forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 6:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2017, 18:42 
Nie znam biednego lekarza, natomiast do niedawna byłam nieświadoma jak wygląda nasza służba zdrowia. Na własnej skórze przekonałam się ile trzeba czekać w kolejkach, ile bólu znieść, bezsilności, w końcu totalnego wkurwienia, bo przecież płacę składki od wielu lat, do lekarza nie chodziłam aż do wypadku samochodowego, no i się zaczęło. Masz kasę to natychmiast, liczysz na nfz to miesiące czekania, a przecież czekać nie możesz jak boli, to bulisz. Pan profesor za 2 minuty wizyty 150zł, reszta 100zł i żeby specjalnie się wysilili, ale po co? Wyrobnicy, czasem zdarza się jakaś perełka w tym wiecznie głodnym stadzie wilków.

Jest na to sposób, niespecjalnie mi się podoba, ale może byłaby to jakaś recepta na kryzys czy zapaść, jak to się określa, publicznej służby zdrowia. Ukraińcy dobijają się drzwiami i oknami by pracować w polskich szpitalach, tylko nasze lobby lekarskie nie dopuszcza konkurencji. Niektórzy podchodzą już ponad 30 razy do nostryfikacji dyplomu uzyskanego za granicą. Jedno podejście to 3tyś zł.


A teraz z obserwacji własnych jak marnotrawione są nasze pieniądze; ZUS, cały budynek 4 piętrowy to lekarze orzecznicy, kilkadziesiąt pokoi. Banda darmozjadów! Przykład, a właściwie trzy znane mi fakty tylko z godziny pracy orzecznika: ludzie z kręgosłupem szyjnym dostali zabiegi na lędźwiowy, nosz ku....a przecie to bez różnicy!
I druga strona medalu: słyszę rozmowy ludzi którzy mają przyznane sanatoria, dzielą się informacjami gdzie byli, a w zasadzie gdzie jeszcze nie byli, jeżdżą od kilkunastu lat, co roku!! Jakoś nie zauważyłam specjalnych oznak niedomagań zdrowotnych.

To wszystko jest chore!!!


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 19:03 
Przecież w tym wszystkim chodzi o to ABY NIC W SYSTEMIE SIĘ NIE ZMIENIŁO!
I jedynie fanatycy w rodzaju Borucha vel obuza vel łobuza mają za nic fakty o których dość szeroko mówiono przed około czterema-piecioma laty.
Bo tu nie ma miejsca na prawdę, a jedynie na próby ,,dojebania kaczce''.
Efekty - zaczynali z poparciem 30-35%. Dzisiaj mają juz pod 43% (w najlepszych dla pressesa notowaniach)
Może pora się zastanowić CO JEST TAK NAPRAWDĘ WAŻNE DLA NARODU POLSKIEGO?
Zamiast opluwać kazdego kto ma odmienne zdanie od kamarylki Boruch/Roska??


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
evaj23 pisze:
Niektórzy podchodzą już ponad 30 razy do nostryfikacji dyplomu uzyskanego za granicą. Jedno podejście to 3tyś zł.
Nie, żebym był bardzo ciekaw skąd, ale ~90 tysięcy złotych?!
Z taką kapuchą stać Ukraińca na Nową Zelandię.
Tam robota w szpitalu od strzału.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 19:24 
stanax pisze:
evaj23 pisze:
Niektórzy podchodzą już ponad 30 razy do nostryfikacji dyplomu uzyskanego za granicą. Jedno podejście to 3tyś zł.
Nie, żebym był bardzo ciekaw skąd, ale ~90 tysięcy złotych?!
Z taką kapuchą stać Ukraińca na Nową Zelandię.
Tam robota w szpitalu od strzału.


Nie wiem czemu akurat tu się pchają, ale wiadomości mam z pierwszej ręki, czyli od mojego lekarza. Biorą kredyty, cała rodzina robi zrzutkę, w Polsce pracuje już matka lub ojciec i ściąga tu swoje pociechy, itd..


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Tak się zastanawiam na ile podniesienie płac lekarzom skróci kolejki?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 19:28 
Lekarze są tak samo niezawiśli, jak sędziowie i jak PiS nie rozjebie obu tych zorganizowanych grup przestępczych, to dalej będą społeczeństwo rabować i mordować.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
st1111 pisze:
Tak się zastanawiam na ile podniesienie płac lekarzom skróci kolejki?

Wcale, bo nie są zainteresowani w skróceniu kolejek.
Kolejki napędzają koniunkturę w gabinetach prywatnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 19:40 
Skorpion13 pisze:
Przecież w tym wszystkim chodzi o to ABY NIC W SYSTEMIE SIĘ NIE ZMIENIŁO!
I jedynie fanatycy w rodzaju Borucha vel obuza vel łobuza mają za nic fakty o których dość szeroko mówiono przed około czterema-piecioma laty.
Bo tu nie ma miejsca na prawdę, a jedynie na próby ,,dojebania kaczce''.
Efekty - zaczynali z poparciem 30-35%. Dzisiaj mają juz pod 43% (w najlepszych dla pressesa notowaniach)
Może pora się zastanowić CO JEST TAK NAPRAWDĘ WAŻNE DLA NARODU POLSKIEGO?
Zamiast opluwać kazdego kto ma odmienne zdanie od kamarylki Boruch/Roska??



Skorek , z prawdą to jest tak, że każdy ma swoją. PiS to nie moja bajka, ale to co odpierdalało PO i ta nasza lewica, za którą tak zawsze optowaliśmy, to totalne upodlenie Polski i Polaków. Daliśmy się ograć na każdym poletku, a zasrańcy ze świeczników politycznych tylko zacierali raczki jak im się zera na kontach zwiększały. Nie liczyło się nic oprócz kasy, honor...a kurwa co to jest?.Uczciwość, dobre dla naiwnych. Wmówiono nam , że trzeba zaciskać pasa, że transformacja kosztuje...

Czy idzie ku lepszemu, ano nic o tym nie wiem, ale przynajmniej co niektórych oderwano od stołków, choć pewnie to marne pocieszenie :(
Zadałeś ważne pytanie:"CO JEST TAK NAPRAWDĘ WAŻNE DLA NARODU POLSKIEGO?", tylko nikogo ze świeczników to nie obchodzi i nikogo nie obchodziło od okrągłego stołu. Każdy brał po kawałku tortu i syty miał w dupie naród polski.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ciekawe czy księży to nie wkurwia że zamiast się modlić i dawać vota dziady czekają w kolejkach do lekarzy?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 23:50 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2017, 18:53
Posty: 95
.


Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 20:58 przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group