forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 paź 2014, 1:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Za free to na pewno nie było. Ten monsz stanu za darmo to nawet do kibla nie chodzi, bo jego pomiot droższy piniendzy - w jego mniemaniu. No i musi mieć na swoje nagrody dla Kliczkóf i innych bojownikóf o wolność.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2014, 9:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Dla Was znalazłem część "wykładu" Pana Prezydenta.

http://express-tv.pl/lech-walesa-propon ... c4192b5b70


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2014, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dakota pisze:
Dla Was znalazłem część "wykładu" Pana Prezydenta.

http://express-tv.pl/lech-walesa-propon ... c4192b5b70

Wielkie dzięki, ale nie jestem MASOCHISTĄ !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2014, 1:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
http://wpolityce.pl/polityka/217950-to- ... prezydenta :shock:

:lol: :lol: :lol: teoretyczne państwo, teoretyczny prezydent, teoretyczne listy.

a nieaktualny prezydent to agent bolek, ostateczne przegrał proces z Wyszkowskim, wyrok jest prawomocny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2014, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
Już się Pałac wytłumaczył z tego listu.

Było tak - do kancelarii kilka miesięcy temu trafił projekt tego listu, po czym strony wprowadzały poprawki do niego i stąd oficjalnie znany list wziął się z ich komputera. Ja tam nie bardzo rozumiem, jak wprowadzanie poprawek do listu można traktować brakiem ingerencji pracowników kancelarii w treść listu, no ale jak widać można wydać takie tłumaczenia bo jak powiedział klasyk "ciemny lud to kupi".

Oglądając niektóre odcinki "Małej Brytanii" szczególnie uśmiechnięty byłem, gdy prawicowy polityk otoczony rodziną tłumaczył się z sytuacji gdy został nakryty na seksie z gejem. Pracownicy Kancelarii Prezydenta powinni się uczyć finezji tłumaczenia wpadek od scenarzystów tego serialu to może nawet ja im kiedyś uwierzę.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 3:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Pantryglodytes pisze:
http://wpolityce.pl/polityka/217950-to-sie-w-glowie-nie-miesci-list-rodzin-ws-smolenskiego-pomnika-powstal-w-kancelarii-prezydenta :shock:

:lol: :lol: :lol: teoretyczne państwo, teoretyczny prezydent, teoretyczne listy.

a nieaktualny prezydent to agent bolek, ostateczne przegrał proces z Wyszkowskim, wyrok jest prawomocny.

A co w tym dziwnego ? To nie pierwszy raz w historii ktoś pisze sam do siebie, i sobie odpowiada. Ten nasz bul ma widać takie skłonności i tyle.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 8:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
wa ma pisze:
Pantryglodytes pisze:
http://wpolityce.pl/polityka/217950-to-sie-w-glowie-nie-miesci-list-rodzin-ws-smolenskiego-pomnika-powstal-w-kancelarii-prezydenta :shock:

:lol: :lol: :lol: teoretyczne państwo, teoretyczny prezydent, teoretyczne listy.

a nieaktualny prezydent to agent bolek, ostateczne przegrał proces z Wyszkowskim, wyrok jest prawomocny.

A co w tym dziwnego ? To nie pierwszy raz w historii ktoś pisze sam do siebie, i sobie odpowiada. Ten nasz bul ma widać takie skłonności i tyle.


Przyznał się:
Cytuj:
Prezydent zapytany o zarzut, że list rodzin smoleńskich ws. pomnika powstał tak naprawdę w kancelarii, przyznał też, że to prawda


od dziś domniemania się skończyły, wiadomo kto pisze 'listy do redakcji" kancelaria bula po prostu przejęła leninowska zasadę organizatorskiej roli prasy, a sam bul ma czysto leninowskie ambicje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2014, 17:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Trafiłem na taki zestaw,muszę się z Wami podzielić.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 938&type=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 1:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Nasz welky noblista bierze się za obalanie komuny na Cubie , aż żal dupę ściska.
Cytuj:
Były prezydent RP i legendarny przywódca Solidarności Lech Wałęsa zaoferował na spotkaniu z opozycjonistami kubańskimi pomoc w przyspieszeniu procesu demokratyzacji ich kraju - przekazał portal kubańskiej blogerki Yoani Sanchez. Powiedzcie mi, co mogę zrobić, by wam pomóc w przyspieszeniu procesu demokratyzacji w waszym kraju - oznajmił Wałęsa. Zadał też pytanie, czy ma szansę "zobaczyć wolną Kubę przed śmiercią". Przypomniał, że w latach 80. wielu Polaków uważało, że nie ma szans na demokratyzację w Polsce i wskazał: "Jesteście obecnie w takiej samej sytuacji, ponieważ niewielu ludzi uważa, że to mogłoby się zmienić".

- Jednak powinniście obudzić się i szukać tych wartości, które - zakorzenione w każdym narodzie - mają siłę jednoczącą - apelował Wałęsa. Radził, aby "wychodzić na ulicę, iść do fabryk, by przekonać innych". W tym celu - jak mówił - "należy budować struktury", na których czele staną "odpowiedzialni przywódcy".

Portal Sanchez, "14yMedio", pierwsza niezależna informacyjna strona internetowa na Kubie, jest na wyspie niedostępna - podaje AFP. Strona została uruchomiona w maju br.

W pierwszych miesiącach obecnego roku Sanchez, której przez lata komunistyczne władze Kuby uniemożliwiały wyjazd z kraju, zdołała wyjechać w długą podróż zagraniczną. Była również w Polsce, na zaproszenie Instytutu Lecha Wałęsy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 8:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
Nigdy nie byłem na Kubie a z moim szczęściem w Lotto nie przewiduję, że kiedykolwiek tam pojadę więc rozmyślanie jaki system polityczny dla tej wyspy jest najlepszy nie stanowi czegoś co powoduje moją bezsenność.

Choć teraz wiem, że skoro sam Lech Wałęsa z Noblem na piersi pochylił się nad tym tematem to ja tych Kubańczyków nawet lubię i nie chciałbym im współczuć.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group