forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 wrz 2014, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
wa ma pisze:
Ki diabeł przyniósł cię z Czelabińska w Kaliningrad ? Czy ty nie przypadkiem jeden z "cieni Putina" coby to polskie forum rozjebać ?


Nie ważne kim jest lub czym. Żeby miał tylko lepsze poczucie humoru od Nulla i klapsa.

Bartłomieju vel Vladimirze mam 3 klasyczne pozycje dla ciebie (dla takiego naukowca jak ty pewnie będą nudne):
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117577/z ... ne-dzikich
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221294/s ... at-pozniej
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/15164/sztuka-kochania

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 19:14 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Dr Vladimir pisze:
Witam wszystkich.

Jestem doktorem bez wykształcenia. Tak się samemu nazywam bo tak ładniej. Większość życia spędziłem w Kurganyu niedaleko Chelyabinska. Mam kota i dwa chomiki. Nie mam żony. Dużo czytam książek medycznych. Moim głównym zainteresowaniem są dewiacje seksualne, psychochirurgia, ginekologia chirurgiczna, przewlekłe poparzenia i terapia elektrowstrząsowa. Ze względu na moje lewicowe przekonania przyszedłem tutaj aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami w samodzielnych badaniach, które wieczorami prowadzę w swojej piwnicy. W ostatnich dniach odkryłem, że przeprowadzanie amputacji przy jednoczesnym badaniu otrzewnej może skutkować dobrym samopoczuciem po bezpośrednim zabiegu. Czy spotkaliście się z tym kiedyś? Może macie jakieś pytania do doktora Vladimira.


Niech bedzie pochwalony Vladimirze !!!

Piekny to post,prawie na miare Naszego Slawnego Ekonomisty, Pana Krystykona albo Naszego Wielkiego Politologa ,Pana Fedorowicza. :lol:
Porusza Pan niezmiernie ciekawy problem z ta amputacja.Po dluzszym zastanowieniu proponowalbym aby ta smiala hipoteze sprawdzil Pan osobiscie. Gdyby Pan zechcial obciac sobie jaja, badajac jednoczesnie przy pomocy stetoskopu otrzewna ??? Wowczas uzyskamy niezbity dowod na Panskie jakze rewelacyjne teorie !! Prosze w zadnym wypadku nie eksperymentowac na chomikach lub kocie !!!!
Ja osobiscie sie z Panem nie zgadzam. Moim zdaniem przy amputacji zalecane jest czytanie postow Pana Krystykona i Pana Fedorowicza. Niestety nie interesuje sie medycyna. Jestem zwyklym szarym czlowiekiem ktory nie ma Panskiej odwagi i zaciecia naukowego. Dlatego tez moja hipoteza wyladuje na smietniku historii. Pan jednak jako czlowiek odwazny i postepowy moglby dokonac przelomu w medycynie. Sadze ze po udanej amputacji bedzie sie Pan czul wystarczajaco dobrze aby osobiscie odebrac z rak Lecha Walesy nagrode Jego Imienia !
Z powazniem AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Jestem doktorem bez wykształcenia. Tak się samemu nazywam bo tak ładniej. Większość życia spędziłem w Kurganyu niedaleko Chelyabinska. Mam kota i dwa chomiki. Nie mam żony. Dużo czytam książek medycznych. Moim głównym zainteresowaniem są dewiacje seksualne, psychochirurgia, ginekologia chirurgiczna, przewlekłe poparzenia i terapia elektrowstrząsowa. Ze względu na moje lewicowe przekonania przyszedłem tutaj aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami w samodzielnych badaniach, które wieczorami prowadzę w swojej piwnicy. W ostatnich dniach odkryłem, że przeprowadzanie amputacji przy jednoczesnym badaniu otrzewnej może skutkować dobrym samopoczuciem po bezpośrednim zabiegu. Czy spotkaliście się z tym kiedyś? Może macie jakieś pytania do doktora Vladimira.


Czy jesteś z tych sławnych doktorów? http://www.thelocal.se/20091221/23964

tu masz po polsku cobyś nie zagubił wątku: http://www.bibula.com/?p=16808


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 20:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Dr Vladimir pisze:
Nie interesuje mnie transplantologia. Zbyt nudne zajęcie. Ja wolę cięcia, krzyki, krew. Coś przy czym wiem, że nie straciłem cennego czasu. Sam osobiście próbowałem wykonać na sobie kastrację ponieważ jądra przeszkadzały mi w pracy i wykonywaniu niezbędnych badań. Niestety narzędzia, którymi próbowałem dokonać kastracji były zbyt tępe i zardzewiałe. Ciężko za Uralem dostać dobre narzędzia. Siergiej pożyczył mi to i tamto ale efekt był kiepski. Skończyło się na kilku szwach.

Następnym razem poproś by odgryzł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 20:50 
Dr Vladimir pisze:
Witam wszystkich.

Jestem doktorem bez wykształcenia. Tak się samemu nazywam bo tak ładniej. Większość życia spędziłem w Kurganyu niedaleko Chelyabinska. Mam kota i dwa chomiki. Nie mam żony. Dużo czytam książek medycznych. Moim głównym zainteresowaniem są dewiacje seksualne, psychochirurgia, ginekologia chirurgiczna, przewlekłe poparzenia i terapia elektrowstrząsowa. Ze względu na moje lewicowe przekonania przyszedłem tutaj aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami w samodzielnych badaniach, które wieczorami prowadzę w swojej piwnicy. W ostatnich dniach odkryłem, że przeprowadzanie amputacji przy jednoczesnym badaniu otrzewnej może skutkować dobrym samopoczuciem po bezpośrednim zabiegu. Czy spotkaliście się z tym kiedyś? Może macie jakieś pytania do doktora Vladimira.


Widzę (zgadnij, jak?), że się przeniosłeś do Nadwiślańskiego Kraju :)

A tutaj obowiązuje Cię prawo tutejsze. Zresztą, nawel z Czelabińska pisząc na polskim forum, przyjąć musiałbyś tutejsze prawo, jako obowiązujące.

Na razie tylko skasowałam jeden post.

Kolejne tego typu numery mogą zaowocować skasowaniem konta.
Nie banujemy za poglądy, przypominam. Ale musimy reagować na łamanie prawa.

Musisz się liczyć z tym, że Twoje dane zostaną przekazane właściwym organom.
To nie jest forum, na którym wszystko wolno.
To jest forum, na którym wolno tyle, ile dopuszcza prawo.
Jak na razie, to prawo wcale nie jest takie najgorsze.
Proszę wziąć pod uwagę, że co niezabronione, jest dopuszczalne.
Tym samym, co zabronione, jest karalne.


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2014, 21:07 
Dr Vladimir pisze:
OK przepraszam. Już nie będę.


OK.
Mam nadzieję, że rozumiesz swoją deklarację :)


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2014, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Forumowa powieść czeka na twe pióro:
viewtopic.php?f=9&t=81

W tym wątku pewnie też. Tylko ryba przygarnęła teraz tygrysa to uważaj bo może cię nim poszczuć.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 21:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Mną się nie szczuje, ja poluję. Od szczucia są kundelki.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 21:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
starykizior pisze:
Mną się nie szczuje, ja poluję. Od szczucia są kundelki.


Ryba się chwaliła na czacie, że przyjęła pod swój dach małego kotka. To ty?

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Czy ja wyglądam na małego kotka? Pisałeś o tygrysie, a Ryba oswoiła dzikiego kocura.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group