forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 19:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2014, 14:39 
Cytuj:
podgladajcie sasiada i sie od niego uczcie........ale nieeeeeeeee kurwa pluc Niemcowi w tfasz tylko potraficie

i z tym nie wypada się nie zgodzić....
W szkole obowiązywała jedna zasada - zadania się zrzyna od prymusa nie od matoła.
A nasze politruki do innych szkół chyba chadzali... :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2014, 16:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 8:08
Posty: 82
IroB pisze:
zatkao@kakao pisze:
a tak a propo gornictwa, Niemcy cale lata dotowaly swoje gornictwo, ta dlugo az sie juz calkiem nie oplacalo, ale ichnia restrukturyzacja przebiegala latami i byla zaplanowana i oblozona programami dla tracacych prace gornikow. Jak podpowiadam od lat, podgladajcie sasiada i sie od niego uczcie........ale nieeeeeeeee kurwa pluc Niemcowi w tfasz tylko potraficie :lol: :lol: :lol: :lol:

A Nasza restrukturyzacja górnictwa , to już ile lat trwa ? I ile już kosztowała ? Ciul z Nimi . Czy ktos się martwił-martwi o prace dla Tych którzy setkami tysięcy tracili pracę , bez żadnych odpraw , przywilejów , zapewnień. Im ciąglę mało , "barbórkowe " , 13, 14 , strach bo stracą mieszkania .To niech Qurwa wykupią , a nie ciągle dajcie , dajcie bo "mi się należy, bo praca ciężka " To się trzeba było uczyć .Margaret Thatcher potrafiła sobie poradzić i to bardzo dobrze z całym środowiskiem górniczym .No ale u Nas kto się za Nich weżmie .Jak wszędzie wokół " styropianowe " środowisko .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Dziwne, ale ja tego nie napisałem. Te forum się jebie. No chyba, że Iro jest mną a ja nim.

To forum też robi gnój!!!

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
zatkao@kakao pisze:
Dziwne, ale ja tego nie napisałem. Te forum się jebie. No chyba, że Iro jest mną a ja nim.

To forum też robi gnój!!!

Nie pitol bo 24 wrz. 2014 o 18.39 wpisałeś post > nie da się ukraść. Żaden Iro nie podszywa się pod Cię. No chyba, że dałeś mu soje hasło i kazałeś coś wpisywać w twoim imieniu. To na dowód >

Cytuj:
Ja nie płacze. Tak sobie tylko głośno mówię, że związków zawodowych takich jak w krajach skandynawskich nie mamy i nigdy mieć nie będziemy bo tam inna kultura jest. Solidaruchy zaczęły sobie po 89-tym rządzić to teraz mają.

PS. Problem górnictwa to nie tylko chyba wierchuszka Pani S. To chyba też różne dziwne spółki pasące się na węglu i kopalniach.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!

i dalej

zatkao@kakao

Obrazek

Rejestracja: 03 wrz 2014, 20:25
Posty: 456

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 17:49 przez wa ma, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Ale mnie chodzi o cytat z postu babci (dlatego napisałem pod babcią). Tego wskazanego przez ciebie się nie wypieram.

Jak byk tam jest:

IroB pisze:
zatkao@kakao pisze:


Albo babcia coś przycieła albo forum coś przycina i ja nie widzę swojego tekstu tylko Irasa.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
zatkao@kakao pisze:
Ale mnie chodzi o cytat z postu babci (dlatego napisałem pod babcią). Tego wskazanego przez ciebie się nie wypieram.

Jak byk tam jest:

IroB pisze:
zatkao@kakao pisze:


Albo babcia coś przycieła albo forum coś przycina i ja nie widzę swojego tekstu tylko Irasa.


Czy chodzi Ci o dzisiejszy post z 17:08 ? Jeżeli tak to ja widzę całą trójkę .Amen.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
babcia131 pisze:
IroB pisze:
zatkao@kakao pisze:
a tak a propo gornictwa, Niemcy cale lata dotowaly swoje gornictwo, ta dlugo az sie juz calkiem nie oplacalo, ale ichnia restrukturyzacja przebiegala latami i byla zaplanowana i oblozona programami dla tracacych prace gornikow. Jak podpowiadam od lat, podgladajcie sasiada i sie od niego uczcie........ale nieeeeeeeee kurwa pluc Niemcowi w tfasz tylko potraficie :lol: :lol: :lol: :lol:

A Nasza restrukturyzacja górnictwa , to już ile lat trwa ? I ile już kosztowała ? Ciul z Nimi . Czy ktos się martwił-martwi o prace dla Tych którzy setkami tysięcy tracili pracę , bez żadnych odpraw , przywilejów , zapewnień. Im ciąglę mało , "barbórkowe " , 13, 14 , strach bo stracą mieszkania .To niech Qurwa wykupią , a nie ciągle dajcie , dajcie bo "mi się należy, bo praca ciężka " To się trzeba było uczyć .Margaret Thatcher potrafiła sobie poradzić i to bardzo dobrze z całym środowiskiem górniczym .No ale u Nas kto się za Nich weżmie .Jak wszędzie wokół " styropianowe " środowisko .

To je na dowód..... widać tylko Cię i Babcię. Iro jest poza bo jego post nie jest komentowany.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Ale czy pod zatkao@kakao jest mój tekst? Ja nic o Niemcach nie pisałem.

Albo ja nie umiem po polsku pisać albo chuj nie wiem co.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 17:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jasna cholera, przecież kużden wie, że o Niemcach napisał Irek!
Coś się uczepił?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 18:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Mnie o dobro tego forum przeta chodzi to się pytam czy to babol programistyczny czy babciny. A o Irku naszym drogim to było pytanie retoryczne.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group