forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 12:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2018, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
Cytuj:
Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.

Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

– W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.

Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków.



Polar wyspawałeś juz wszystkie promy, bo czytam że w dokach kumulacja.
A, sprawdź czy one nie żydowskie jakieś.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 19:07 
korbaczeska pisze:
Polar wyspawałeś juz wszystkie promy, bo czytam że w dokach kumulacja.
A, sprawdź czy one nie żydowskie jakieś.


I Ty też wpadasz w histerię na widok żydowskich opisów?
Ludzie co z wami?
:D

A nie wiem co w dokach. Ja w zęzie siedzę.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 19:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pantryglodytes pisze:
stary praktyk pisze:
Nazwiska !
Nazwiska tych ludzi........... natychmiast.......! :o


Zgłoś się pan do prokuratury umorzyli sprawę w 2008 czy tam 9 roku. Powodzenia, a....nie zapomnij pan powiadomić o wynikach


A samemu o wyniki się dowiadywać nie łacha ?!
Poza tym:
Pytanie zadane było Spawaczowi i jedynie o tych dwóch, o których wspominał.
Reszta mi lata i powiewa.
Co się tyczy sprawy żydowskiej przetaczającej się przez wszelkie możliwe
stacje TV:
O tych sprawach wiem omal wszystko a co za tym idzie opinię mam wyrobioną.
I nie zmienią jej żadne informacje wylewające się z ekranów ani TV Kurskiego ani żadnej innej.
Również opinie na które trafiam na naszym fo !
Również życzę powodzenia w zdobywaniu wspomnianych informacji. Na mnie proszę nie liczyć. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nazi znafcy holokaustu obecni na fo zapędzili się już tak, że kto nie znałby tematu, bo byłby np z Marsa, czyli planety pokoju i tolerancji, braku wojen i agresji, że holokaust to operacja żydowsko-niemiecka na Polakach.

Tak więc wskazany jest tu spokój i omijanie kilku pojebusów, którym we łbach się poprzewracało. I najważniejsze - gdzie i jakie szkoły toto kończyło. Ale to ostatnie to już ich problem. Z koniem kopać się nie należy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 20 lut 2018, 21:07 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 20:18 
stary praktyk pisze:
Pytanie zadane było Spawaczowi i jedynie o tych dwóch, o których wspominał.


I co? I mam Ci podać nazwiska ludzi których znam osobiście, a nie są osobami publicznymi, więc chroni ich pewna ustawa?
A tak na marginesie, to nie rozumiem jak możesz zadać takie pytanie na publicznym forum?
Chcesz do nich zadzwonić? Napisać na PW :D? Odwiedzić ich osobiście? Po co? Nie znasz ich. oni Ciebie nie znają. O co Ci chodzi dobry człowieku?
A może myślałeś, że mówię o Ziobrze, albo Kaczyńskim? Albo jakimś niemieckim faszyście?
Praktyk słuchaj się kolegi, bo zdanie jak mówisz masz wyrobione. ;)
Jesteś nic nie znaczącym trybikiem w maszynie, która miele od 2000 lat, więc możesz bezmyślnie chłonąć i tak nie potrzebną wiedzę, bo chodzisz na pasku i gówno możesz. A na końcu paska jest ręka skuta złotym łańcuchem, który dzierży w dłoni jeszcze większy cwaniak, niż Ty i ja do kupy wzięci. Więc siedź, żryj, defekuj się i czytaj Sokratesa. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Takie gówniane to życie. I żeby dojść to tych wiekopomnych wniosków nie musisz siedzieć godzinami na tym forum. Pozdro.
;)


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 20:45 
polar pisze:
stary praktyk pisze:
Pytanie zadane było Spawaczowi i jedynie o tych dwóch, o których wspominał.


I co? I mam Ci podać nazwiska ludzi których znam osobiście, a nie są osobami publicznymi, więc chroni ich pewna ustawa?
A tak na marginesie, to nie rozumiem jak możesz zadać takie pytanie na publicznym forum?
Chcesz do nich zadzwonić? Napisać na PW :D? Odwiedzić ich osobiście? Po co? Nie znasz ich. oni Ciebie nie znają. O co Ci chodzi dobry człowieku?
A może myślałeś, że mówię o Ziobrze, albo Kaczyńskim? Albo jakimś niemieckim fasz
Praktyk słuchaj się kolegi, bo zdanie jak mówisz masz wyrobione. ;)
Jesteś nic nie znaczącym trybikiem w maszynie, która miele od 2000 lat, więc możesz bezmyślnie chłonąć i tak nie potrzebną wiedzę, bo chodzisz na pasku i gówno możesz. A na końcu paska jest ręka skuta złotym łańcuchem, który dzierży w dłoni jeszcze większy cwaniak, niż Ty i ja do kupy wzięci. Więc siedź, żryj, defekuj się i czytaj Sokratesa. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Takie gówniane to życie. I żeby dojść to tych wiekopomnych wniosków nie musisz siedzieć godzinami na tym forum. Pozdro.
;)



Och!!!!


I teraz masz wytłomaczone.
Idiota ci tłomaczy.
No to masz słuchać.
Koniec lekcji!!! :)


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 0:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Faktycznie.....!
Nic nie zrozumiał. Co za typ....jak nie mrugniesz porozumiewawczo,
za Chiny nie obetnie się , że to sarkazm albo żart. Oczywiście ma rację, - na chój mi te nazwiska, -
i ani mi na myśl nie przyszło by je poznawać..........ale ten tego nie pojął ..........to co ja mam robić.....?!
Chyba pójdę stąd w pizdu bo już nie mam siły tłumaczyć, żem nie wierbląd.
Trzymajta się.......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 5:10 
Praktyś, uspokój się.
Czasami tak jest, że tekst pisany w odpowiedzi do Ciebie, tak naprawdę "kąsa" innego. Jeszcze tego nie zauważyłeś? Taka zabawa. Jedni kąsają Witkacym, drudzy elektrodą.
Nie ja wymyśliłem tę formę komunikacji. Dla mnie to próba przeintelektualizowania prostych rzeczy. :D


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 8:54 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Są żydzi i żydzi.
Są cwani i głupi.
Cwani trzymają łapę na szeklach, odsetkach i innych atrybutach boskości.
A głupi żydzi są składani w ofierze całopalnej Molochowi. Jak np. ci z tzw. holokaustu.
Nic tak żydowskiego bóstwa nie cieszy jak ofiara z własnych dzieci.
Jak to jeden rabin mówił? 300 tysięcy, trzy miliony... to tylko liczby.
Za holokaust jeszcze będą nam płacić przez 1000 lat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żydzi nie różnią się niczym od pozostałych ludzi na świecie, jeżeli chodzi o ich człowieczeństwo. Tak samo jak inni są wśród nich dobrzy i źli ludzie. Nie ma co ich wyróżniać jak niektórzy to robią. Żydzi nie jedzą na śniadanie dzieci chrześcijan. Zostali pokrzywdzeni przez nazistów i trzeba ich zrozumieć, choć i w tym względzie należy trzymać się prawdy. Poza tym Żydzi przez wieki byli doświadczani negatywnie na świecie. Ludzkość w wyniku religijnego amoku nie dała im prawa do własnego skrawka ziemi. Oskarżano ich i wykonywano wyroki za winy niepopełnione. Mają za to szczególny dar przetrwania, być może wykształcony w wyniku podłości innych. Może trochę powinniśmy bić się we własne piersi?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group