forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 wrz 2014, 8:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Obuzie, cały ten szum wokół wypowiedzi Maleńczuka to, moim zdaniem kwestia tylko medialna, nie merytoryczna. On chce, aby o nim mówiono, po prostu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Siemka Obuz, to wspaniale jest dla forum ze znowu nadajesz :)

i kto powiedzial ze to forum nie ma szans na normalnosc ? ;)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 10:58 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Killashandra Ree pisze:
Obuzie, cały ten szum wokół wypowiedzi Maleńczuka to, moim zdaniem kwestia tylko medialna, nie merytoryczna. On chce, aby o nim mówiono, po prostu.



Czekałem na to, kto powie to pierwszy. Od samego początku tak to oceniam. To samo dotyczyło kiedyś sprawy Darskiego. Spada mną zainteresowanie, twórczość z półek nie schodzi, to trzeba szarpnąć. Kiedyś było to bardzo trudne, bo nie było internetu - jedynie scena, prasa i TV, która dochodziła z opóźnieniem, bądź wcale. Dziś to bardzo łatwe zadanie. Chociaż nie ujmuje Maleńczukowi nic z tego co powiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 11:32 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
WLR pisze:
Nie zgadzam się. Maleńczuk mówi co myśli i jest w tym konsekwentny.
Na co dzień nosi na szyi odwrócony krzyż - co we Wolsce raczej kariery nie ułatwia.
Szanowne koleżeństwo uważa zapewne, że jak ktoś ma poglądy nierównoległe
z tzw. linią, to powinien cicho siedzieć by nie narazić się na zarzut szukania taniej
popularności. Brawo tow. ateiści!



Kolega chyba nie czytał mojej wypowiedzi z dnia wczorajszego. Tam wyraźnie opowiedziałem się za tym co powiedział Maleńczuk. Niemniej jednak trudno wykluczyć tu watek marketingowy. I do tego też taka osoba ma prawo. W niczym nie krytykuję Maleńczuka. Darski też podarł Biblię z tych samych powodów. I też miał do tego prawo. Taki jest dzisiejszy świat. Katol twierdzi, że świat powinien dopasować do ich poglądów. Niby z jakiej racji? W wolnym świecie na dominację jednego światopoglądu nie ma miejsca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 13:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Naprawdę popieracie idiotę który śpiewa o strąceniu samolotu przez pijanych Ruskich?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Ja akurat nie lubię Maleńczuka, nie utożsamiam się z tym, co głosi, i podtrzymuję moje zdanie, że głównym powodem tej konkretnej wypowiedzi była komercja.Nie odwaga, komercja.Odwaga dziś to tolerancja dla osób o odmiennych poglądach, bo w obliczu tych jedynie słusznych wszędzie głoszonych mało kto ma odwagę się na tolerancję zdobyć.Darcie publicznie Biblii, odwrócone krzyże na szyjach, to widowiskowe, ale czy koniecznie posiadanie poglądów wymaga ich wizualnego manifestowania?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Jak wygląda tak"śpiewa" i co "śpiewa".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 13:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Facet powiedział prawdę o katolach, a wy zaczynacie rozmamływać to na reklamowanie się i podobne bzdety.
Przecież najważniejszy jest tu fakt ścigania publicznych wypowiedzi przez pojebańców systemu Nowak.


WLR masz u mnie plusa za powyższą spicz, chociaż słodką chyba niesłusznie spostponowałeś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 13:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
WLR pisze:
Killashandra Ree pisze:
, ale czy koniecznie posiadanie poglądów wymaga ich wizualnego manifestowania?



Ależ skąd, werbalnego też nie wymaga. W ogóle po co ktoś ma wiedzieć jakie mam poglądy.
Najlepiej płynąć z nurtem katolskiego szamba ciesząc się, jak to się głupoli nabrało. :lol:
Absolutnie nie chodźmy na wybory, bo przecież nasz głos jest manifestacją poglądów.
Pozwólmy się zakuwać w dyby kołtuństwa Cejrowskim, Kępom, i Terlikowskim, bo przecież
nie uchodzi nam manifestować odmiennych poglądów. To jest właśnie sedno tryumfu ciemnoty,
że oni takich moralnych oporów nie mają. Szanowną Słodką mierziły zapewne punki, skini, depesze,
metale a może i hipisi ( :mrgreen: ), którzy nachalnie ośmielali się uzewnętrzniać swoje poglądy
strojem, miast odziewać się w neutralne szare garsonki, koszule non iron i tureckie swetry.

O losie! Na jakim świecie przychodzi mi żyć...O forum już przemilczę.



Nie przypisuj mi treści, których nie wygłaszałam. Nie mierzili mnie wymienieni przez Ciebie, ale się z nimi nie utożsamiałam.Ja jestem tolerancyjna, a nie tylko mówię o tolerancji, Ty natomiast nie jesteś. Gdybyś był sam człowiekiem tolerancyjnym, to i mnie pozwalałbyś na posiadanie własnych poglądów.Nie należę do obłudnych, ani do moherów.Poglądy zaś wyrażam wtedy, gdy to ma sens, a nie w rodzaju biżuterii czy darciu książek.Odzwierciedlanie poglądów strojem uważam za śmieszne, ja lubię ubierać się stosownie do okoliczności.Jeżeli ktoś uważa inaczej, to oczywiście jego sprawa i jego stroje, mnie nic do tego. Na tym drogi, WLR polega tolerancja.Więcej obłudy jest we wrzaskach antymoherowych- z reguły ci, co najgłośniej wrzeszczą, w domowym zaciszu są dokładnie tacy sami.
Co do udziału wyborach -wielokrotnie prezentowałam , i dalej prezentuję ten sam pogląd- jeśli nie ma możliwości oddania głosu na odpowiadającego mi kandydata, to wolę oddać głos nieważny.
Porównaniem mnie do moherowej obłudy natomiast nieźle się ubawiłam, THX.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Dlaczego sądzisz,że ja nie jestem przeciw kołtuństwu???Należy się sprzeciwiać, ale sensownie. Co zmieni ubiór, czy inna podobna dziecinna manifestacja?Czynem trzeba, jak najbardziej. Protestami, choćby w granicach obowiązującego prawa,a jeśli mało skuteczne- to ilość protestów należy zwiększyć. Trzeba domagać się respektowania naszych praw i naszej woli,jeżeli się nie da inaczej- to uciążliwością protestowania.Kropla drąży skałę, zatem drążmy.Najbliższa okazja- wybory samorządowe. Głosujmy na tych, którzy niosą szanse zmiany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group