forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 19:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2017, 16:36 
st1111 pisze:
Zwróćcie mi Solidaruchy socjalizm.


Nie zwrócą, nie mają z czego, cały socjalizm przehandlowali za szklane paciorki.

PS. Tylko jedna Pani Agafia nie dała się skusić na szklane paciorki, przehandlowała za owinięte w celofan kolorowe pudełko od kakao.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 18:00 
I tu widzisz pierdolisz od rzeczy, gdybym chciała, dziś siedziałabym w Hilchenbach, swoją drogą urokliwe miejsce i zarabiała w euro, w dupie mając 500 plus i rosnące ceny masła. Ale kocham też nasz grajdołek, gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała: gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała. Ale ja, jak ta Wanda popierdolną będąc, do Niemca nie poszłam. Czego zresztą zaczynam żałować, bo kiedy patrzę jak spierdoliny wszelakie rujnują ten kraj, to mnie krew nagła zalewa. Nie, to nie ja się skusiłam na paciorki, to tacy jak twój lulaś, co to z Niemcem prawdziwy gada i nieznając języków, rypie w Holandii jako robol najgorszego sortu się sprzedali. Za psie, jak na tamtejsze warunki pieniądze.. Bo choćbyś się tu usrał, nie wmówisz nikomu chyba, a z pewnością nie mi, że koleś, który 12 godzin na dobę produkuje posty o uchodźcach, wogóle pracuje, że koleś który nie zna podstawowych zwrotów w językach obcych, pełni jakąś poważną funkcję na emigracji. Nie pełni. Na żebrach tam siedzi, skusił się na kolorowe papierki i słodkie kakao. Ja zostałam tutaj, w mojej wsi.
Ale po cholerę się sprężam, ma twoje poparcie, a ty się do błędów nie lubisz przyznawać. Będziesz więc nadal robił mu dobrze. Jak to stanax określił basenowemu,od siebie dodam, że hipokrycie i kurzemu chujowi.
Stop imigrantom-krzyczy kolo sam jadący na zasiłku i przebywający poza granicami Polski.
A Barycki cipoklasku dostał, i och, ach, jaki on mądry..
Tfu, kurwa, mi tylko splunąć na was pierdolone kołtuny pozostaje.
To był ostatni raz, z ostatnich razów, kiedy odpowiadam na twoje posty Barycki. Piźnij się w końcu w siwy łeb.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
To był ostatni raz, z ostatnich razów, kiedy odpowiadam na twoje posty Barycki. Piźnij się w końcu w siwy łeb.

Agafio,pani!
Trzymaj tak!

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 18:19 
Wkurwiłam się dokumentnie na to zakłamanie.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
Wkurwiłam się dokumentnie na to zakłamanie.

No,owóż..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 11:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Co za kurewski gnój robią te przygłupy solidarusze niby.
Pies trancał ich obchody, ale to jest święto wszystkich, którzy chcą je
obchodzić i chuj dziadom Dudom Śniadkom pasożytującym na pracownikach, do tego.
Kolejny cham, Karczewski wymyślił sobie, że Konstytucja RP nie jest własnością wszystkich obywateli, tylko ich, panów chamów.
Nie wolno wymachiwać Konstytucją tym, którzy nie są do tego uprawnieni, jakoś tak wybulgotał.
Ja pierdolę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co jeden to "lepsze" kocopoły odpierdala. A ten głupi otumaniony narodek daje im ostatnio 42% poparcia. Najbardziej nielogiczny naród na świecie to Polacy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 12:30 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Czytaj, parchu, ze zrozumieniem te informacje o sondażach. 42% deklarujących udział w wyborach. Połowa w wyborach nie uczestniczy, ci nie są otumanieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 12:47 
Boruch, twoja nienawiść do polskiej nacji jest namacalna. Praktycznie można jej dotknąć. Otwierając to forum, ocieka ono Twoją nienawiścią. Zbastuj chłopie, bo się zagotujesz. Tobie też jacyś Polacy dynamo ukradli?
:lol:

Ja pierdolę, z czego ja się śmieję? Przecież to nie jest śmieszne.


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2017, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szatanista pisze:
Czytaj, parchu, ze zrozumieniem te informacje o sondażach. 42% deklarujących udział w wyborach. Połowa w wyborach nie uczestniczy, ci nie są otumanieni.



Jeżeli nie są to dlaczego nie idą do wyborów? To co z nimi jest w takim razie? :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group