotrowicz, która prowadzi "białą księgę" w Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP, gdy pytam ją, za co obcięto jej emeryturę. Pracę w milicji zaczęła w roku 1981. Zapewnia, że nigdy nie była na etacie Służby Bezpieczeństwa.

GRAŻYNA PIOTROWICZ
była policjantka i milicjantka
Służyłam w szkole milicyjnej w Legionowie i byłam tam instruktorem kulturalno - oświatowym. Prowadziłam dwa zespoły muzyczne, sekcję filatelistyczną, Dyskusyjny Klub Filmowy, woziłam studentów do Warszawy do Teatru Wielkiego czy do muzeów. W tej chwili ten okres życia definiowany jest jako "kształtowanie wrogiego światopoglądu". Okazuje się, że to, co robiłam, to były "działania zbrodnicze". No, więc byłam zbrodniarzem...

Do kategorii zbrodniarzy, jak ubolewa Piotrowicz, zaliczono na przykład Grażynę Biskupską, która w wolnej Polsce walczyła z mafią, a w PRL przez dwa lata była sekretarką w MSW.


http://natemat.pl/229145,samobojstwa-i- ... kizacyjnej

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Cytuj:
MSWiA zarzeka się, że chodzi wyłącznie o osoby, które służyły aparatowi bezpieczeństwa totalitarnego państwa. Zapewnia, że świadczenia nie obniżono nikomu, kto na to nie zasłużył. "NiezaSŁUŻYLIŚMY" – przekonują tymczasem byli mundurowi i sypią masą przykładów osób - ich zdaniem - skrzywdzonych przez zastosowanie zbiorowej odpowiedzialności. Niektórzy mówią mocno o "krwi na rękach" ustawodawców i podają przykłady ponad 30 zgonów.

"Działania zbrodnicze"
Czasem faktycznie chodzi o pieniądze. Czasem sama emerytura jest kwestią drugorzędną – ważniejsze jest zaś to, że państwo w swym majestacie uznało, że są zbrodniarzami. – O, tak, straszne rzeczy robiłam przed rokiem 1990 – odpowiada mi Grażyna Piotrowicz, która prowadzi "białą księgę" w Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP, gdy pytam ją, za co obcięto jej emeryturę. Pracę w milicji zaczęła w roku 1981. Zapewnia, że nigdy nie była na etacie Służby Bezpieczeństwa.

GRAŻYNA PIOTROWICZ
była policjantka i milicjantka
Służyłam w szkole milicyjnej w Legionowie i byłam tam instruktorem kulturalno - oświatowym. Prowadziłam dwa zespoły muzyczne, sekcję filatelistyczną, Dyskusyjny Klub Filmowy, woziłam studentów do Warszawy do Teatru Wielkiego czy do muzeów. W tej chwili ten okres życia definiowany jest jako "kształtowanie wrogiego światopoglądu". Okazuje się, że to, co robiłam, to były "działania zbrodnicze". No, więc byłam zbrodniarzem...

Do kategorii zbrodniarzy, jak ubolewa Piotrowicz, zaliczono na przykład Grażynę Biskupską, która w wolnej Polsce walczyła z mafią, a w PRL przez dwa lata była sekretarką w MSW.


http://natemat.pl/229145,samobojstwa-i- ... kizacyjnej


A gdybyś Pan swego czasu zapytał komunistów czy zniewalaja ludzi, komunistów, którzy wierzyli święcie, że ludzi wyzwalają, uznaliby Pana za chorego psychicznie jeśli nie za wcielenie diabła.
A gdybyś Pan zapytał współczesnych balwochwalcow kapitalizmu, choć ja to nazywam socjalizmem korporacyjnym, czy zniewalaja ludzi, tych którzy wierzą święcie, że wyzwalają ludzi od komunizmu, uznaliby Pana za chorego psychicznie jeśli nie za wcielenie diabla.

Czaisz Pan już, że w tym chodzi o dominację pewnych przekonań, dominację pewnego memu choć ja wolę określenie emocji? Czaisz Pan, że chodzi w tym o zwycięstwo jednego instynktu nad drugim a prawdy uniwersalne i uniwersalne dobro to tylko urojenia, które temu towarzyszą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group