forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2021, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dee Dee pisze:
On ma wiecej posiadłości i mieszkań niż myślimy.
Wyrasta na króla podziemia
Za chwilę będzie równy Rydzykowi.
A może i szpetnego ,opasłego mafiosa z Torunia przebije.
Niewyobrażalnie wielką kasę trzeba gdzieś wyprać



Ja sadze ze to wszystko nie jest dla niego. On jest tylko slupem ktory pierze kase dla innych , wiekszych cwaniakow przy wladzy
i tylko skupuje dla niech te nieruchomosci a w zamian mogl sobie kupic tez cos dla siebie.
Zobaczycie, jeszcze sie okaze kto tak naprawde jest wlascicielem kiedy PiS straci wladze :lol:


P.S.
Czesc DD :)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2021, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2021, 15:23
Posty: 341
Korbka, dokładnie to miałam na myśli,coś Ty tak cudnie ujęła.
Na kogo stawiasz ?
Bankster,czy Zero ?

Logik,możesz mieć niestety rację
Poziom świadomosci społecznej jest niski, milionowe rzesze nie dostrzegają,że
gotujemy się już powoli jak te żabki w garnku

Ps.
Elo Korba ;)

_________________
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2021, 13:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
polar pisze:
Ja żyję.


...ale co to za życie... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2021, 21:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Dee Dee pisze:
Korbka, dokładnie to miałam na myśli,coś Ty tak cudnie ujęła.
Na kogo stawiasz ?
Bankster,czy Zero ?

Logik,możesz mieć niestety rację
Poziom świadomosci społecznej jest niski, milionowe rzesze nie dostrzegają,że
gotujemy się już powoli jak te żabki w garnku

Ps.
Elo Korba ;)


Korba ma rację. Zauważcie, że PiSdzielce na kluczowych stanowiskach zawsze dobierają sobie skompromitowanych ludzi. I to bez wyjątku!!! Zawsze jest jakiś haczyk - albo komuch albo ma coś nieteges w życiorysie. Myślę, że to jest celowy wybieg - gwarancja lojalności osobnika wobec Nowogrodzkiej.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2021, 22:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2021, 15:23
Posty: 341
Logik,ja wiem, ze długie "rence " byłych komuchów sięgają daleko
Zresztą na tych właśnie układach PiS zbudowało swoje imperium
Trzeba mieć haki na wszystkich
Jak mawiał towarzysz Lenin

Błędem jest brać pod uwagę tylko ludzi wybieranych, tylko organizatorów, administratorów i in. Bądź co bądź ci wybitniejsi ludzie stanowią mniejszość. Trzeba brać pod uwagę szeregowców, masy.

_________________
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 0:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Dee Dee pisze:
Logik,ja wiem, ze długie "rence " byłych komuchów sięgają daleko
Zresztą na tych właśnie układach PiS zbudowało swoje imperium
Trzeba mieć haki na wszystkich
Jak mawiał towarzysz Lenin

Błędem jest brać pod uwagę tylko ludzi wybieranych, tylko organizatorów, administratorów i in. Bądź co bądź ci wybitniejsi ludzie stanowią mniejszość. Trzeba brać pod uwagę szeregowców, masy.


https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,444 ... 1-L.1.duzy

Cytuj:
Wąskie grono osób dostało od dewelopera specjalne warunki na kupno apartamentu na warszawskim osiedlu Awangarda. Wśród nich prezes Orlenu Daniel Obajtek, wiceprezes koncernu Adam Burak, żona byłego rzecznika PiS Adama Hofmana i wiceprezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Piotr Wojtyczka.
“Wyborcza” jako pierwsza poinformowała w niedzielę, że Obajtek kupił mieszkanie na osiedlu Awangarda na warszawskim Bemowie. Z dokumentów, które zdobyliśmy, wynika, że prezes Orlenu wybrał jesienią 2018 r. jedno z największych i najdroższych mieszkań na ostatnim piętrze najwyższego budynku na osiedlu: z dużym przeszklonym ogrodem zimowym i widokiem na panoramę stolicy.

Zapłacił za nie tylko 1,3 mln zł, czyli 6,9 tys. zł za m kw. Z cennika mieszkań na osiedlu Awangarda, do którego dotarliśmy, wynika, że normalna oferta wynosiła 12 499 zł za m kw. 187-metrowe mieszkanie prezesa Orlenu i jego partnerki Pauliny Sali (zasiada m.in. w radzie nadzorczej Lotos Oil, razem spłacali apartament) powinno zatem kosztować ponad 2,2 mln zł. Co więcej, Obajtek z Salą wpłacili pół miliona przed aktem notarialnym, resztę kwoty deweloper rozłożył im na rok.


PiS jak mafię - można opuścić jedynie nogami do przodu... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Za rządów tow. Władysława Gomułki „Wiesława” było najmniej przewałów gospodarczych w naszym kraju – . ..natomiast powoli, po obaleniu Edwarda Gierka aparat partyjny się rozkręcał by osiągnąć dzisiejsze obroty.... Nie dość, że żył z jedną żoną, to w wielorodzinnym bloku. Nie kradł, nie zostawił długów. Gardził wazeliniarskimi "elitami". Zostawił Polskę bez długów i towarzyszom radzieckim zbyt nisko się nie kłaniał.. Żył skromnie i tego wymagał od innych. Jakie to dzisiaj nienormalne..
Już po Gierku - nie ważne czy lewica czy prawica – wszyscy kręcą lody i doją, no a PiS-dzielce to już przelicytowali w tym samych siebie. System zrodził mafie i przemyt. Niektórzy – dla ukrycia przepisują majątki na żony i szwagrów. Skandal i wstyd na całą Europę..
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 11:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2021, 15:23
Posty: 341
Magni,a co poniektórym się wydawało,że ośmiorniczki to szczyt plucia ludziom w twarz
Niestety ja przeczuwałam,że to jest tylko preludium to tego,co nam
zafunduje PiS
Oni nie mają żadnych hamulców
Idą na rympał.

_________________
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Dee Dee pisze:
Oni nie mają żadnych hamulców
Idą na rympał.


Cytuj:
Z ustaleń "Wyborczej Katowice" wynika, że w firmie ERG Bieruń Folie pracuje Tymoteusz Szydło - odebrał on nawet telefon od dziennikarza, który dzwonił na numer podany na stronie przedsiębiorstwa. Jednym z udziałowców spółki, w której dostał pracę, jest Daniel Obajtek. OKO.Press informuje także, że mężczyzna po zrzuceniu sutanny zmienił nazwisko.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg3
https://oko.press/syn-beaty-szydlo-pod- ... l-obajtek/

Jak w mafii... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 15:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tymoteusz Kusiński +48 726 060 075
(Kusińska to nazwisko panieńskie Szydło)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group