forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lut 2018, 20:05 
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:
Tak, że Boruch znowu pełni dyżur. ;)



Kilka godzin byłem nieobecny, ale mam zwolnienie, więc teraz do rzeczy. Łubudubu, łubudubu niech żyje nam WLR. Podpisuję się pod tym co WLR napisał całym moim żydostwem.

O ile jesteś Żydem, mi to w niczym nie przeszkadza.Wręcz przeciwnie, lubię Cię.

Teraz kilka słów do Prola skierowanych. Polar- czy Ty wiesz, że Żydzi na równi z patriotami różnorakiej maści budowali ten nasz kraj? A może nawet bardziej od nich...
Kazimierz Wielki, Sobieski, na największe historycznie wygrane, pożyczali pieniądze od Żydów. Żydzi mieli karczmy, trudnili się lichwą, ale też budowali kamienice, synagogi, płacili podatki. Sami Osmanowie, Sulejman Wspaniały cenił sobie z nimi współpracę..
Dzisiaj patrioci pt. evaj, czy nawet Ty, uważacie, że ich roszczenia są bezzasadne. Poniekąd macie rację, ale tylko poniekąd, bo gdyby nie Żydzi nie byłoby wielu zwycięstw, nie byłoby Będzina, a nawet wielu budynków w mojej małej wiosce.. Powiedz mi, tak bez emocji, czym Żydzi nam, Polakom zawinili, że aż tak ich, jako naród nie cierpimy?
Czy Ty wiesz, że Wieniawski, Korczak, Leśmian, Brzechwa,Słonimski, Koprowicz (twórca szczepionki przeciw polio) i i Berek Joselewicz, Tuwim, I.B. Singer, Rubinstein, Najdorf, Tartakower-to Żydzi? Jak bez nich dzisiaj wyglądałaby Polska, a nawet świat?


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A jak bez Kalksteina byłaby by dziś Wolska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 20:23 
AGAFIA pisze:
. Powiedz mi, tak bez emocji, czym Żydzi nam, Polakom zawinili, że aż tak ich, jako naród nie cierpimy?


Agafio...powiem tak, pierdolę to forum. To nie jest żaden miarodajny nośnik informacji, żeby zaczynać na nim jakiekolwiek poważne dyskusje.
To raz. Dwa - gdzie napisałem, że Żydzi nam zawinili? Ja nigdzie nie podnoszę tej kwestii. Widzisz co robi zwykła indoktrynacja? Ja tylko nie chcę, żeby moje dziecko utrzymywało fizycznie, słowo klucz - fizycznie, ( nie older nie piszę o pracy fizycznej ) pokolenia zarośniętych, rozmodlonych cymbałów.
Dlaczego katolik/chrześcjanin jest idiotą, bo wierzy w mzimu? A Żyd w co wierzy? I on nie jest idiotą? Nie jest kłamcą? Nie jest niewiarygodnym, zindoktrynowanym baranem?
Krwawię oczami.

Emocję raczej widzę u Ciebie, ja jestem tylko pragmatyczny.

Aha...a to, to raczej nie jest wiedza tajemna. Spawacze też o tym wiedzą, co pewnie oldiego zdziwi. Natomiast jego zdziwienie, spawacza nie dziwi.
AGAFIA pisze:
Czy Ty wiesz, że Wieniawski, Korczak, Leśmian, Brzechwa,Słonimski, Koprowicz (twórca szczepionki przeciw polio) i i Berek Joselewicz, Tuwim, I.B. Singer, Rubinstein, Najdorf, Tartakower-to Żydzi? Jak bez nich dzisiaj wyglądałaby Polska, a nawet świat?


Ostatnio zmieniony 23 lut 2018, 20:27 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 20:23 
Pijesz, ty ryju zamazany, chlejesz aż boli pysk!!! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 20:29 
Ociupinkę kurwa!
Też mi wyrzygasz za dni parę?

( o kurwa, to nie do mnie było. Funfle się spotkały, a ja się niechcący wpierdoliłem. Sory. )
:lol:

Prościej byłoby skasować posta i nie byłoby sprawy, ale ja lubię jak się ze mnie śmieją. Lubię sprawiać ludziom radość. :lol: Taki idealista jestem.
Cymbał. :lol:


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 20:34 
Cytuj:
Emocję raczej widzę u Ciebie, ja jestem tylko pragmatyczny.
Jestem emocjonalna, nigdy tego nie kryłam. Świat badam emocjami, taka już moja natura. Mam wielkie serce, jeszcze większą wyobraźnię, bozia obdarowała też mnie charyzmą..Może dlatego, lubię wszystkich ludzi, poniekąd naiwnie..Nie dzielę ich na Żydów, ciapatych, Ukraińców, lubię ich kiedy są w porządku, a kiedy nie są-przestaję.I za cholerę nie kumam ludzi którzy nie lubią hurtowo.. O ile rozumiesz, co chcę powiedzieć.
Nadal jednak nie wiem, co masz do Żydów i dlaczego. Nie napisałeś..
Co do forum, ja go nie pierdolę, przywiązałam się do jego użytkowników. Smutno mi będzie jeśli odejdzie w niebyt.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
...., płacili podatki. .... Jak bez nich dzisiaj wyglądałaby Polska, a nawet świat?


Rany...boskie, te informacje rozpowszechnia pani z powodu niewiedzy, czy lubi pani prowokować?

Powiem pani jak wyglądała by Polska gdyby nie sławna "tolerancja wobec żydów"
Polska byłaby jednym z bogatszych państw w europie a na pewno Polacy nigdy nie zaznaliby rozbiorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 21:25 
Cytuj:
Rany...boskie, te informacje rozpowszechnia pani z powodu niewiedzy, czy lubi pani prowokować?
A co by Pan chciał przeczytać?
Oczywiście, że z niewiedzy, wszak od lat czytam na tym forum , że moi antagoniści posiadają wiedzę, nierzadko tajemną, a ja jako niewiasta, matka i żona, winnam zająć się haftami i tańcami, miast wkraczać w typowo męskie zagadnienia. Pasuje Panu?
A teraz ja Panu powiem, a raczej napiszę.. gdyby Polską rządziły królowe, choćby na wzór angielskiej Elżbiety I Tudor , Polska dzisiaj byłaby potęgą. Niestety, nie rządziły,to tacy jak Pan, dzierżyli władzę, stąd dzisiaj jesteśmy w czarnej dupie.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
...., płacili podatki. .... Jak bez nich dzisiaj wyglądałaby Polska, a nawet świat?


Rany...boskie, te informacje rozpowszechnia pani z powodu niewiedzy, czy lubi pani prowokować?

Powiem pani jak wyglądała by Polska gdyby nie sławna "tolerancja wobec żydów"
Polska byłaby jednym z bogatszych państw w europie a na pewno Polacy nigdy nie zaznaliby rozbiorów.



:lol: :lol: :lol:
No tak, targowiczanie to była ukryta sekta ortodoksyjnych Żydów. Kurwa co za popierdolony filozof. Przepraszam, że tak ostro ale ten idiota z małpią sznupą sam sobie winny. Ja pierdole!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 22:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
...., płacili podatki. .... Jak bez nich dzisiaj wyglądałaby Polska, a nawet świat?

Rany...boskie, te informacje rozpowszechnia pani z powodu niewiedzy, czy lubi pani prowokować?
Powiem pani jak wyglądała by Polska gdyby nie sławna "tolerancja wobec żydów"
Polska byłaby jednym z bogatszych państw w europie a na pewno Polacy nigdy nie zaznaliby rozbiorów.


W oskarżeniu odmiennych o zło wyczuwam walkę kulturową.
Zastanawia mnie, które z żydowskich przekonań uznaje Pan za zło? Bo ta niechęć do Źydów bierze się z różnicy przekonań?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group