forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lut 2018, 16:06 
rozumiem, że kieruje Pani te słowa do wszystkich zainteresowanych..


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 16:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....
Cóż, historii nie należy zamiatać pod dywan, bo prędzej czy póżniej będzie z tego duży smród.



Pisze pani tak jak ten żyd co się wczoraj odezwał w sprawie złotego rachunku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 16:17 
A nie wiem, o czym Pan pisze. Nie miałam dostępu do zdobyczy cywilizacji ;)


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 16:22 
AGAFIA pisze:
Cóż, historii nie należy zamiatać pod dywan, bo prędzej czy póżniej będzie z tego duży smród.


Ale jakiej historii? Której wersji się trzymamy? Tej, że Polacy mordowali i palili żydów, a Hitler najechał Polskę żeby ich wyzwolić?
A może znajdziemy jakiegoś poważnego historyka mającego dostęp do źródeł i archiwów i niech nam roztłomaczy powiązania Adolfa z żydowską finansjerą, skąd Adolfek miał szmal na kampanię, co to jest IG Farben, i resztę tej całej martyrologii. Bo jak na razie to czytam tu same banialuki domorosłych historyków, swobodnie interpretujących "fakty" z Wyborczej...swobodnie...hehe...trochę mnie poniosło...To zwykła, kurwa, mowa nienawiści skierowana do Polaków, a ci durnie jeszcze z pokorą spuszczają oczy i biją się w piersi za coś czego osobiście nie zrobili.

Myślisz że Żydom wystarczy słowa przepraszamy za tych kilku naszych dziadków, których nawet nie znaliśmy? A guzik! Szmalu chcą. Cynizmem, kurwa, zwykłym cynizmem, a nie cierpieniem podszyte są roszczenia żydowskie.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
AGAFIA pisze:
Cóż, historii nie należy zamiatać pod dywan, bo prędzej czy póżniej będzie z tego duży smród.


Ale jakiej historii? Której wersji się trzymamy? Tej, że Polacy mordowali i palili żydów, a Hitler najechał Polskę żeby ich wyzwolić?
A może znajdziemy jakiegoś poważnego historyka mającego dostęp do źródeł i archiwów i niech nam roztłomaczy powiązania Adolfa z żydowską finansjerą, skąd Adolfek miał szmal na kampanię, co to jest IG Farben, i resztę tej całej martyrologii. Bo jak na razie to czytam tu same banialuki domorosłych historyków, swobodnie interpretujących "fakty" z Wyborczej...swobodnie...hehe...trochę mnie poniosło...To zwykła, kurwa, mowa nienawiści skierowana do Polaków, a ci durnie jeszcze z pokorą spuszczają oczy i biją się w piersi za coś czego osobiście nie zrobili.

Myślisz że Żydom wystarczy słowa przepraszamy za tych kilku naszych dziadków, których nawet nie znaliśmy? A guzik! Szmalu chcą. Cynizmem, kurwa, zwykłym cynizmem, a nie cierpieniem podszyte są roszczenia żydowskie.


W sprawie kolejnej hucpy żydowskiej? kto wie? możliwe że całkiem realnej,wszak złoto faktycznie nie podlega dewaluacji,chyba tylko na pw,nie zamierzam tu prowadzić wykładów z historii, :mrgreen: i tak jest wystarczająco śmiesznie, złoto to poważna sprawa:mrgreen:
Zresztą,był już tu przed chwilą ten temat wspomniany w tekście Pani Kurek nikt z obecnych na forum nic nie załapał,taka karma. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 17:20 
Niektórzy twierdzą, że Beria był Żydem (co jest oczywistą bzdurą) i za cholerę ich nie przekonasz. Podobnie z Tobą..Zahaczyłeś o Dolka Hitlera, III Rzeszę. A o systemie naczyń połączonych słyszałeś? O tym, że Rzesza zdolna była samodzielnie emitować funty i dolary, min. dzięki dostarczeniu przez Albion papieru.
USA? Tak finansowali nie tylko szkopów, ale i ZSRR. Ale nie tylko oni, bo swój wkład miała również Ameryka Łacińska, Szwajcaria (Standart oil's). Francuzi produkowali silniki do szwabskich samolotów, a kiedy RAF omyłkowo zbombardował zakłady, rząd podjął decyzję o wypłacie odszkodowania imć Fordowi.
Owszem, możesz zmanipulować, że skoro bracia Warburg byli Żydami, to oni sami-Żydzi w sensie wspierali Dolka w holokauście.
Kilka lat temu wybuchła afera, bo Swzajcaria wypuściła monety, złote a jakże, porobione z zębów. I nie pitol mi, że nie widzieli co topią.

Pieniądz Polar, pieniądz wspiera wojny, reżimy. Nie narodowości.

Ale co to wszystko ma, do dzisiejszego kryzysu dyplomatycznego, nastrojów antysemickich nie pojmuję. I mam chyba prawo, do kurwy nędzy, do własnego zdania. Tak czy nie?!


Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 17:21 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 17:21 
Pantryglodytes pisze:
Zresztą,był już tu przed chwilą ten temat wspomniany w tekście Pani Kurek nikt z obecnych na forum nic nie załapał,taka karma. :(


Ale to na bank załapią.
Cytuj:
całe grono zapaleńców, którzy z ochotą
pchaliby wózek z żydem w kierunku pieca całkowicie gratis, a nawet gotowi by do tego dopłacić.


Wiesz Panty, rakiem tego narodu jest fakt, że idioci zabierają głos w sprawach ważkich. Pierdolą tonem fachowców o czymś o czym nie mają najmniejszego pojęcia.
Popa nawet kurwa używają "mondrych" słów, żeby podnieść rangę swoich bździn
Cytuj:
Otóż to. "Żyd" w ustach Polaka było zawsze określeniem pejoratywnym i służyło zniewadze.
Stąd n.in. "żydzić" jako synonim "skąpić",


Pejoratywny...hmmm...kojarzący się nam z czymś negatywnym...I filozof wskazuje tu synonim skąpić. Ładnie nie? A tłumek bezrefleksyjnie łyka gluty z pustej czachy tropiciela faszystów w sieci.
( wiesz głupku ze Piskorski będzie zza krat kandydował na fotek prezia Wawy? Nie? To już wiesz. :lol: )

Nie będę tu wyjeżdżał z komunistyczna retoryką, kreacją pieniądza, imperializmem korony i resztą inteligenckiego bełkotu, a jedynie chciałby zwrócić uwagę na fakt, o którym wspomina tutejsza kamaryla, że głupi Polak zawsze siedział w kieszeni Żyda. Pożyczał znaczy się. Bo jednym z hobby żydowskich było pożyczanie pieniędzy na procent. Lichwa znaczy się. A jakie określenie jest bardziej pejoratywne? Lichwiarz, czy skąpiec?
Oczywiście, że lichwiarz. A wiecie dlaczego? Trudniliście się kiedyś lichwą? Wiecie jak to wygląda od podszewki? Nie kurwa? To ja wam powiem, bo się trudniłem. Trzeba "wyjebać" leszcza na jego majątek za jak najmniejsze pieniążki, a jak nie odda długu natychmiast przejąć majątek, nawet jeżeli w domu siedzi babcia podłączona do respiratora z trójką gołych wnucząt. Papiery przecież mamy, dług podpisany, prawo za nami.
Żeby była jasność - ja nie byłem aż takim skurwysynem, ale moi koledzy byli.
I jak myślicie drodzy czytacze, ilu zdesperowanych Polaków, może ojców ratujących zdrowie swoich dzieci, pożyczyło u żydowskich lichwiarzy pieniądze pod zastaw swoich małych, pierdolonych mieszkanek i ziemi? Dwóch, trzech? A może stu? A może więcej? I jak myślicie co zrobił dobry, bogaty, lichwiarz żydowski, gdy taki głupiec przyszedł prosić o odroczenie płatności? Z wyrozumieniem anulował dług, zapewne wzruszony łzawymi oczami głupiego Polaka. Taaaa....A wy jeszcze chcecie oddawać pieniądze za nie do końca zgodnie z morale przejęty majątek waszych praojców.
Boruch ma rację.
Jesteście idiotami.

Pejoratywny...heh, dobre sobie....

P.S.
Czy ktoś może skasować moje konto?


Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 17:26 przez polar, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 17:23 
Cytuj:
Otóż to. "Żyd" w ustach Polaka było zawsze określeniem pejoratywnym i służyło zniewadze.
Stąd n.in. "żydzić" jako synonim "skąpić",


I tu akurat ma rację.
Ja Ci skasuję. :evil:


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 17:25 
Ozłocę Cię.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 17:29 
W czółko mnie pocałuj.
Idę na wódkę. Nisskoscher. :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group