forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 mar 2019, 8:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Guzikiewicz to jeden z elementów naszego kato-solidarnościowego-pisowskiego folkloru. Przaśny straśny ale nasz własny. :lol:


No a czego można spodziewać się po pozbawionych mózgów łbach solidaruchów, spowodowanym chlaniem wynalazków z meliny na suwnicy "welkej sufnicowej".

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 18:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W filmie "Tylko nie mów nikomu" pojawia się wątek ks. Franciszka Cybuli, kapelana Lecha Wałęsy, który przed kamerami przyznał się do molestowania 12-latka. Były prezydent skomentował tę sprawę: "Ktoś powie to, dlaczego nie widziałeś tych zboczeń? Tak to prawda nie widziałem. Bo mi nie mogła zmieścić się w głowie taka możliwość, by ksiądz był do tego zdolny" (pisownia oryginalna) - napisał Lech Wałęsa.


No to teraz niech ci się zmieści. Tak to jest, kiedy przystaje się ze swołoczą, która ma łapy brudne od, kiedy tylko chrześcijaństwo rozpoczęło swój żywot. Nie mieści si e w głowie, nie mieści się w głowie. :mrgreen: Jankowski też się nie mieścił w głowie. Coś zbyt wielu tych zboków niezauważonych wokół naszych "bohaterów".

Pod płaszczykiem patriotów kryli się zwykli złodzieje, pasożyty i przestępcy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 18:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja tam Lechowi wierzę, że nie wiedział...... :(
On był tak odymiony kadzidłem, że naprawdę mógł........!
To w końcu prosty człowiek był, zdany na "doradców" więc wiedział jedynie to, co mu powiedzieli...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja nie wierzę. To było jedno towarzycho. Jedni drugich ukrywali, zapraszali się na długie pogawędki wieczorne przy kielichu. Chlali, ruchali razem. Wałęsa jak był młody też był podobno niezły ogier. Może dziewczynek z tyłek nie łapał, ale nie wierzę aby nie wiedział, co robi Jankowski czy jego Cybula. Był przecież prezydentem. Wszystkie służby państwowe na usługach. Nie donieśli mu z kim ma do czynienia? Nie wierzę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Następny złodziej z wiadomego towarzystwa..

4 czerwca odbędzie się pierwsza rozprawa sądowa między partią Wolni i Solidarni a przedsiębiorcą Januszem Kuleszą. Chodzi o spłatę wynoszącego prawie 140 tys. zł długu. Kulesza, który dla partii Kornela Morawieckiego przeprowadził remont siedziby przy ul. Wiejskiej w Warszawie, do tej pory za swoją pracę nie otrzymał ani złotówki.

Już w 2018 r. sąd nakazał partii WiS spłacić dług; od tej decyzji odwołał się jednak Kornel Morawiecki
Ojciec premiera argumentował m.in., że pod protokołem odbioru prac remontowych podpisał się "wskutek błędu" - choć zostawił tam nie tylko swój podpis, ale także dopisek: "bez zastrzeżeń" :lol: :lol:
Niezależnie od procesu, Janusz Kulesza o sprawie zawiadomił także prokuraturę. Uważa, że od początku mogło chodzić o oszustwo, a partia nie miała zamiaru w ogóle mu zapłacić

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cs&utm_v=2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Cuś cię, WW, dziwi, jeśli chodzi o Morawieckich ?
:o

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 16:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Ks. Józef Tischner został zarejestrowany jako kontakt operacyjny w 1983 r., a w 1988 r. jako konsultant IV Departamentu MSW - wynika z publikacji "Kryptonim "Klan". Służba Bezpieczeństwa wobec NSZZ "Solidarność" w Gdańsku. Tom 2" . Informację tę podał szef WBH Sławomir Cenckiewicz. Departament IV MSW zajmował się walką z Kościołem i związkami wyznaniowymi.


I co mnie to gówno obchodzi. Pewnie taka sama prawda jak trzy prawdy. Czym te .... IPNu chcą jeszcze straszyć Polaków? Mam to w dupie kto współpracował a kto był solidaruchowym tzw bohaterem.

ps. a na Matouszka tam czego nie macie jołopy? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 17:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Działkę darmową mają dla niego, jakieś 30 ha, tylko jeszcze sobie nie wymyślili, jakie stanowiska chcą objąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Następny złodziej z wiadomego towarzystwa..

4 czerwca odbędzie się pierwsza rozprawa sądowa między partią Wolni i Solidarni a przedsiębiorcą Januszem Kuleszą. Chodzi o spłatę wynoszącego prawie 140 tys. zł długu. Kulesza, który dla partii Kornela Morawieckiego przeprowadził remont siedziby przy ul. Wiejskiej w Warszawie, do tej pory za swoją pracę nie otrzymał ani złotówki.

Już w 2018 r. sąd nakazał partii WiS spłacić dług; od tej decyzji odwołał się jednak Kornel Morawiecki
Ojciec premiera argumentował m.in., że pod protokołem odbioru prac remontowych podpisał się "wskutek błędu" - choć zostawił tam nie tylko swój podpis, ale także dopisek: "bez zastrzeżeń" :lol: :lol:
Niezależnie od procesu, Janusz Kulesza o sprawie zawiadomił także prokuraturę. Uważa, że od początku mogło chodzić o oszustwo, a partia nie miała zamiaru w ogóle mu zapłacić

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cs&utm_v=2


Raczej rodzinki .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2019, 7:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Gdańsk.......o nieszczęsne miasto i jego Centrum Solidarności, obecna władza solidarnościowa doszła do wniosku, że jest "BEEE".
Za mało przedstawiono krwi, walki okrutnej i bohaterowie nie odpowiedni. Dlatego przedstawią własną wersję w "gwiazdorskiej" obsadzie.
Z handlarą wódą Walentynowicz i nad twórcami niejakimi braćmi "K". Wisi mi owo centrum, ale wałka o pierwsze miejsca w tej historii zaczyna być coraz bardziej absurdalna.
To materiał do filmu satyrycznego. Ale to dzięki naszej władzy która w "histeryczny" sposób zakłamuje historię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group