forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 14:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1710 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 171  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

nick pisze:
Ten wspomniany przez Ciebie mały facet też jest na liście Żydów polskich.
Czasem mam wrażenie, że jedyny, których nie ma liście, to jej autorzy. :lol:

Ja z kolei odnoszę wrażenie że takie listy sporządzają sami zainteresowani, choćby po to by zaciemnić i nie mówić wprost w jaki sposób polscy żydzi dorabiali się fortun...., wbrew pozorom opisy takich sytuacji są obecne w książkach napisanych i wydanych tu w Polsce przez samych żydów choćby Henryka Grynberga.

To też możliwe.

Awatar użytkownika

zritah pisze:
Dobrze wiesz, Nick.

:mrgreen:
Jakąż to działalność mózgową te ww. żydy robiły, pluły na Polskę jako lewaki tu?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

nick pisze:
No wiesz.
Wyznam, że bez zastanowienia oddałabym 1000 takich ev za jednego Żyda Korczaka.
Czy też podobną ilość grafomańskich aryjskich baryckich za jedno pióro Słonimskiego, Tuwima czy Lechonia.
Ale co ja tam wiem.

Bardzo mnię się to podoba co napisałaś. ;)

Awatar użytkownika

kowalew pisze:
....
Bo wg mnie wybór PO - PIS to wybór - być wasalem żydów niemieckich czy amerykańskich. Wybór jest trudny bo istnieją jeszcze żydzi rosyjscy - pozostałych innych pomijam.
I żeby jeszcze bardziej zagmatwać sprawę, ....być może ten wybór właściwie w ogóle nie ma znaczenia, bo być może w dłuższej perspektywie jest to tylko fragment większej, niewidocznej i niezrozumiałej dla nas układanki syjonistów.
Po prostu my Polacy nie mamy elit propaństwowych. Więcej, gorzej, rodzi się pytanie - czy ten niestety ogłupiony naród w ogóle chce zaspakajać swoje konsumpcyjne chciejstwo w ramach w miarę suwerennego państwa, czy wystarcza mu do tego ersatz :?: :?:
Nadużywam słowa "być może" ale nam nadzieję że jest to zrozumiałe.

PS. Żydzi piszę celowo z małej litery bo chodzi nie o naród tylko syjonistów.

"jeden z przepisów Kpc jest niezgodny z konstytucyjnymi zasadami godności człowieka i prawa do sądu "w zakresie, w jakim bezwarunkowo nakazuje odrzucenie pozwu lub wniosku albo umorzenie postępowania w sprawach dotyczących zbrodni wojennych, ludobójstwa i zbrodni przeciw ludzkości".

....Ten temat był przez lata zaniechany ......

- Kilka tygodni temu włoski Sąd Najwyższy wydał orzeczenie dopuszczające możliwość egzekucji takich wyroków na terenie Włoch. (...) Komornicy we Włoszech będą mieć prawo do prowadzenia egzekucji z majątku niemieckiego na terytorium Włoch."

Nie tyle zaniechany co wprowadzony celowo do Kpc i tkwi tam do dzisiaj, erzac wystarcza.
Co ciekawe Włosi jak się okazuje oprzytomnieli.

Wiem że temat o żydach i wiem że powiązania są wielostronne, zawsze spójne gdy chodzi o takie państwa jak Polska.

kowalew pisze:
....
Po prostu my Polacy nie mamy elit propaństwowych.

A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami i osadza w więzieniach przy pełnej klace rodzimy intelektualistów, wywożących majątek z Polski.

kowalew pisze:
Więcej, gorzej, rodzi się pytanie - czy ten niestety ogłupiony naród w ogóle chce zaspakajać swoje konsumpcyjne chciejstwo w ramach w miarę suwerennego państwa, czy wystarcza mu do tego ersatz :?: :?:

Dziękuję Kowalew, że używasz przymiotnika ogłupiony, a nie głupi, jak to mają w zwyczaju forumowi intelektualiści z deficytem...praktycznie wszystkiego.

Awatar użytkownika

polar pisze:
A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami

Taaa...

polar pisze:
Zmiana zapożyczyła część duginowskiej ideologi na rzecz stworzenia
partii ponad podziałami opartej na patrotyźmie i słowiańskich korzeniach.

A tymczasem Dugin

Dugin pisze:
My, Rosjanie, i Niemcy rozumujemy w pojęciach ekspansji i nigdy nie będziemy rozumować inaczej.
Nie jesteśmy zainteresowani po prostu zachowaniem własnego państwa czy narodu. Jesteśmy zainteresowani
wchłonięciem przy pomocy wywieranego przez nas nacisku maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii.
Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno‑geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem
niepodległego państwa polskiego w żadnej formie.
Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy.

Owszem, jest prol propaństwowy, ale tym państwem jest Rosja. Zwykły sprzedawczyk. (spluwa z obrzydzeniem)

Awatar użytkownika

Fuuj.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

polar pisze:
kowalew pisze:
....
Po prostu my Polacy nie mamy elit propaństwowych.

A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami i osadza w więzieniach przy pełnej klace rodzimy intelektualistów, wywożących majątek z Polski.

Dziękuję Kowalew, że używasz przymiotnika ogłupiony, a nie głupi, jak to mają w zwyczaju forumowi intelektualiści z deficytem...praktycznie wszystkiego.

Ach dziękuję, dziękuję i ja boruch.

Propaństwowcy, których zamyka się w więzieniach. Oczywiście niesłusznie.

Obrazek

Obrazek
propaństwowcy

Obrazek
i tu też

Obrazek

:lol:

WLR pisze:
polar pisze:
A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami

Taaa...

polar pisze:
Zmiana zapożyczyła część duginowskiej ideologi na rzecz stworzenia
partii ponad podziałami opartej na patrotyźmie i słowiańskich korzeniach.

A tymczasem Dugin

Dugin pisze:
My, Rosjanie, i Niemcy rozumujemy w pojęciach ekspansji i nigdy nie będziemy rozumować inaczej.
Nie jesteśmy zainteresowani po prostu zachowaniem własnego państwa czy narodu. Jesteśmy zainteresowani
wchłonięciem przy pomocy wywieranego przez nas nacisku maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii.
Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno‑geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem
niepodległego państwa polskiego w żadnej formie.
Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy.

Owszem, jest prol propaństwowy, ale tym państwem jest Rosja. Zwykły sprzedawczyk. (spluwa z obrzydzeniem)

Poprawki na czerwono.
Rozumiesz, czy mam roztłomaczyć?

P.S.
Ja mieszkam w Polsce, płacę podatki, utrzymuję dzięki temu to Państwo, gorsze lub lepsze.
Ty sprzedałeś polski majątek, uciekłeś od obowiązku obywatelskiego wobec tego kraju. Szmata zwykła. ( torsje targają jego wrażym ciałem )

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1710 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 171  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.