forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2019, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
moje jechanie po bandzie zdarza sie rzadziej niz wybuchy super nowych......pozatym co to za jechanie po bandzie? to jest pikus...oOOOO , kiedys to bylo po bandzie jechanie jak userzy sobie prywato jechali, wyciagali slabostki i slabosci i wogole prali sie na forum publicznym.......z brudow niby co to kazdy gdzies swoje ma.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 20:22 
Irob, mnie nie wciągniesz w swoje bajki. Jeśli nie rozumiesz, tym gorzej dla ciebie.
Ale rozumiesz, mało tego, działasz z premedytacją, bo nie zliczę razów, kiedy ja czy nieliczni zwracali ci uwagę, że to co robisz, ani fajne nie jest, ani szokujące, że to nie świadczy o twoim nonkonformizmie , a że jest raczej żałosne i balansujesz na krawędzi. Wzruszałeś ramionkami, wzruszaj dalej. Nie zdziw się jednak, jeśli kiedyś smutni panowie zapukają do drzwi twojego domu.
Bardzo szybko można to podciągnąć pod propagowanie faszyzmu, może prędzej w Rzeszy nawet, niż w Polsce.


Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 20:24 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Sigmund Freud sie klania :)
A co Ty kurwa wiesz o Freudzie? Sporo głupot pierdolił, jak i ty.

Tu nie kaman o ten cyklon, a o całokształt, nie chce mi się, ale gdybym zebrała się do kupy, to takie kwiatki bym wyciągnęła z twoich wypowiedzi, że cała ta boruchowo-korbaczewsko-rośkowa armia, chcąc zachować odrobinę przyzwoitości, musiałabyby zwinąć manaty i spieprzyć tam gdzie raki zimują.
Taka jest prawda IroB.

Jesteś synem kurwich macierzy, jest ci tam dobrze, to twoje miejsce na ziemi i ja to rozumiem(poniekąd). Ja jako faszysta, rasista, homofob, jakoś to zniesę, ale , że te nasze forumowe załogi z buziami pełnymi tolerancji, przeciwnicy faszyzmu, nacjonalizmu, kochający wszystkich, tylko nie Polaków, nie reagują na twoje jazdy, jest dla mnie zagadką.


Proszę się ze mnie zejść, bo mnie ta wasza rozmowa ni ziębi ni grza. Tak więc odjebać się od borucha w delikatny sposób.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 20:29 
Och jaki grożny się zrobiłeś. A co to się stało? Tobie wolno odpowiadać na nasze posty swoimi dziesięcioma, a nam , raczej mi, już nie?
Drżę..
Najpierw sam się odjeb, w delikatny sposób, to może przemyślę. Nie ty mi będziesz warunki stawiał.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
AGAFIA pisze:
Irob, mnie nie wciągniesz w swoje bajki. Jeśli nie rozumiesz, tym gorzej dla ciebie.
Ale rozumiesz, mało tego, działasz z premedytacją, bo nie zliczę razów, kiedy ja czy nieliczni zwracali ci uwagę, że to co robisz, ani fajne nie jest, ani szokujące, że to nie świadczy o twoim nonkonformizmie , a że jest raczej żałosne i balansujesz na krawędzi. Wzruszałeś ramionkami, wzruszaj dalej. Nie zdziw się jednak, jeśli kiedyś smutni panowie zapukają do drzwi twojego domu.
Bardzo szybko można to podciągnąć pod propagowanie faszyzmu, może prędzej w Rzeszy nawet, niż w Polsce.


w kraju w ktorym zyje nie ma smutnych panow, a nawet jesli sa to moga mi jak majstrowi Kobuszewskiemu........u nas litera prawa jest swieta, tu jak prawo mowilo ze .......to nikt sie wzdrygal, ale to bylo osiem dekad temu, teraz litera prawa mowi cos calkiem innego, teraz prawo mowie ze nie wolno palic ludzmi w piecach i to jest prawo dobre.

nie histeryzuj Aga.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2023, 8:22 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group