forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2018, 20:19 
polar pisze:
A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami


Taaa...

polar pisze:
Zmiana zapożyczyła część duginowskiej ideologi na rzecz stworzenia
partii ponad podziałami opartej na patrotyźmie i słowiańskich korzeniach.


A tymczasem Dugin

Dugin pisze:
My, Rosjanie, i Niemcy rozumujemy w pojęciach ekspansji i nigdy nie będziemy rozumować inaczej.
Nie jesteśmy zainteresowani po prostu zachowaniem własnego państwa czy narodu. Jesteśmy zainteresowani
wchłonięciem przy pomocy wywieranego przez nas nacisku maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii.
Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno‑geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem
niepodległego państwa polskiego w żadnej formie.
Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy.


Owszem, jest prol propaństwowy, ale tym państwem jest Rosja. Zwykły sprzedawczyk. (spluwa z obrzydzeniem)


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
kowalew pisze:
....
Po prostu my Polacy nie mamy elit propaństwowych.

A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami i osadza w więzieniach przy pełnej klace rodzimy intelektualistów, wywożących majątek z Polski.


Dziękuję Kowalew, że używasz przymiotnika ogłupiony, a nie głupi, jak to mają w zwyczaju forumowi intelektualiści z deficytem...praktycznie wszystkiego.


Ach dziękuję, dziękuję i ja boruch.


Propaństwowcy, których zamyka się w więzieniach. Oczywiście niesłusznie.

Obrazek


Obrazek
propaństwowcy

Obrazek
i tu też

Obrazek

:lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2018, 20:37 
WLR pisze:
polar pisze:
A tych którzy są propaństwowi nazywa się faszystami, nacjonalistami


Taaa...

polar pisze:
Zmiana zapożyczyła część duginowskiej ideologi na rzecz stworzenia
partii ponad podziałami opartej na patrotyźmie i słowiańskich korzeniach.


A tymczasem Dugin

Dugin pisze:
My, Rosjanie, i Niemcy rozumujemy w pojęciach ekspansji i nigdy nie będziemy rozumować inaczej.
Nie jesteśmy zainteresowani po prostu zachowaniem własnego państwa czy narodu. Jesteśmy zainteresowani
wchłonięciem przy pomocy wywieranego przez nas nacisku maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii.
Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno‑geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem
niepodległego państwa polskiego w żadnej formie.
Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy.


Owszem, jest prol propaństwowy, ale tym państwem jest Rosja. Zwykły sprzedawczyk. (spluwa z obrzydzeniem)


Poprawki na czerwono.
Rozumiesz, czy mam roztłomaczyć?

P.S.
Ja mieszkam w Polsce, płacę podatki, utrzymuję dzięki temu to Państwo, gorsze lub lepsze.
Ty sprzedałeś polski majątek, uciekłeś od obowiązku obywatelskiego wobec tego kraju. Szmata zwykła. ( torsje targają jego wrażym ciałem )


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 22:45 
agronom pisze:
---
Hej, dlaczego chcecie zniszczyć Polskę?


Dołączam się do tego pytania. Tyle, że kieruje je do adresata bezosobowego. Nie mnie bowiem rozstrzygać jakie są powody takiego działania wielu z Was na tym forum. I mogę się oczywiście mylić.

Dlaczego chcecie zniszczyć Polskę? Dlaczego plujecie jadem, obrzydzacie wszystko co polskie, wszystko co dzieje się w tym kraju? Zarażacie innych swoją nienawiścią, drwiną?
Dlaczego?


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2018, 7:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nikt nie chce zniszczyć Polski. A jeżeli już to ci, którzy popierają obecnie panujących bandytów. Większość Polaków występuje w obronie Polski, lecz niestety jest bezsilna, bo obecna bandyterka nie zalicza nas do obywateli. Uważa się nas za ekstremę, lub niepożądany element. A takich przecież nawet się nie wysłuchuje. Co najwyżej traktuje gazem łzawiącym prosto w pysk.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2018, 8:21 
kowalew pisze:
Dlaczego plujecie jadem, obrzydzacie wszystko co polskie, wszystko co dzieje się w tym kraju? Zarażacie innych swoją nienawiścią, drwiną?
Dlaczego?


Człowieczeństwo to się nazywa? Aspiracje do bycia kimś? Wieczna rywalizacja o piedestał? Niespełnione ambicje?
A może zwykły cynizm i problemy psychiczne?
Albo obrona interesów własnej grupy.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2018, 10:40 
Jest na sali weteryniarz, aby?

Jednego wściekłego wartałoby uśpić.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2018, 11:05 
Kochający wszystkich, szczególnie roboli tęsknym okiem spoglądających w kierunku powyciąganych swetrów.

Ech ty kołku, naprawdę myślisz, że jesteś wyjątkowo inteligentny?
W pisaniu paszkwili zapewne, reszta ocena mierna. :lol:


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2018, 11:23 
Boruch pisze:
Nikt nie chce zniszczyć Polski. A jeżeli już to ci, którzy popierają obecnie panujących bandytów. Większość Polaków występuje w obronie Polski, lecz niestety jest bezsilna, bo obecna bandyterka nie zalicza nas do obywateli. Uważa się nas za ekstremę, lub niepożądany element. A takich przecież nawet się nie wysłuchuje. Co najwyżej traktuje gazem łzawiącym prosto w pysk.


Panie Boruch.
Zakładając że pisze Pan prawdę co do swoich przynajmniej intencji, to moim zdaniem (podkreślam moim) jest Pan klasycznym przykładem słuszności powiedzenia - że dobrymi intencjami wybrukowane jest piekło.
A teraz do innych - spróbujście choć trochę powstrzymać swoje emocje, te niepozytywne emocje, bo przecież na spokojnie przyznacie że nie powstaje z nich nic dobrego.
Np. nie drwijcie z osób których nie lubicie z powodu kolana, niskiego wzrostu czy wyglądu twarzy, bo te pretensje powinniście kierować do natury która tak te osoby stworzyła.
Dla mnie nawet prezydent czy premier może być garbatym liliputem.
Przepraszam za ten pouczający ton, ale moim zdaniem szkodzicie (może czasami niechcąco) Polsce i inaczej, delikatniej nie potrafię tego okazać.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2018, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I tu się proszę Pana zgodzę z Panem. Podpisuję się wszystkimi członkami jakie posiadam. Tylko nie drwijmy, traktujmy się poważnie wszyscy. Jak ja mam traktować poważnie Kaczyńskiego i współczuć mu choroby kolana to oczekuję tego samego od niego. Niech mnie przeprosi za gorszy sort, za folksdojcza, itp. Niech wysłucha moich argumentów, niech pochyli się nad tymi co im z PiSem nie po drodze. Niech ta "dobra zmiana" będzie kompromisem, bo przecież nie wolno tworzyć kraju tylko w jednym kolorze, bo akurat panu Kaczyńskiemu taki się podoba.

Jeżeli jednak władza, a ryba, jak to mówią zawsze psuje się od głowy mnie jako suwerena nie szanuje, to niech nie spodziewa się abym ja ją szanował.

A wracając do tych dobrych intencji, to wg Pana cóż innego ja zwykły szary Polak mogą zrobić jak mieć dobre intencje. Bo takie posiadam, wbrew temu co tu na forum niektórzy o mnie piszą, lub sobie myślą.

Przykład - ja wiem, że polskie sądy wymagają reformy, część ludzi powinna stamtąd odejść, ale nikt mi nie wmówi, że na kilku przykładach nieprawości sędziów - kradzież kiełbasy przez jednego z nich, albo spodni, lub nawet wydania niesprawiedliwego wyroku, można oceniać źle jak się to robi całą grupę zawodową. Przecież to na kilometr pachnie przekrętem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 27 lip 2018, 12:13 przez Boruch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group