forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2017, 13:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kaczka wyciągnął teczki akurat gdy sie zrobił gnój wokół wypadku Antoniego i informacji ze Rydzyk diluje bilety na spotkania z posłami PiS. Za chwile będzie cos innego, jak tylko wyjdzie kolejna afera.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2017, 14:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
AGAFIA pisze:
Przed chwilą Widacki tłumaczył dlaczego ekspertyzy grafologiczne nie mają sensu.
Ale on se może, a głupki dalej swoje.
Zniszczą chłopa na stare lata.



Prof. Jan Widacki powiedział na antenie Polsat News, że publikacja wyników badań teczki TW "Bolka" przez biegłych z Instytutu Ekspertyz Sądowych jeszcze o niczym nie przesądza. Pełnomocnik Lecha Wałęsy dodał, że wszystkie stwierdzenia, jakie padły na konferencji IPN wychodzą z założenia, że ta opinia jest ostateczna i zamyka sprawę. - A tak nie jest - dodał.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-jan ... za/bx4vqge


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2017, 15:34 
Mówiąc szczerze, to chyba już przestałem ogarniać to całe parcie na Wałęsę, nigdy nie byłem jego fanem, ale to co wyrabiają pojeby jakoś przekracza moje zdolności pojmowania, oglądałem dziś występy gnojów z ipn i przyznaję, że dawno nic mnie tak nie wkurwiło. Wyjaśni ktoś coś?


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2017, 0:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
No i mamy zdrajce, szalbierza.
Wałęsa pod sąd sprawiedliwy idzie.
Będzie musiał oddać furę, samolot i milion dolarów za Nobla.


Niech se zbije termometr !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2017, 8:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
korbaczeska pisze:
Kaczka wyciągnął teczki akurat gdy sie zrobił gnój wokół wypadku Antoniego i informacji ze Rydzyk diluje bilety na spotkania z posłami PiS. Za chwile będzie cos innego, jak tylko wyjdzie kolejna afera.



Korba , prawdziwa teczka kaczki zdeponowana przez macierewicza leży w sejfie u rydzyka ................i nie ma takiej siły która by ją wydostała - w obecnej Polsce .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2017, 8:46 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:04
Posty: 106
Lokalizacja: ...wyspy szczęśliwości.. Zwać POLSKA
maerose pisze:
No i mamy zdrajce, szalbierza.
Wałęsa pod sąd sprawiedliwy idzie.
Będzie musiał oddać furę, samolot i milion dolarów za Nobla.


.... :lol: :lol: :lol: a to dobre, jak odda furę - to będą musieli oddać jemu samolot... :lol: to taka stara tradycja. :lol:

_________________
Witia, a podaj no mie francuza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2017, 8:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
nicpoń pisze:
maerose pisze:
No i mamy zdrajce, szalbierza.
Wałęsa pod sąd sprawiedliwy idzie.
Będzie musiał oddać furę, samolot i milion dolarów za Nobla.


.... :lol: :lol: :lol: a to dobre, jak odda furę - to będą musieli oddać jemu samolot... :lol: to taka stara tradycja. :lol:


ekstradycja ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2017, 10:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja tylko na chwile i zaraz spierdalam:

Jak dalece wybiega hipokryzja naszych „neopatriotów” z PiSu można udowodnić na prostym przykładzie. Przykład może jest trochę zaskakujący, ale jeżeli przyjrzymy się głębiej wydaje się trafny.

Wczoraj ogłosili zbrodnię której dopuścił się rzekomo Lech Wałęsa. Stwierdzili na podstawie zbieraniny dokumentów z szafy Kiszczaka, że nasza legenda, nasz noblista, człowiek solidarność to zdrajca i donosiciel - „Bolek”.

Jak wiemy z przekazów nasi „neopatrioci” czczą np. ludzi, którzy byli przez lata PRLu zapomniani, nawet odżegnywani od czci i wiary – to „Żołnierze Wyklęci”. Do wielu fałszywych ołtarzyków postawili se kolejny obok smoleńska i innych. To kolejny ołtarzyk przed, którym „neopatrioci” padają na kolana, walą czołem w posadzki kościoła, nie zastanawiają się nad tym czy aby niektórzy z nich zasługują na to aby ich w ten sposób czcić.

I kogo my tu mamy? Ano mamy np. legendarnego Łupaszkę, Zygmunta Szendzielarza, mamy kolejnego, ps. Ogień Józefa Kurasia. Na wielu z tych „Niezłomnych” przepastne archiwa IPNu przechowują prócz dowodów na bohaterstwo, także dowody zbrodni na niewinnej ludności cywilnej. I pomimo głosów sprzeciwu nasi „neopatrioci” nie mają zamiaru pochylić się nad tymi materiałami. Uznali to za nieważne i biją czołem w kościołach na cmentarzach, katabas biega z kropidłem i całą tę podłość uświeća bożym płynem i modlitwą. A przecież jak się utrzymuje i Lech Wałęsa i Ci „Niezłomni” walczyli podobno o te same ideały. Różni ich tylko czas, w którym walka ich trwała.

Czyja zbrodnia jest większa, tych co z broni, którą ojczyzna dała walili seriami do niewinnych rodaków, kobiet a nawet dzieci, czy tego półanalfabety robotnika stoczniowego, który zagubiony coś podpisał, może wziął od systemu ucisku te parę tysięcy złotych, zaniósł swojej żonie Danucie a ta kupiła na kartki trochę mąki, kawałek chabaniny, ugotowała klusków ze skwarkami i nakarmiła rodzinę?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2017, 10:44 
Jeżeli Wałęsa był faktycznie cały czas na smyczy SB, to paradoksalnie wychodzi na to, że to SB wywalczyła niepodległość. :)
Zatem ustawę dezubekizacyjną, należy uznać za niebyłą..


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2017, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mnie zastanawia czego spodziewała się żona Kiszczaka, która pobiegła z teczką pod pachą i uruchomiła cały ten bajzel. Bo zysku ma z tego tyle co w pysku. Niczego nie zyskała. Żadnego zabezpieczenia, żadnego materialnego wsparcia. Wręcz przeciwnie, dopóki rządził będzie Kaczyński, będą ją podejrzewać, że może mieć coś jeszcze. A może i emeryturę generalska zajebią.


Dokumenty i działalność na przestrzeni 50 lat pokazują zmiany, jakie zachodziły w osobowości Wałęsy począwszy od młokosa, krętacza i człowieka nieokrzesanego do nabycia cech wyższych takich jak poświęcenie się misji. Wałęsa to konglomerat tych cech. W latach 70-tych ubiegłego wieku, kiedy był młokosem interesowało go życie niekoniecznie zgodne z zasadami, co nie jest dziwne, bo większość tak ma. Może chciał zarobić przy ogólnym niedostatku, więc zgodził się na współpracę? Potem jednak dojrzewał i przewagę wzięła w nim jakaś szlachetna idea zrobienia komunie kuku. Jednak cechy charakteru z młodości krnąbrność, nieokrzesanie i skłonność do krętactwa też w nim pozostały.

Niestety Wałęsa nie jest prawdziwym romantycznym bohaterem jak u Mickiewicza. Jest polskim prymitywem, któremu czasem zabrzmi w sercu „miałeś chamie złoty róg...”. I choćbyś go zapytał z czego to, to ten półanalfabeta zapewne by nie powiedział.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group