forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 9:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sty 2019, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dobrze, że nie jebnął jeszcze w dodatku jak niejaki Schietyna, że Auschwitz wyzwolili UPA-dlińcy, a nie czerwonoarmiści, żołnierze radzieccy. To pewnie przemilczał bo nawet to co pierdnął schietyna by mu przez krzywy r............. nie przeszło.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2019, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przed chwilą w TVN był materiał o Auschwitz.
Wygląda na to, że obóz sam się wyzwolił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2019, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Rafał Betlejewski: Tęsknię za Tobą, Żydzie… dziś [FELIETON]


Cytuj:
Kiedy 10 lat temu malowałem swoje napisy, robiłem to z nadzieją, że ta tęsknota może w nas Polakach zaistnieć. Kiedy w 2011 r. spaliłem w stodole "polskiego ignoranta”, miałem nadzieję, że wychodzimy z pomroków rasistowskich urojeń i idziemy w kierunku ozdrowienia. Myliłem się. Dziś jest sto razy gorzej.


Dziś polski konwencjonalizm, polska ciemnota i prymitywny rewanżyzm wstały z kolan i domagają się uznania. Polscy nacjonaliści wespół z polskim rządem organizują oficjalne przemarsze przez Warszawę. Polski „patriota” z dumą deklaruje, że jest rasistą, że nacjonalizm nie jest niczym złym i domaga się Polski dla Polaków, a śmierci dla jej wrogów.

Za pomocą internetu polscy antysemici uzyskali dostęp do setek tysięcy uszu, w które sączą jad starych przesądów, przekłamań, półprawd i otwartych oszczerstw, dając tlen prawdziwemu antysemickiemu zapałowi. Gdy w zeszłym roku umieściłem w sieci film przedstawiający mój protest przeciwko antysemityzmowi dostałem setki, albo tysiące wiadomości z życzeniami śmierci oraz żebym wyp...ł. Dziś niczym niezwykłym w internecie jest opinia, że „Żydzi sami spalili się w stodole w Jedwabnem, gdyż wstydzili się swojej współpracy z Sowietami, dlatego teraz blokują ekshumacje w Jedwabnem”.


Bardzo ciekawy tekst. Pasuje zwłaszcza do dnia dzisiejszego.

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/rafal ... is/bw86pyz

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2019, 22:14 
Panie Boruch.

Narastająca w Polsce nietolerancja jest być może inspirowana rozmyślnie przez środowiska które źle życzą Polsce. A główni inspiratorzy, podpalacze są za Wielką Wodą na zachodzie i Kałużą na południu.
Potęgowany jest sztucznie problem który w rzeczywistości ( gdyby tego nie ruszać) byłby ledwie widoczny.
To może być klasycznym przykładem teorii inteligentnego wywoływania i zarządzania chaosem.
Stwarza się problem, by potem z nim walczyć.
A Pan Panie Boruch (proszę tego źle nie zrozumieć), a może nawet i ja, emocjonując się rozpalającym się ogniskiem, dorzucamy do niego paliwa. Mylimy skutek z przyczyną. Proszę nie pisać wielkimi i na dodatek czerwonymi literami - to naprawdę działa. I niekoniecznie ze skutkami przez Pana być może oczekiwanymi.


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2019, 2:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Przed chwilą w TVN był materiał o Auschwitz.
Wygląda na to, że obóz sam się wyzwolił.


Załącznik:
I Front Ukraiński..jpg
I Front Ukraiński..jpg [ 69.88 KiB | Przeglądany 1615 razy ]


Norma w tej US-raelskej stacji - fakt, że Auschwitz wyzwolili żołnierze radzieccy nie może im przejść przez pyski, w przeciwieństwie o newsach z jakiejś dziury w Teksasie czy Minesocie o wsciekłych bykach, lub szopach praczach wydalanymi w każdym wydaniu i o każdej porze.

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 29 sty 2019, 11:09 przez wa ma, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 9:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Panie Boruch.

Narastająca w Polsce nietolerancja jest być może inspirowana rozmyślnie przez środowiska które źle życzą Polsce. A główni inspiratorzy, podpalacze są za Wielką Wodą na zachodzie i Kałużą na południu.
Potęgowany jest sztucznie problem który w rzeczywistości ( gdyby tego nie ruszać) byłby ledwie widoczny.
To może być klasycznym przykładem teorii inteligentnego wywoływania i zarządzania chaosem.
Stwarza się problem, by potem z nim walczyć.
A Pan Panie Boruch (proszę tego źle nie zrozumieć), a może nawet i ja, emocjonując się rozpalającym się ogniskiem, dorzucamy do niego paliwa. Mylimy skutek z przyczyną. Proszę nie pisać wielkimi i na dodatek czerwonymi literami - to naprawdę działa. I niekoniecznie ze skutkami przez Pana być może oczekiwanymi.


Czyli co robić panie kowalew? Pan ma tendencję pisania bez puenty. To bardzo łatwe. Niech Pan powie co zrobić? Czy zdaniem Pana nie reagować? Ja przynajmniej staram się piętnować takie przypadki, bo nie mogę się nadziwić, że należę do narodu gdzie duża część społeczeństwa trzyma nas w kulturze dziewiętnastowiecznej. I niech mi Pan nie picuje, że to inni, obcy gdzieś za Wielką Wiodą są winni, nie my. Jeżeli już ktoś ma na to wpływ to jedynie środowisko kościoła katolickiego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 9:48 
Boruch pisze:
kowalew pisze:

Czyli co robić panie kowalew? Pan ma tendencję pisania bez puenty. To bardzo łatwe. Niech Pan powie co zrobić?---------I niech mi Pan nie picuje, że to inni, obcy gdzieś za Wielką Wiodą są winni, nie my. Jeżeli już ktoś ma na to wpływ to jedynie środowisko kościoła katolickiego.


Dorosłym ludziom nie wypada doradzać. Ale skoro Pan prosi?
Radzę Panu zachować umiar, w emocjach i w przelewaniu tego na strony forum. W ogóle umiar jest wskazany we wszystkim, to jeden z warunków na szczęśliwe życie.
A co do tego picowania - jest Pan po prostu krótkowidzem.


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2019, 10:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Boruchu, chciałabym przekonać Ciebie,że nie masz racji względem Kowalewa, bo to akurat Kowalew ma w tej kwestii rację.Tusze, iż wiedziony szczerą prawdą tudzież uprzejmością wobec kobiet przyznasz mi rację :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 10:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Byłbym wielce nieuprzejmy i kłamliwy gdybym przyznał Pani rację jak też kowalewowi. Mam po prostu inne zdanie na ten temat a kowalew inne. Tak to ujmę. Pan kowalew radzi mi zachować umiar - może to dobra rada. Niemniej każdy ma inny temperament. Ja mam taki jaki mam. Zresztą, co ja takiego nagannego zrobiłem eksponując pewien fragment tekstu Rafała Betlejewskiego, z którym w pełni się zgadzam. Żadnego ostrego komentarza do tego nie dołożyłem. Wiem również, że jestem w tym kraju sam z takimi poglądami. Czasy są dziś ciężkie i będą o zgrozo coraz gorsze, jeżeli będziemy milczeć i zachowywać jak to pan kowalew radzi, czyli zachowywać powściągliwość. Już nam ekstrema i niegodziwcy na głowę wchodzą a co dopiero, kiedy zauważą brak reakcji z naszej strony. Pan kowalew pisze, że umiar wskazany jest we wszystkim. To prawda, również w bierności.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 12:00 
Dedykacja dla chujozy Borucha od Adama Baryckiego:


"Ja też, moja droga Ewo, jestem bardzo poważnie zatroskany o naszego Borucha z forum NIE, ten uczciwy i przyzwoity Polak, jednak nie do końca jest uczciwym i przyzwoitym Polakiem, co prawda domaga się kategorycznie aresztowania antysemickich nazistów, którzy wczoraj przed polskimi obozami zagłady obrażali żydowskie ofiary holokaustu polskimi flagami, co bardzo dobrze świadczy o Borucha polskiej uczciwości i przyzwoitości, ale jednak ten nasz dobry Boruch zaprzecza pełnej prawdzie o holokauście, co jak wiemy, jest zagrożone srogą karą, a szkoda by było, gdyby tak zacny Polak trafił na wiele lat do więzienia. Dlatego uprzedź, droga Ewo, naszego drogiego Borucha, aby naprawił swój błąd i na przyszłość pozostał już w absolutnej prawdzie o prawdzie holokaustu. Otóż, nasz drogi Boruch jest Polakiem, a perfidnie zaprzecza, że jest antysemitą, że już nie wspomnę o perfidnym wypieraniu się przez Borucha, iż jest nazistą, co stoi w jawnej sprzeczności z prawdą holokaustu, która to prawda ujawniła całemu światu, że każdy Polak jest nazistowskim antysemitą. Dlatego, droga Ewo, namów naszego dobrego Borucha, aby swoimi perfidnymi zaprzeczeniami nie obrażał już dłużej żydowskich ofiar holokaustu i w zgodzie z obowiązującą w świecie prawdą holokaustu przyznał, że jest nazistowskim antysemitą. A jeżeli nie posłucha i dalej będzie perfidne zaprzeczał prawdzie holokaustu, to będę musiał te jego kłamstwo holokaustu zgłosić w jakiej humanistycznej komisji europejskiej. A szkoda by było, boć Boruch, to uczciwy i przyzwoity Polak."


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group