forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 7:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2014, 10:45 
Cytuj:
I moglbym tak jeszcze wymieniac i wymieniac zjado darmow ale i tak nikt nie przyzna mi racji bo kazdy z Was ma jakiegos budzetowego w rodzie a

Ja ci przyznam rację, choć kilku członków mojej rodziny pracuje w budżetówce...
----------
I postawię w tym miejscu pytanie.
To powiedz królu złoty (skoro już tak krzyczysz) jakie rozwiązanie? Palikotoprzechrztypolityczne?
Czy partyjne listy, na których większość to bmw.
Innej alternatywy nie ma.
Można rzecz jasna, głosować na młodych gniewnych ze środka listy partyjnej aby zrobić kuku bonzom tego interesu.... jednak czy naprawdę to będzie kuku? przecież wierchuszka partyjna i tak miękko wyląduje na fotelach zarządów spółek skarbu państwa... (tam dopiero zarobią).
A zdejmie się z nich odium odpowiedzialności politycznej za rozwiązanie wyprodukowanych przxez nich problemów....

Naprawdę trudno o dobrą receptę.


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2014, 11:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dawno, dawno temu lud paryski zastosował bardzo skuteczną receptę.
Takie cóś błyszczące spadywało z góry i ciach!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 11:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
maerose pisze:
Dawno, dawno temu lud paryski zastosował bardzo skuteczną receptę.
Takie cóś błyszczące spadywało z góry i ciach!


nie da rady... do tego skazany musi mieć głowę ! a nie jakiegoś burchla !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
barycki pisze:
IroB pisze:
i tak nikt nie przyzna mi racji


A gówno prawda, ja przyznam.

Adam Barycki



Dziekuje Adamie, chyba moge Ci mowic Adam? czy ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 11:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
I moglbym tak jeszcze wymieniac i wymieniac zjado darmow ale i tak nikt nie przyzna mi racji bo kazdy z Was ma jakiegos budzetowego w rodzie a

Ja ci przyznam rację, choć kilku członków mojej rodziny pracuje w budżetówce...
----------
I postawię w tym miejscu pytanie.
To powiedz królu złoty (skoro już tak krzyczysz) jakie rozwiązanie? Palikotoprzechrztypolityczne?
Czy partyjne listy, na których większość to bmw.
Innej alternatywy nie ma.
Można rzecz jasna, głosować na młodych gniewnych ze środka listy partyjnej aby zrobić kuku bonzom tego interesu.... jednak czy naprawdę to będzie kuku? przecież wierchuszka partyjna i tak miękko wyląduje na fotelach zarządów spółek skarbu państwa... (tam dopiero zarobią).
A zdejmie się z nich odium odpowiedzialności politycznej za rozwiązanie wyprodukowanych przxez nich problemów....

Naprawdę trudno o dobrą receptę.


rozwiazanie polega na tym by wybierac program a nie twarze, by wreszcie wymusic na imunitetowcach by se imunitety calosciowo odebrali, by premier, prezydent, minister, sprzataczka musiala ponosci odpowiedzialnosc za swoje decyzje, czyny i ich efekty.......ot cala tajemnica prawa ktore powinno miec oddzialywanie na kazdego w rownym stopniu. Albo wszyscy mamy czerwona albo niebiesko kref :) niebieska mozy byc tylko od denaturatu :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
ponosci odpowiedzialnosc za swoje decyzje, czyny i ich efekty.......ot cala tajemnica prawa ktore powinno miec oddzialywanie na kazdego w rownym stopniu

IroB

Ty jeszcze i krystkona etat wziąłeś?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
nie, tylko poletatu, ja sie nie zajmuje finasami :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 12:31 
Cytuj:
rozwiazanie polega na tym by wybierac program a nie twarze, by wreszcie wymusic na imunitetowcach by se imunitety calosciowo odebrali,

Programy powiadasz...
Przecież żaden się nie dopina.... Ot taki skrojony z pobożnych życzeń - i to u WSZYSTKICH JAK LECI.
Najsensowniejszy (i najlepiej zbilansowany) przedstawiła SLD.... I co??? circa 8% uzbierali. A demagogiczne obiecanki-macanki i spiski smoleńskie przyniosły prezesowi circa 20%....
Sztuka czytania i zrozumienia prostego tekstu okazuje się być zbyt wielkim wyzwaniem intelektualnym dla większości rodaków.... ba! nawet dla uważających się za feministki ,,wyzwolonych" kobiet....
To z czym do tego chińskiego ludu???/ Z PROGRAMEM????
A ktotokurwaczyta???? :twisted: :twisted:
Odebrac immunitety....
Nooo fajno...
Wrócimy sobie do czasów RP nr 2 kiedy to osłów opozycji zatrzymywało się pod lada pozorem aby na ważnie głosowania (gdzie rząd musiał się liczyć z przegraną) nie dotarli...
Pewne ,,okrojenie" immunitetu - zgoda...
Jednak wymaga to dostosowania przy okazji wielu ustaw (z konstytucją na czele).
A grzebanie przy tym akcie (przy tak wielkiej roli środowiska radiomaryjnego) jest ciutek, że tak powiem, ryzykowne... :roll:
I wróciliśmy do punktu wyjścia.


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2014, 12:46 
IroB pisze:
rozwiazanie polega na tym by wybierac program a nie twarze


A gówno, Panie Iro, durnowata czerń nigdy niczego dobrego nie wybierze. Chyba Pan widzi, co czerń pierdolnięta wybrała ćwierć wieku temu? Ale ja Panu to jeszcze, jak dziecku pokarzę na przykładzie. Na początku lat dziewięćdziesiątych przygotowywałem do druku ulotki wyborcze, a jakże, z programami politycznymi. Była jedna ulotka z profesjonalnie przygotowanym programem przez wykształconego prawnika z dużym doświadczeniem w kierowaniu dużymi grupami ludzi w administracji. Program rzeczowo wskazujący na możliwości działań gminy, wskazane priorytety prospołeczne i realne sposoby realizacji. Było też jeszcze 50 innych ulotek i w każdej z nich programy podobne i taki pierwszy z brzegu. Gospodyni domowa będzie głosowała za podniesiemy pensji wszystkim pracującym we wszystkich zakładach pracy na terenie gminy. Emeryt gwarantuje wyborcom bezpieczeństwo w gminie, będzie głosował za ograniczeniem prędkości do 20 km/h na wszystkich drogach na terenie gminy. Ten prawnik nie został wybrany, a lud wolny wybrał do rady gminy gospodynię domową i emeryta, jako i jeszcze wszystkich innych przygłupów. Jak Pan widzi, nic się nie zmieniło i lud wolny dalej wybiera i wybierał będzie tak samo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2014, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jest jeszcze jeden problem-bez poparcia prezesów nawet mój genialny program rozdania wszystkim mieszkańcom po 100mln się nie chce przebić.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group