forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2014, 21:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
WLR, muszę zrewidować moją sympatię dla Wasz, na niekorzyść tejże.
Publiczne pomówienia foraków innych foraków to jednak coś innego niż obrażanie uczuć wyznawców istoty nieistniejącej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 8:28 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
WLR pisze:
obuz pisze:


Inicjatywa TR jak najbardziej słuszna. O ile się nie mylę takie ustawodawstwo posiada w Europie prócz Polski jedynie Malta. Na dodatek nikt tak naprawdę nie potrafi określić co to jest obraza uczuć religijnych. Dlatego też ultrakatolicy wykorzystują każdą nadarzającą się okazję ograniczając Polakom demokratyczne prawo do wolności słowa.


Czy ja już Wam kol.obuz nie wspominałem, że mało co wkurwia mnie tak jak obłuda?
Nie tylko katolicy pragną ograniczać Polakom wolność słowa. Przypominam Wam tow.
rzecznika Ruchu Palikota, który na tym forum wprowadził karę bana - czyli wirtualnej
śmierci, za zbrodnię poddawania w wątpliwość szlachetnych intencji w działaniu posłów
tegoż Ruchu. Wzmiankowana inicjatywa, głoszona usty człowieka, który wprowadził kary
za wyrażanie własnego zdania właśnie, wygląda kuriozalnie co najmniej. Rozumiem, że
kara za obrazę uczuć religijnych, miałaby w przypadku przejęcia sterów przez Ruch Palikota,
zamieniona być na karę za obrazę uczuć członków Ruchu - czyt. "czarny pijar" ;)
Pan poseł taktownie się chyba nie wypowiedział - na szczęście. Mnie tam ganz pomada,
czy spadnie na mnie kara za obrazę świętego truchła, czy posła Brambora (czy jak tam mu było na przezwisko).
Wszyscy oni z jednego szynela, panie obuz i takie z nich demokraty jak z Wałęsy Monsz Stanu.


Wasza troska o nasze wspólne dobro jakim jest wolność słowa mnie przeraża. A czy nie uważacie, że TR chcąc wypierdolić z ustawodawstwa to kretyńskie pojęcie "obraza uczuć" sam też rezygnuje z policyjnych metod wobec siebie. Dla mnie to oczywiste. Widać przemyśleli błąd, który popełnili przy banowaniu kolegów. Tak na marginesie, to porównanie zastosowane przez towarzysza jest raczej kulawe. Poprawa. Trzeba tylko przyklasnąć, a wy tow WLR narzekacie i raczej konstruujecie tu jakaś maszynerię z papieru.
Więcej optymizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 9:51 
maerose pisze:
Kolego WLR, nie mylicie czasem pojęć?
Co mają bany na przykład dla obrzydliwej agafii do paragrafu o "obrazie uczuć religijnych"?
Nabieram obrzydliwej podejrzliwości co do waszej, kolego światopoglądowości.

To Wy się mylicie koleżanko.
W wioecie wirtualnym - kary są również wirtualne (np. wykluczenie trwałe ze społeczności) banem niekiedy zwane.
Kapiszi???
A powód?
A obraza pana (P)osła Bamory któren wew łobronie dzieciów niczyich dni dwa głodował... :lol:

Zapominając rzecz jasna o takich prozaicznych mozliwościach jak zapytanie-interpelacja-wniosek do komisji... bo to mało merdialne jest, a bez babolów wsielakich pismaczyć cza... :shock:


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2014, 13:22 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Do towarzysza WRL

Nie poznaję was towarzyszu. Do niedawna jeszcze sprawca wielu rzeczowych, aż do bólu tekstów. Staliście się malkontentem? Trudno się z kimś takim dyskutuje, jeżeli nie jest się samemu tym samym. Ale ja was towarzyszu staram się rozumieć.

Dziwi mnie, dlaczego sadząc po spadku popularności TR, kiedyś RP ta partia ma najwięcej niedowiarków. Bo tak to odczytuję. Oddajemy pole? Tego nie powinniśmy robić. Przy tak ubogim ideowo lewicowym podwórku należałoby podtrzymywać to „nienarodzone” życie. A my się odwracamy. Fuj – to niemoralne. Niedobrze. Malkontenci zadają pytanie – co tak naprawdę partia Palikota zrobiła dla Polski? I sami sobie odpowiadają. Nic. Obiecali wiele i nic. I to jest połowiczna prawda. Pokazali, jako pierwsi tak ostry sprzeciw przeciwko kołtuństwu i kruchtowej kulturze. To jest ich najcenniejsza zdobycz. A jej wagę Polacy jak na razie nie pojęli do końca. A więc i o docenieniu nie ma tu mowy.

A ja się pytam co zrobił PiS dla swojego elektoratu, co zrobiła SLD, co zrobiła PO, PSL? Co tak naprawdę trzyma ludzi przy tych partiach? Odpowiedź brzmi - idea, podsycanie marzeń jak w przypadku PiSu, że będą wystawiać stosy i szubienice. A w przypadku TR, który gromadził tę najbardziej cenną i światłą część narodu, co mamy? Problem, bo Palikot obiecał zdjąć krzyż w Sejmie i tego nie dotrzymał. Wiele by wymieniać. Gdzie trzymanie się idei i wizji na zmianę światopoglądu, odsunięcie zaprzańców i katonazistów za płot zoo poznanienzis?


Pewnie, że politycy TR, sam Janusz Palikot popełnili wiele błędów, pewnie wkradł się w ich szeregi koniunkturalizm, jak w całej tej politycznej hołocie. Tylko niestety my opuszczając ich teraz w biedzie sami pośrednio do tego się przyczyniamy. To też są ludzie i każdy z nich chce gdzieś swoją polityczną dupę usadzić. Oni przecież widzą, że poparcie spada – z ich winy oczywiście też – i ci, którzy nie widzą dla siebie egzystencji poza polityką sprzeniewierzają się odchodząc do SLD, PSL, PO.

Trochę więcej optymizmu i wiary, a taka partia jak TR może okrzepnąć. Bo jej liderzy poczują, że warto. Tak mogło być. Dziś jest już na to prawdopodobnie za późno. Trzeba powiedzieć jasno - spierdoliliśmy kolejną szansę. Kiedy będzie kolejna - niewiadomo. Dziś wkradł się marazm i słychać od czasu do czasu patologiczny gwizdek na pokładzie. To nasza wina. To również nasza wina.

Ale ja wiem, że niewiele osób, które kiedyś były z RP przyzna mi rację. Bo malkontenctwo i brak samokrytyki to taka polska cecha narodowa. O dziwo stawiająca ludzi uważających się za realistów i racjonalistów w tym samym rzędzie co obecna „elyta” bogoojczyźniana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
Zbliżacie się tow WLR do rzeczowych konstatacji.Tak w przypadku SLD jak i TR zapytajcie DLACZEGO?
Życzę powodzenia-tow camoaz

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
WLR pisze:

Pytam dlaczego? Może mi pomożecie, bo sam nie potrafię określić tego jednego czynnika.
Oczywiście poza tym, że człowiek to jednak brzmi durnie. ;)


Tow WLR.Wy chcielibyście zdaje się ,aby ktoś ,ex catedra i w paru zdaniach, objawił Wam najprawdziwszą prawdę.Ale czy tak postępuje prawdziwy marksista?A gdzieżby,gdyż po "iluminację "powinniście sięgnąć sami.Towarzysze mogą tylko podpowiadać-w formie pytań rzecz jasna.Zacznijmy ,jak zwykle od końca.
Gdzie jest lewicowy elektorat,który był ,a którego nie ma?

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
WLR pisze:

Ja jestem lewicowy elektorat! Pytanie, gdzie są lewicowe partie?
Czy SLD liżące się z Business Centre Club jest lewicowy?

Więc czy SLD jest lewicowy, także i wtedy kiedy akurat nie liże się z Business Centre Club?
Na razie pomińmy TR.gdyż co było ,a nie jest nie pisze się w rejestr.

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Tow. Camoaz zadajecie pytania jak jakiś Świadek Jehowy albo inny sensej czy guru a jak już odpowiadacie to jak jakaś Pytia. Poproście ludzi pracy i inteligencję (ćwierć, pół i całą) z tego forum o władze i ją od nas dostaniecie. A jak będziecie mieli problem to zawsze możecie poprosić o pomoc i my wam "Pomożemy!!!".

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 19:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nie moge doczekać się przyszłej jesieni, kiedy wygra PiS.
I waszych min na gębach. :cry:
Ze śmiechu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
E tam robię u prywaciarza. Jak go zamkną za coś to spierdolę za granicę. Kredą nie będę drzwi smarował, ale nie zamierzam jak Maleńczuk krzyżyka do góry dupą nosić. Katabasa nie wpuszczę do domu. Sam do kościoła nie chodzę.

Straszeniem nie zmusisz mnie do pójścia do urny i oddania głosu na TR czy SLD. Ja chcę zagłosować nie ze strachu na te partie.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group