forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 lis 2020, 9:20

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Prawicowa Rzeczpospolita Ludowa

Cytuj:
Ośmiu byłych prezesów TK i SN - wśród nich m.in. prof. Adam Strzembosz i prof. Andrzej Zoll - wysłało do sędziów Izby Pracy SN apel o pilne ustalenie statusu członków Izby Kontroli Nadzwyczajnej. W praktyce chodzi o odsunięcie ich od orzekania ws. ważności wyborów prezydenckich. Jak podkreślają w liście, "Rzeczpospolita Polska znalazła się w dramatycznym momencie. Prawo wyborcze może przejść do historii, a Polska powróci do czasu epoki PRL".

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/apel-by ... rf/ggtpw3r

Towarzysze, czas na Kołymę!

Awatar użytkownika

To ja już nie wiem czy cieszyć się czy nie. Bo ja byłbym chyba rad gdyby wrócił PRL. :lol: :lol:

A wiecie, że byłby to dobry pomysł/ Nareszcie byłaby siła, która zrobiłaby porządek z konusem i jego ferajną. Z tymi wszystkimi Korwinami co gwałcą tak, żeby nie zgłosiła i innymi chujami oraz swołoczą. I wtedy zrobić nową Magdalenkę. Tylko mam obawy co do jednego, że po latach znowy=u wróciłby ten sam syf co teraz.

Po prostu w tej nowej Magdalence dać zakaz wstępu bliźniakom, trojaczkom itd.

Na wszelki wypadek.

Spokojnie....tak samo nigdy nie jest dwa razy. Zawsze by było coś nowego.......może faktycznie nie było by tak źle........ :shock: Tylko cza by zrobić jak gada Komandor........żadnych bliźniaków i tym podobnych gnomów.............! :lol:

Awatar użytkownika

Ekspresowe śledztwo ws. wyborów. Sprawę umorzyła prokurator, której nie było w pracy :shock:
Cytuj:
Śledztwo ws. wyborów zostało wczoraj umorzone przez zastępcę Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów Edytę Dudzińską. Sęk w tym, że nie było jej wczoraj w pracy - informuje Onet prokurator Ewa Wrzosek. - Mogła to zrobić po godzinach urzędowania w prokuraturze. To oznacza, że śledztwo umorzono nawet szybciej niż w trzy godziny – mówi prokurator.
„Najszybsze umorzenie świata”
Śledztwo w sprawie wyborów zostało wszczęte po zawiadomieniu złożonym do prokuratury przez osobę fizyczną. Jak tłumaczyła w rozmowie z Onetem prok. Ewa Wrzosek – na jej decyzję miała też wpływ opinia Polskiego Towarzystwa Epidemiologów sporządzona dla Senatu. Wynikało z niej jasno, że wybory prezydenckie mogą przyczynić się do rozprzestrzenienia wirusa.

– Również ogólnodostępne opinie innych ekspertów i wirusologów jasno wskazują, że wybory w każdej formie - również korespondencyjnej - mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia wielu osób – mówiła prok. Wrzosek.

Jednak trzy godziny później prok. Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazała, że śledztwo zostało umorzone. – Z uwagi na to, że ostateczny termin wyborów jest nieznany i jest jeszcze przedmiotem prac legislacyjnych parlamentu. Decyzja o wszczęciu śledztwa została podjęta na podstawie doniesienia prywatnej osoby przeciwko rzecznikowi PiS cytowanemu na portalu Polityczek.pl nie miała faktycznego ani prawnego uzasadnienia – powiedziała w rozmowie z Onetem.

– Jestem zszokowana tą informacją – odpowiada prok. Ewa Wrzosek. – To było chyba najszybsze śledztwo świata, bo trwało łącznie jakieś trzy godziny. Przez ponad 25 lat pracy nie spotkałam się z czymś takim. Nie wiem przez kogo zostało to śledztwo umorzone i w jakim trybie. Przecież w tej sprawie nie zostały wykonane żadne czynności procesowe. Kiedy dzisiaj kończyłam pracę wszystkie dokumenty były jeszcze w prokuraturze rejonowej, nie zdążyłam ich nawet przesłać do prokuratury okręgowej. Bardzo chciałabym poznać uzasadnienie tej decyzji i dowiedzieć się jaka była podstawa prawna tego działania – mówi.

Prok. Ewa Wrzosek jest członkinią stowarzyszenia prokuratorów "Lex super omnia" krytycznego wobec obecnej władzy. W ostatnich latach rzecznik dyscyplinarny wszczął wobec niej trzy postępowania. Pierwsze dotyczy krytycznych wypowiedzi z publicznego wysłuchania "ustaw sądowych" w Sejmie, drugi występu na wiecu przed gmachem Sądu Najwyższego w lipcu 2018 r. w obronie niezależnych sądów, a trzeci udziału w materiale filmowym przygotowanym przez Inicjatywę Wolne Sądy.

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego" - ukaz cara Rosji Piotra I z 9 grudnia 1708 roku :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Tym razem cytat z Piotra I w punkt :)

Awatar użytkownika

A popatrzcie na to:

Cytuj:
Jacek Sasin był "jedną z osób", które planowała przesłuchać Ewa Wrzosek. To prokurator, która w czwartek wszczęła postępowanie dotyczące organizacji wyborów prezydenckich. Jak przyznała, przesłuchani mogliby zostać też m.in. Mateusz Morawiecki, marszałkini Sejmu Elżbieta Witek czy Jarosław Kaczyński.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... 8sRsnySvyA

Pani prokurator Wrzosek wystąpiła przed kamerami mediów i szeroko acz zwięźle poinformowała o sprawie. Pomyślałem sobie wtedy. No, żebyś kobieto nie miała czasem kłopotów. Nie upłynęła godzina i media zanotoały to.

Cytuj:
Prokurator krajowy polecił wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów Ewy Wrzosek, która wszczęła w czwartek śledztwo w sprawie decyzji o przeprowadzeniu wyborów prezydenckich. Tego samego dnia zostało ono umorzone przez innego śledczego z tej samej prokuratury.

https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-20 ... z3cfavPpxI

Tym śledczym miał być jakiś tajemniczy Don Pedro, czy Don Peierdolina. Zwierzchniczka pani prokurator Wrzosek. Ale jakby co to mamy niezależna prokuraturę. Niezależną od niezależności. :lol: :lol: :lol: :lol: Jak mnie ostatnie bawią takie sprawy. Bo to potwierdza jak głupi jest ten naród.

Obrazek

Pani Wrzosek. Blond dziewczyna. Zapewne bez maseczki ładniejsza. I po ostatnie nie lubię jak się ktoś przypierdala niesłusznie do kobiety.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:

Obrazek

Pani Wrzosek. Blond dziewczyna. Zapewne bez maseczki ładniejsza. I po ostatnie nie lubię jak się ktoś przypierdala niesłusznie do kobiety.

Fakt całkiem ładna , a co najważniejsze niegłupia jak PiS-lamki.

I co z tego, skoro rozum, inteligencja etyka i tym podobne "pierdoły" nie są dziś uważane za cechy pierwszej potrzeby i cenione......niestety. :(

Ceniony jest raczej zupełny brak tych wymienionych przez Ciebie "pierdół". :cry:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.