forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 kwie 2015, 8:13 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Trzymając jaja w garści

http://pilnujprawdy.natemat.pl/139689,swietny-interes

Ten tekst bardzo mnie wqrwił. Nie dlatego, że pokazuje Macierewicza jako cmentarną hienę handlującą ludzkim nieszczęściem i nastrojami Polaków, lecz drobnomieszczańską dewocją autora.

No patrz pan - brat szwagra mojego drugiego męża i mąż bratanicy wraz z prawnuczkiem siostry oraz stryjecznym wujkiem matki mojej przyrodniej siostry ma młyn i ten młyn miele.

Wzorcowe pierdolenie jak w najlepszym szmatławcu, brukowcu z prawicowo katolskimi włącznie.

To o czym tu napisano Polacy wiedzą od dawna. Takie jest życie i tacy są ludzie jak poseł Macierewicz. No - może nie wszyscy, bo inaczej byśmy się tak nie dziwili. To jest jego praca. Dostał zadanie oszukiwania Polaków, ale przecież musi na tym zarobić na życie. I kto jest winny?

Winni są ci co są tak głupi, że go słuchają i pobiegną do sklepu kupią to „chujostwo”.


PS.

I takie małe kolejne marzenie - mam.

Marzy mi się w Polsce takie prawo, które ścigałoby takie kanalie jak Macierewicz pozbawiając go zdobytego w ten sposób majątku. Do ostatnich gaci.

Ale to tylko marzenie. Marzę o szóstce w totka i też jeszcze się nie spełniło.

Jeśli mam być szczery to wolałbym, aby spełniło się marzenie o Antku. Czniam na szóstkę. Antek biegający ze strachem w oczach po korytarzach sejmowych trzymający w garści jaja dałby mi większą satysfakcję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2015, 16:49 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Za wcześnie na portrecik

Euforycznie pisze Fronda.

„Znana aktorka Bożena Dykiel miażdży dokonania Komorowskiego”

http://www.fronda.pl/a/znana-aktorka-bo ... 50107.html

„Brawo Pani Bożeno” - kończy autor. Oczywiście brawo. Tylko do jakiego statusu ludzi zalicza się znana aktorka? Bynajmniej nie do polskich średniaków. Jej wiek emerytalny 67 lat obleci. Aktorzy często pracują aż do śmierci, bo sami sobie tego życzą. A zwłaszcza tak dobrzy aktorzy jak Bożena Dykiel. Pani Bożena nie dostrzega również, że nie ma kraju idealnego. Polska ma być z tego wyjęta? Doprawdy wyjątkowa naiwność. Słynny francuski aktor Gérard Depardieu też wkurwił się na własny kraj, głównie z powodu podatków i wypierdolił do Belgii, gdzie otrzymał obywatelstwo. Ale i to nie spełniło kaprysów aktora, być może przeżarł się „śledziamy w czekoladzie i poczuł miłość do Putina.

Pokochał Putina, rosyjski mróz, step i gorzałę. Opluł rodzinną Francję. I chyba za uczucie do Władimimira Władimirowicza ten wydał „uakaz” nadając Depardieu rosyjskie obywatelstwo.

Radość w rodzinie Fronda. pl ogromna, bo oto w wyniku oczywistego fałszywego odczytu intencji aktorki, lub też kolejnej perfidnej manipulacji środowisko katolklanu ( ja głosuje za tym drugim ) dołączyło Bożenę Dykiel w poczet własnych rodzimych mazgajów.

A poczet to „zacny”. Jan Pietrzak pieszczoch komuny, Jerzy Zelnik z wiecznym grymasem na twarzy, jakby ząb go bolał, albo z trudem powstrzymywał zwieracze przed natarczywością kupy, babcia z plebanii Katarzyna Łaniewska. I jeszcze paru innych reżyserów, twórców, byłych satyryków, jak chociażby wazeliniarz Marcin Wolski.

Otóż wydaje mi się, że akurat, kogo, jak kogo ale Bożeny Dykiel nie da się zaszufladkować do rodziny smoleńskiej. Co prawda nie zadano jej kluczowego pytania – czy wierz w zamach - ja jednak jestem prawie pewien, że nie wierzy. Dlaczego? Wynika to z wypowiedzi Bożeny Dykiel, które szanowne autorstwo katolklanu cytuje, a na które nie zwrócili uwagi.

Bożena Dykiel powiedziała „Łączy nas Polska”. „Łączy jeżeli jest to nowoczesny patriotyzm………”
I w tych kliku słowach jest cały pies pogrzebany. Czy katooszołomia reprezentuje „nowoczesny patriotyzm”? Nie. Oni przecież nie przyjmują takiego pojęcia. Czują się spadkobiercami jak najbardziej ortodoksyjnej tradycji patriotyzmu. Tradycji krzyżem gonionej. Czy to jest nowoczesny patriotyzm, te wszystkie archetypy, romantyczne westchnienia i wycie do pełni księżyca?

Tak, więc pani Dykiel nie da się w to wpisać absolutnie.

A że skrytykowała Komorowskiego to dobrze. Miała do tego prawo. I w trzech czwartych ja łobuz z Bożeną Dykiel się zgadzam.

Nie rozumiem tylko euforii Frondy. Jak na razie portreciku Dykiel w kruchcie nie wieszajcie. Za wcześnie na to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2015, 10:38 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Nie chce się chwalić ale się pochwalę – mam w sobie coś!
Odczytałem prawdziwe intencje Bożeny Dykiel. Dziś znajduje to potwierdzenie.
Nieuprawnionym była więc euforia katolklanu z Fronda.pl i zaliczenie aktorki do swojego panteonu niedołęgów.

http://natemat.pl/139895,bozena-dykiel- ... -kandydata


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2015, 18:57 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Oj „Patyk” coś ty narobił?


„W połowie maja do warszawskiego sądu powinien trafić akt oskarżenia ws. zabójstwa 17 lat temu b. szefa policji gen. Marka Papały. Jedynym podejrzanym o zbrodnię jest 40-letni Igor M. ps. "Patyk", wówczas członek gangu złodziei samochodów. Podejrzany o zabójstwo b. szefa policji gen. Marka Papały nie działał na zlecenie - twierdzą łódzcy prokuratorzy, którzy przez ponad pięć lat prowadzą śledztwo ws. zabójstwa b. szefa policji.
Akt oskarżenia w tej głośnej sprawie ma trafić do sądu w Warszawie w połowie maja. Podejrzanemu grozi dożywocie.”



No proszę, proszę 17 lat a jak z bicza trzasnął. I czego dowiadujemy się po takim czasie? Że było to zwykłe zabójstwo rabunkowe, a nie na zamówienie.


Oj „Patyk” coś ty narobił.

Miałem dawno temu w szkole takiego kolegę o ksywie „Patyk”. Nie chciało mu się uczyć wolał „przeciwstawiać” się systemowi. Więc peleton szkolny wyprzedził go i pozostał na drugi rok. Ale to chyba nie ten.

Czy dziś po tylu latach i tym co wokół tej sprawy się działo są w Polsce ludzie, którzy przyjmą taki werdykt jako prawdziwy?

Pewnie są, ale takich jak mniemam będzie niewielu. Po tym wszystkim co działo się wokół sprawy zabójstwa generała Papały myślę, że niemal każdy Polak gdzieś w duchu kryje wątpliwości. Sprawa zabójstwa jest tu bulwersująca. Ale niemniej bulwersujące jest też to, że to jedna z tych spraw gdzie politycy wykopali rów pomiędzy społeczeństwem a państwem. Jest to sprawa wielokrotnie wykorzystywana przez polityków do rozsiewania podejrzeń, snucia teorii zamachowych po to, aby zniechęcić nas do państwa. I stało się, Polacy nie wierzą swojemu państwu.


Jak myślicie, jakiej formacji to politycy? Jasne, że PO i PiSu. Ile razy w sprawie zmieniano śledczych prowadzących dochodzenie, napuszczano jednych na drugich. Ile razy zmieniano prokuratorów. Oczywiście nie obyło się też bez błędów w śledztwie.

Był też polityk, który jako urzędujący prokurator generalny i MS udał się w podróż do USA skąd miał przywlec Edwarda Mazura w żelaznej klatce – rzekomego zleceniodawcę zabójstwa. A wszystko to miało odbyć się w towarzystwie tryumfalnego orszaku „kiejby” Germanik po podbojach do „Zymu” wracał. Potem IPN odnalazłby sensacyjnie związki Mazura nie tylko w rybakiem i córką rybaka, ale i z elitą przeciwników IV RP.

Ów cherubinek naszego prawa i sprawiedliwości zapukał do budynku gdzie urzęduje prokurator generalny USA. Niestety pismo o ekstradycję Mazura kazano mu zostawić portierowi, czyli takiemu ichniemu cieciowi z miotłą. Nasz Zibi jednak nie spoczął i udał się z pismem do urzędnika zajmującego się ekstradycjami. Niestety i tam nie został dopuszczony przed oblicze, bo ów urzędnik miłośnik „basketa” oglądał właśnie mecz i zapowiedział żeby mu się nikt nie wpierdalał. Przyjęła go sekretarka - straszna baba. Wzięła w tłustą łapę pismo i złożyła na takiej kupie metrowej wysokości, gdzie leżały inne podobne koperty. Nasz Cherubinek powrócił więc do domu z pustą czarną teczką. Po kilku dniach dotarła odpowiedź, że Zibi może sobie zrobić ze swojej notki trąbkę i wsadzić w d….pę, bo USA żadnego Mazura nie wyda, choć ma ich na pęczki wśród Polonusów. Pomimo nawet tego, że to lud niesamowicie uparty i wkurwiający. Ot, podobnie wyruchali pisiarnię, jak my zachowaliśmy się w przypadku Polańskiego.

W ten sposób nasz Zorro poległ i nazajutrz cała IV RP na chwałę Pana. A miało być tak pięknie – aresztowanka, łapanki, getta, obozy, gułagi, katorgi, stosy, dymiące kominy, kopalnie uranu, zapach palonej słoniny z ofiarnych stosów komuchów w powietrzu miał się unosić, itp., itd., etc.

Przez takich jak Kaczyński, ZZ i całe towarzycho prawowiernych, którzy sieją ferment przy każdej okazji Polacy pomimo 25 lat budowy demokracji są przeciwko własnemu państwu. To jest żniwo polityki uprawianej przez paranoiczną grupę zwaną pisiarnią oraz próżniaczą sektę platfusów.

A że tak jest, niech zaświadczą cytaty z pewnego tekstu prof. Hartmana. Tekstu całego nie przedstawiam, dlatego, że dotyczy wyborów, a agitować przecież dziś nie wolno.

„Niemal wszystkie oparte są (wystąpienia polityków) na schemacie populistycznym, czyli przeciwstawiającym dobry lud (tj. „nas” albo „społeczeństwo”) złemu państwu („im”, „systemowi”)…..”


„…….Polska demokracja jest płytsza, niż można by sądzić, czytając inteligencką prasę. Niestety, naród polski jeszcze nie w pełni ukształtował się jako naród polityczny. Pomimo wielu już lat niepodległości wciąż konsoliduje się nie wokół swego państwa, lecz przeciw państwowości i instytucjom…….”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2015, 19:54 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Apel do prezydenta elekta.


Panie Prezydencie Elekcie czy Pan wie, że nigdy Pan nie będzie moim prezydentem? Choćby Pan się zarzekał, że swoją „miłością” obdarza Pan wszystkich Polaków, nawet Roberta Biedronia? Co jest z Pana strony łgarstwem, choć wiemy wszyscy, że Pan Robert jest Polakiem z dziada pradziada i „miłość” Prezydenta mu się zwyczajnie należy? Wszyscy wiec wiemy teraz dlaczego nie będzie Pan nigdy prezydentem wszystkich Polaków.



Niestety jest Pan prezydentem Mojego Kraju. I to jest fakt – niestety. Ale z wynikiem demokratycznych wyborów muszę się pogodzić. I to ja jako obywatel, jako Polak uszanować muszę.

Zabiegając o dobre imię Polski za granicą zwracam się do Pana Panie prezydencie elekcie, aby zmienił Pan nazwisko. Bo to, które Pan ma, czyli Duda jest obciachowe i chluby Polsce Pan tym nie przysporzy. Kto to jest prezydent Duda? Jak to brzmi? Duda może być sklepikarzem, piłkarzem, walimordą, czyli bokserem, właścicielem zakładu pogrzebowego, biskupem pedofilem, ale prezydentem - nigdy.

Nazwisko Pańskie - Duda jest po prostu obciachowe i do głowy Mojego Państwa nie przystaje.

Tu kilka przykładów jak można zmodyfikować obecne, na bardziej oryginalne, które przysporzy Polsce powagi i zacnego przykładu na salonach świata. Proszę sobie wybrać, albo zaproponować swoje rozwiązanie. Tylko przed tym skonsultować z Narodem, a zwłaszcza ze mną.

I tak: Dudziński, Dudzisiewicz, Dudzisław, Dudzikowski, Dudasowski, Dudaszwili (znajomo brzmi), Dudajewicz, Dudajkin, Dudakatsu (motyoryzacyjnoazjatyckie) Dudarella (łacińskie), Duda Al-Haddadadabab (arabskie). Albo może przed Dudziński dodać „Maria”? Prezydent Andrzej Maria Dudziński! Nie są to przykłady doskonałe, bo Duda jest tak makabryczne, że niełatwo przerobić je na bardziej przyjazne w brzmieniu.

Co by nie myśleć o nazwisku Komorowski, to nazwisko to posiada w sobie wiele elegancji i staropolskiej dostojności. Choćby jego właściciel nie zważał na protokół dyplomatyczny i pieprzył coś o polowaniach, oczekujących na mężyków żonach, lub właził z buciorami na tron Cesarza Japonii. Pańskie niestety nie posiada takiej dostojności.

Proszę o tym pomyśleć Prezydencie Elekcie.

A teraz pieśń - Hymn na cześć naszego wybrańca narodu.

https://www.youtube.com/watch?v=LYyHifLHp00


Z poważaniem łobuz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2015, 3:30 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
obuz pisze:
Apel do prezydenta elekta.


Panie Prezydencie Elekcie czy Pan wie, że nigdy Pan nie będzie moim prezydentem? Choćby Pan się zarzekał, że swoją „miłością” obdarza Pan wszystkich Polaków, nawet Roberta Biedronia? Co jest z Pana strony łgarstwem, choć wiemy wszyscy, że Pan Robert jest Polakiem z dziada pradziada i „miłość” Prezydenta mu się zwyczajnie należy? Wszyscy wiec wiemy teraz dlaczego nie będzie Pan nigdy prezydentem wszystkich Polaków.



Niestety jest Pan prezydentem Mojego Kraju. I to jest fakt – niestety. Ale z wynikiem demokratycznych wyborów muszę się pogodzić. I to ja jako obywatel, jako Polak uszanować muszę.

Zabiegając o dobre imię Polski za granicą zwracam się do Pana Panie prezydencie elekcie, aby zmienił Pan nazwisko. Bo to, które Pan ma, czyli Duda jest obciachowe i chluby Polsce Pan tym nie przysporzy. Kto to jest prezydent Duda? Jak to brzmi? Duda może być sklepikarzem, piłkarzem, walimordą, czyli bokserem, właścicielem zakładu pogrzebowego, biskupem pedofilem, ale prezydentem - nigdy.

Nazwisko Pańskie - Duda jest po prostu obciachowe i do głowy Mojego Państwa nie przystaje.

Tu kilka przykładów jak można zmodyfikować obecne, na bardziej oryginalne, które przysporzy Polsce powagi i zacnego przykładu na salonach świata. Proszę sobie wybrać, albo zaproponować swoje rozwiązanie. Tylko przed tym skonsultować z Narodem, a zwłaszcza ze mną.

I tak: Dudziński, Dudzisiewicz, Dudzisław, Dudzikowski, Dudasowski, Dudaszwili (znajomo brzmi), Dudajewicz, Dudajkin, Dudakatsu (motyoryzacyjnoazjatyckie) Dudarella (łacińskie), Duda Al-Haddadadabab (arabskie). Albo może przed Dudziński dodać „Maria”? Prezydent Andrzej Maria Dudziński! Nie są to przykłady doskonałe, bo Duda jest tak makabryczne, że niełatwo przerobić je na bardziej przyjazne w brzmieniu.

Co by nie myśleć o nazwisku Komorowski, to nazwisko to posiada w sobie wiele elegancji i staropolskiej dostojności. Choćby jego właściciel nie zważał na protokół dyplomatyczny i pieprzył coś o polowaniach, oczekujących na mężyków żonach, lub właził z buciorami na tron Cesarza Japonii. Pańskie niestety nie posiada takiej dostojności.

Proszę o tym pomyśleć Prezydencie Elekcie.

A teraz pieśń - Hymn na cześć naszego wybrańca narodu.

https://www.youtube.com/watch?v=LYyHifLHp00


Z poważaniem łobuz


Niech bedzie pochwalony Panie Obuz !

Podobno do posla Niesiolowskiego dzwonia ludzie i placza. Wez zadzwon, poplacz i przestan pisac pierdoly ze czyjes nazwisko "nie posiada dostojnosci". Pomysl o tym poczciwy grafomanie :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2015, 3:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Ponoć nazwisko mówi dużo o jego właścicielu, ale czy to jest prawdą ? Choćby KOWAL.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2015, 7:06 
A może by tak zaproponować nowemu prezydentowi, aby nosił wiśniowe buty? Myślę, że wiśniowe buty prezydenta podniosłoby na duchu wielu Polaków, a i prestiż Polski w świecie zyskałby na tym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2015, 7:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Łobuz. Tuz intelektu któremu się wydaje, że błyszczy, tak błyszczy jak psu jaja w lecie po wylizaniu. Mnie też nazwisko Dudy bawi a sama osoba mierzi, ale nie byłbym tak głupi aby pisać elaborat na ten temat. Na dodatek tak naprawdę świadczy on źle o autorze tej grafomanii, a nie adresacie. Nie pozdrawiam, oddalam czując głęboką pogardę i niesmak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2015, 7:40 
Elity polityczne są produktem społecznym, społeczna kreacja elit przybiera różne formy, cywilizowane społeczeństwa kreują dzieła sztuki, a nieucywilizowana kołtuneria, tak jak w Polsce, stosuje najprostszą formę do kreacji elitarnego produktu – stolec. A Pan Obuz zajmuje się właśnie analizą tego stolca, przeprowadza jego bardzo dokładne badania organoleptyczne i dzieli się z nami swoimi wrażeniami smakowo-zapachowymi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group