forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 3:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2018, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja też ich zwalczam w ramach własnych kompetencji i możliwości. Za mało nas.

Wracając do tematu kiedy Olderu puścił swój post ja dopisałem fragment. Myślę, że istotny, bo dziś nikt tego pytania nie zadaje - co archiwa SB na to? Co na to IPN? A wiadomo przecież, że oni takie informacje bardzo sobie cenili. Choćby w ramach akcji "Hiacynt". "Hiacynt" dotyczy homoseksualistów i ich środowiska. Pedofilia nie ma z tym nic wspólnego. Ale to przykład tylko.

W otoczeniu elyty
Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2018, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Wałęsa i JP2 kryli pedofila.

Co to w ogole jest za tlumaczenie- wiedzialem ale on tylko troche molestowal. Jak troche to ok? Kurwa.
Zabierac mi tych wszystkich dziadoskich politykow i do dolu z wapnem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2018, 13:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ale wcześniej zatłuc kijami czy żywcem......?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2018, 13:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Na żywca, obitych wczesniej kijami.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2018, 13:35 
Skąd u was tyle nienawiści, oni tylko molestowali dzieci a wy zara zabijać chceta?
Może by ich też zmolestować?
albo nie,
Byłoby im moze przyjemnie?
To jednak zajebać kołkiem! :)


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2018, 16:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
older pisze:
Skąd u was tyle nienawiści, oni tylko molestowali dzieci a wy zara zabijać chceta?
Może by ich też zmolestować?
albo nie,
Byłoby im moze przyjemnie?
To jednak zajebać kołkiem! :)

....śmierć przez "łakatanka" ! 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2018, 5:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
W TVN24 leci program, który rozbraja postać pedofilii Jankowskiego. Wynika z tego tyle, że cała wierchuszka solidarnościowa prawdopodobnie wiedziała o tym co ten watażka w sutannie wyprawia. Mówi o tym Wałęsa i Borusewicz. Materiał jest opatrzony filmikami, gdzie w towarzystwie monsignore widać czołowych notabli Solidarności. Wałęsa i Borusewicz twierdzą, że wtedy też wiedzieli o ekscesach swojego duchowego mentora, ale dziś twierdzą, że "nie wiedziałem, że sięgało to aż tak daleko". Nie wiedzieli? "Jedzie mi tu czołg"? Kto z nich przyzna się jak naprawdę było. Przecież zaszargaliby sobie nadwyrężone oblicze. A tu w polityce trzeba robić. Tak więc wydaje się, że kwestia walki z pedofilią w kościele to nie tylko sprawa samych klechów, ale i tolerowanie przez państwo zbudowane przecież przez ignorantów solidaruchów.

No i ostatnia sprawa - zagadkę stanowi tu cisza w kwestii wiedzy o szczególnych skłonnościach Jankowskiego przez służbę bezpieczeństwa. Przecież to jest prawdziwy diament mieć taka wiedzę w ręku. A tu nic jakoś nikt nie mówi. Co na to IPN? Chroni swoją ikonę? Te pytania powinny przecież paść. A może Jankowski był wtyką SB? Ciekawe?


Czyli co ? Winna jest nieboszczka SB , że ta czarna kanalia pierdoliła wszystko i wszystkich co mu sie nawinęło pod fujarę ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2018, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie przenośmy winy na porządnych ludzi. Niemniej jest wielce prawdopodobne, że wiele osób z wierchuszki solidarnościowej, którzy schodzili się u Jankowskiego, powiedzmy sobie "debatowali" nad przyszłością i boleli nad losem ciemiężonej Ojczyzny, razem pewnie też chlali topiąc smutek w alkoholu, wiedzieli o skłonnościach monsignore, olewali to. Tym samym przyczynili się do plenienia zarazy pedofilii. Przyczynili się do podlenia narodu przez czarnych. Żeby komuś takiemu postawić pomnik?!

Wyczytałem dziś, że dawny walczak solidarnościowy Rulewski chce aby wyrzucić pochowanego Jankowskiego z kościoła św. Brygidy. Nie interesuje mnie to gdzie będzie pochowany ale ten fakt też jest hańbą na obliczu solidaruchów i katolików. Mówi o nich wiele.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2018, 14:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Esbe po prostu wykorzystała informacje o tym zboku, żeby zbierać od niego informacje.
Zbok i informator, chociaż takie bydle pewnie samo by donosiło bez żadnych nacisków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2018, 14:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Zgadzam siem z Mae, na pewno esbecja miała go a info dostarczał, mniał inne wyjście? Chiba nie i dobrze gnojowi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group