forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2018, 23:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Zauważyliście być może, że cały czas tu nawijacie o sprawiedliwości dziejowej a ta ewidentnie odnosi się do poczucia sprawiedliwości?

Czaicie, że znowu wyrażacie własne emocje?

Wiecie jak wśród zwierząt powstaje pewna kultura zachowan? Na emocjach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2018, 23:29 
Ależ czaję Krystek, czaję..Miałam tego psa, przepieknego, kochanego, wycacanego, rasowego, za w ciul kasy, co to prawie mi synka zagryzł. Kiedy przyjechał po Lejka szkoleniowiec, usiłował mnie uświadomić, że pies mnie nie kocha, on tylko , ten pies, chce ode mnie żarcia i poczucia bezpieczeństwa. Spec taki, kurwa.. Płakałam jak głupia, aż
wzięłam Tośkę. Kundel tak brzydki, że praktycznie nie miał szans na dom. Jest z nami od 4 grudnia. Kochamy go tak, że nie da się opisać, a on nas, równie mocno. Tak , tu w grę wchodzą tylko emocje, ale jak ich nie czuć kiedy psi brzydal kładzie ci mordkę na szyi i usypia razem z tobą, wpatrzony w ciebie, jak w obrazek ? Gnomowi by serce taka psina skradła. Taka to kultura zachowań.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 2:55 
Wszystkie jak wiadomo kłopoty, biorą się z głupoty. Antysemityzm Polaków nie ma przecież żadnych podstaw wynikających z głębokich przemyśleń,
ale wynika z głupoty właśnie, a właściwie z niewiedzy. Przez wieki całe, oszuści w habitach głosili ciemnemu ludowi, że żydzi zamordowali Pana
Jezusa - tego samego, który wisi nad ołtarzem i obdarza ich wszelkimi łaskami ( bo oczywiście klęski są robota diabła, albo żydów) Nikomu się
nie chciało dociekać, kto go naprawdę zabił i czy aby w ogóle istniał. Proboszcz mówił niczym Pawlak: Masz nienawidzić całe kargulowe/żydowskie
plemię. A dlaczego ma nienawidzić? A dlatego, że to psia wiara w której rebe swoją żonę rucha, zamiast ministrantom odbyty wiercić. Bóg
prawdziwego Polaka lubi moi parafianie, jak się odbyty wierci rumianym chłopaczkom. Podobnie Rusek jest zły i nienawidzić go trzeba, bo
prawosławny, a więc psia wiara w której pop żonę zamiast... no wiecie. Niemiec. Ten to dopiero jest wróg nieprzejednany! Nie dosyć że go nie
rozumiemy, to na dodatek ichni pastor żonę rucha zamiast... no wiecie. Niemiec, bo dla nas - panów stworzenia jest niemy. Tzn. coś tam
szwargocze, ale przecież to nie my się mamy jego języka nauczyć aby go mamy zrozumieć, ale on powinien po polsku, Swój honor mamy, no nie!
Ale wracając do głupoty wynikającej z niewiedzy. Gdyby się chciało, to w minutę można by posiąść wiedzę, że ten Jezus to naprawdę Horus i że
monoteistycznego boga Atona wymyślił sobie Echn-Aton, którego syn Tutenh-Aton nie podzielał wizji ojca i powrócił do politeizmu, zmieniając
imię na Tutenh-Amon. Miał ów Tutenh-Amon brata, który pozostał wierny ideom ojca, a nazywał się Tut-Mozis (popularne imię - było kilku faraonów
noszących je). Tut-Mozis został wypędzony z Egiptu, wraz z grupą wyznawców monoteizmu boga Atona. Mozis ! Czy nie przypomina aby Mojzesa?
Dalej już wiadomo - Rzym, Jezus, Herod, Sanhedryn, lwy, Piotr, Watykan sponsorujący Holokaust i znowu Watykan szmuglujący zbrodniarzy do
Am. południowej. Ony Watykan oczywiście cały na biało, jak panowie papieże, a żydzi - psie wiary na czarno, bo wciąż żyją parchy jedne. A co z
głupcami? Są przecież. W co drugim poście na tym forum pokazują, że opanowali stawianie literek, ale tylko w formie jaką wbił do pustego łba pan
proboszcz, czyli - żyda goń! Co to ja chciałem..? Nic. Przecież i tak prawie nikt nie rozumie o co kaman.

PS
Absolutnie każdy może czuć się urażony, albowiem nie pisze tutaj dla nikogo, ani też do nikogo, a jedynie dlatego, że mam taki kaprys.
Przez dziesięć lat obijania się po forum, nie zauważyłem jednego nawet przypadku, aby ktoś kogoś do czegokolwiek przekonał. Nikt nigdy
tutaj nie zmienił zdania, ani nie zweryfikował poglądów. Tuszę, że wynika to z wieku użytkowników, a nie z ich głupoty. Tak więc wybijcie
sobie ze łbów, że post ten ma adresata. Nie ma. Staram się jedynie ćwiczyć mięśnie dłoni, których jest aż pięćdziesiąt, co dla wielu będzie
większym zaskoczeniem niż to, że Jezus nie był Polakiem.

A! Za radę ksionca, żebym ćwiczył mięśnie dłoni waląc konia - dziękuję z góry. Zwalę - za co przepraszam @nickę, bo to jednak kuń - acz de nomine.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 8:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Podręcznik dla, co poniektórych. :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 11:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wszystkie jak wiadomo kłopoty, biorą się z głupoty.
Antysemityzm Polaków nie ma przecież żadnych podstaw wynikających z głębokich przemyśleń,
ale wynika z głupoty właśnie, a właściwie z niewiedzy.


Gdybyś wiedział jak mądre są słowa Twoje.
Niestety nie przedrzesz się z nimi do szerokich mas. :cry:

WLR
Cytuj:
Tak więc wybijcie
sobie ze łbów, że post ten ma adresata. Nie ma.

Zaraz się tu zlecą i zrobią Ci siwy dym z dupy średniowiecza. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 12:53 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Już się zleciałam, ale żeby poprzeć.
Widać, co WlR wybrał. :)
Już nawet daruję mu tego konia, zwłaszcza, że de nomine. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 14:05 
Tak, że Boruch znowu pełni dyżur. ;)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 15:50 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 16:03 
Dzisiaj 04.50. Ratio tok.fm. Audycja o Wojciechu Pokorze i roli w Poszukiwany poszukiwana.
W pewnym momencie prowadząca poruszyła temat gaży za rolę.
- Powinien dostać dwie, a dostał jedną. Grał przecież kobietę i mężczyznę.
Hahaha
- za męską więcej, za kobiecą mniej...pewnie..to takie polskie.
hahahahaha


Polak - antysemita,homofob, genetyczny nieudacznik,mizogin, popierający pedofilię, złodziej samochodów, stręczyciel, damski bokser, głupiec, prostak. A kobieta to kurwa.
Na Baryckiego się obrażaliście?


Ktoś tu coś pisał do mnie - kasa misiu, kasa.
:lol:
PiS was jebie, a wasze dzieci będą jebać żydzi.
No, ale przecież tatuś z mamusią musi zmierzyć się z historią. :lol:

Kurwa własne dzieci wpierdolą w długi.
Boruch ma rację. Na pewno w stosunku do tego forum.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 16:09 
polar pisze:
Dzisiaj 04.50. Ratio tok.fm. Audycja o Wojciechu Pokorze i roli w Poszukiwany poszukiwana.
W pewnym momencie prowadząca poruszyła temat gaży za rolę.
- Powinien dostać dwie, a dostał jedną. Grał przecież kobietę i mężczyznę.
Hahaha
- za męską więcej, za kobiecą mniej...pewnie..to takie polskie.
hahahahaha


Polak - antysemita,homofob, genetyczny nieudacznik,mizogin, popierający pedofilię, złodziej samochodów, stręczyciel, damski bokser, głupiec, prostak. A kobieta to kurwa.
Na Baryckiego się obrażaliście?


















Ktoś tu coś pisał do mnie - kasa misiu, kasa.
:lol:
PiS was jebie, a wasze dzieci będą jebać żydzi.
No, ale przecież tatuś z mamusią musi zmierzyć się z historią. :lol:

Kurwa własne dzieci wpierdolą w długi.
Boruch ma rację. Na pewno w stosunku do tego forum.





Miałem cię prolu, za ideowca a tobie puściła fajera, robisz się czubek szukający jak Macierewicz... Kurwa, ciężki przypadek. :) Jak ty będziesz zyć- nikt cię, kurwa, nie rozumie, wszyscy jaja se z ciebie robią, no dobra - nie wszyscy, rodzina cię kocha ale ludzie! Ludzie cię nie rozumieją... :) Och....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group