forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sie 2019, 18:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Oldi.......!
Pytanie zadano.......... :lol: .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a propo uchodzctwa Szwedow, mysle ze gdyby mieli powody do uchodzctwa to by uciekali przez Danie do Niemiec. Tylko kompletny idiota uciekal by do Polski.....hym, pewnie i w Szwecji zdazaja sie kompletni idioci baaa nawet w Niemczech by sie znalazl (jestem przygotowany), ale jak znam zachodnich kompletnych idiotow zaden by nie wpadl na pomysl by uciekac do Polski.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie IroB. Pan to wie. ja to wiem i miliony Polaków. Niestety jest kilka milionów niebożąt PiSu co uwierzą Beatce. I co Pan zrobisz? Pan ich tam też w Dojczlandzie nie widzisz Panie Irob? Ja tam czekam na potwierdzenie od Oldiego. O L D I !

To ważna sprawa bo kurwa znowu Częstochowę trza nam obwarować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 22:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie.....!
Podczas ostatniej parady LGBT ujawniło się tylu "prawdziwych polakóf" - ze sam Kmicic by sobie rady nie dał. I co drugi miał napis, że jest "ryceżem matki boski"! Więc Szwedzi nam nie groźni........nawet, jak przyjadą wszyscy........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2019, 10:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeszcze w kwestii rozwiązania problemu szwedzkiego

Obrazek


Jak to śpiewał Rosiewicz - zanim zgłupiał i stał się katobolszewikiem

"Szwedki są wysokie, zgrabne, higieniczne, zdrowe,
Ale ponoć dosyć chłodne, bo... polodowcowe.
Trzeba przyznać, atrakcyjne, zwłaszcza Szwedki młode
Ale jakbyś czuł się w domu, w którym wieje chłodem?!"

Nie ma problemu przy dzisiejszej zmianie klimatu trochę szwedzkiego chłodu akurat w sam raz. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 8:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A w Polsce Kanikuła.

Jak widać naszych forumowiczów nie obchodzi specjalnie to co PiS wyprawia w Polsce. Tak można sądzić po przeglądzie tematów jakie są tu zamieszczane. Ale może to wina tego, że mamy kanikułę. Świeci piękne słońce. Na przyszły tydzień zapowiadają znowu upały ponad 30 stopni. Trzeba więc nad wodę, wygrzewać tyłek, łapać zdrowe promienie i odpowiedni seksowny kolorek skóry. Oby tylko niektórym nie zaszkodziły. Ale moim zdaniem trudno przejść obojętnie obok skurwysyństwa PiSu i tego co dzieje się w ministerstwie kierowanym przez Ziobro. Czegoś takiego w powojennej historii Polski nie było. Trzeba się głęboko zastanowić, czy nie mamy do czynienia z zorganizowaną grupą przestępczą. Wygląda na to, że tak. Legendarny mafiozo Al Capone też był hojny. Też sponsorował, socjalnie wspomagał biedne dzieci, itp. To samo robi PiS - 500+, 13 emerytura, itp.

Cytuj:
- Pan minister Ziobro nie wiedział o tych rzeczach. Kiedy się dowiedział, to natychmiast zdecydował się podjąć działania i to jest ten nowy standard. Wiceminister sprawiedliwości został zdymisjonowany - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik z Solidarnej Polski, odnosząc się do sprawy organizowania hejtu wobec sędziów.


Wyczytałem gdzieś w sieci krótkie zdanie podsumowujące całą sprawę - bardzo trafne. Władza deprawuje, ale tragedią prawdziwą jest gdy do władzy dobierze się człowiek już zdeprawowany. To może nie jest dosłowny przekaz ale sens tego jest własnie taki.

Ziobro dobrał sobie do ministerstwa ludzi o odpowiednich cechach. Podobnych do niego. Ludzi, którzy będą mu bezgranicznie posłuszni i zrobią wszystko. Nawet największą podłość. Stworzył z tych ludzi aparat do walki z niepokornymi sędziami. Dziś po wielkiej wsypie wypluwa swoich żołnierzy jak szmaty i dokonuje próby zdyskredytowania całego środowiska sędziowskiego. Patrzcie oni wszyscy są tacy. A ja z tym walczę. I mamy kolejnego bohatera - Ziobro. Przekaz dla ciemnego ludu. Można z dużym prawdopodobieństwem domniemywać, że już wkrótce podobne metody będą stosowane wobec innych niepokornych. Może np wobec mediów, dziennikarzy. Potem przyjdzie czas i na zwykłych obywateli. To już jednak zostawmy każdemu z nas. Na razie mamy lato, urlopy sielanka. Odpoczywajmy. Potem inne sprawy, które będą zajmowały Polaków. Rok szkolny. Inne zagrożenia, które stworzy system represji PiS aby zająć nasze rozumy. Już w tej chwili wydajemy się być społeczeństwem bez świadomości, bezwolną masą niewolników. Niewiele nas obchodzi prócz kolejnej jałmużny prezesa. W każdym razie droga do takiego pańszczyźnianego społeczeństwa rządzonego przez zywroli jest bliska.

ps.

A tak poza tym nie chce mi się tu już pisać cokolwiek. Forum zrobiło się bezjajeczne pełne pseudo fachmanów od wszystkiego i niczego. Na dodatek zasrywane przez homofobów takich jak szary. Jak widać ta niemoc przenika wszędzie nawet tu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 9:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Masz rację.
Ale, tak naprawdę, nie ma tu mad czym bić piany.
Każdy wie, co sobą reprezentują pisiory.
Więc każda kolejna ich podłość nie zaskakuje. Przynajmniej mnie.
Cokolwiek by zrobili, gorszego zdania już o nich mieć nie będę.
A, że jesteśmy częścią narodu o charakterze takim, a nie innym, mamy to, co mamy.
W październiku może się okazać, że nadziei już nie ma.
Że głupota jest przyrodzoną cechą polskiego społeczeństwa.
Jeśli mamy swój kraj w dupie, to widać tak musi być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
...
ps.
A tak poza tym nie chce mi się tu już pisać cokolwiek. Forum zrobiło się bezjajeczne pełne pseudo fachmanów od wszystkiego i niczego.
Na dodatek zasrywane przez homofobów takich jak szary. Jak widać ta niemoc przenika wszędzie nawet tu.

A o co cho?
Czytasz tylko nudne słodziutkie wpisy, bo szczere, jajeczne, są kasowane przez jakże czujną administrację.
Np. dziś rano ok. 7 naszego czasu pochwaliłem się, że Szczecin nie wprowadzi karty LGBT. Będzie, jak Bóg
przykazał, wolny od tęczowej zarazy.
I już postu nie ma.

Ty jesteś tęczowy więc możesz sobie pogadać nawet z nudów.
Ja jestem czerwony więc se nie pogadam.
Nie mazgaj się chłopcze z przywilejami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Biedny ty, biedny. Posty ci kasują, jakże cenne info. Chcesz do Boga się odwoływać? Pomyliłeś strony internetowe. Do ojca Tadeusza uderz, albo na Frondę. Tu jest fo NIE tego obskurnego czerwonego pająka Jerzego Urbana i jego równie "zdegenerowanej" ferajny. Kogo ty chcesz tu informować, może naprowadzać na dobrą drogę? Co ty, w mesjanizm się zabawiasz? Niczego tu nie wskórasz ciachnięta przez rozumem nieszczęsna idioto.

ps.

I nie jestem kurwa tęczowy. Jestem tolerancyjny. To jest różnica palancie. Daltonisto na oba oczy i rozum.

ps.

i dlatego, że jestem tolerancyjny znoszę też taka bezwartościową jednostkę jak ty.

i jeszcze jedno ps. weź sobie pod uwagę szumowino homofobiczna, że mieszkańcy Szczecina i innych miast, które spotkał taki "zaszczyt" wzięty z nazistowskiej ideologii mogą mieć w dupie takie ogłoszenia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
No i co? Już ci lepiej? Nie jest już bezjajecznie?
Nie ma za co. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group